f41d7a6486c07691e164017e5
2018-08-12 15:38:49
Nyíltvízi úszó Eb - Rasovszky Kristóf 25 kilométeren is aranyérmes
...
A 21 éves versenyző fantasztikus hajrával, 4:57:53.5 órás idővel csapott célba, Székelyi Dániel 5:03:34.6 órával a 14. lett.
Rasovszky történelmi sikert ért el, ugyanis ő az első nyíltvízi úszó, aki Európa-bajnokságon mindhárom távon a dobogóra állhatott. A Balaton Úszó Klub sportolója szerdán 5 kilométeren arany-, cs2rt#/1...
2018-08-12 15:37:24
Lavrov: Moszkva a vele szemben barátságtalan országokkal is kész a kapcsolattartásra
...
"Sohasem tértünk ki a kapcsolattartás elől, egyebek között olyan országok esetében sem, amelyek barátságtalan politikát folytatnak velünk szemben. Ezért ha a vezetők szükségét érzik annak, hogy visszatérjenek azokhoz a kérdésekhez, amelyeknek megítélésünk szerint egyesíteniük kell Oroszországot és az Egyesült Államokat, de amelyek bizonyos körökben elutasítást váltanak ki az ...
2018-08-12 15:33:01
1 2 3 ............................88 ..............132 ............167 168 169 .175 176
Címkék: Ludi Delfino, Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel, Balaton Úszó Klub, Egyesült Államokat, vele szemben, első nyíltvízi, dobogóra állhatott, kapcsolattartás elől, vezetők szükségét, kapcsolattartás, visszatérjenek, revolveassets, barátságtalan, oroszországot, fantasztikus, megítélésünk, egyesíteniük, kilométeren, országokkal, bajnokságon, kérdésekhez, elutasítást, sportolója, aranyérmes, amelyeknek, történelmi, folytatnak, nyíltvízi, államokat, rasovszky, állhatott, politikát, versenyző, szükségét, mindhárom, cailleau, székelyi, váltanak, országok, esetében, hajrával, egyesült, dreamies, bizonyos, dobogóra, körökben, delfino, vezetők, kristóf, moszkva, egyebek, balaton, tértünk, sohasem, ugyanis, szemben, amelyek, csapott, szerdán, szerint, azokhoz, között, házunk, idővel, dániel, lavrov, órával, európa, velünk, sikert,