...k Dobermann...
2016-04-20 21:21:06
Labdarúgó NB I - Ismét pontot szerzett Újpesten a Paks
...
Az Újpest legutóbb 2013. november 30-án győzte le a paksiakat bajnoki meccsen, hazai környezetben pedig szinte napra pontosan hat éve, 2010. április 24-én nyert ellenük.
OTP Bank Liga, 31. forduló:Újpest FC-Paksi FC 1-1 (0-1)----------------------------Szu sza Ferenc Stadion, 1000 néző, v.: Berke
gólszerzők: Windecker (91.), illetve Hahn (18.)
sárga lap: Kabát (...
2016-04-20 21:05:14
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Puskás Akadémia az MTK-t
...
A mérkőzést a fővárosi csapat ideiglenes otthonában, Dunaújvárosban rendezték. Győzelmükkel a felcsútiak elmozdultak az utolsó helyről.
OTP Bank Liga, 31. forduló:MTK Budapest-Puskás Akadémia 0-1 (0-1)------------------------------- -------Dunaújváros, 521 néző, v.: Vad II
gólszerző: Zsótér (32.)
sárga lap: Hajdú (26.), Kanta (50.), Torghelle (71.), Baki (92.), ...
2016-04-20 21:04:51
Kókuszos süti
... Tészta: 50 dkg liszt, 20 dkg margarin, 2 evőkanál kakaó, 25 dkg porcukor, 1 vaníliás cukor, 1 k.k szódabikarbóna, kis kanál fahéj, 4 tojás sárgája, 1 pohár tejföl.

Töltelék: 10 dkg margarin, 5 evőkanál porcukor, 1 dl rum, 15 dkg kókuszreszelék, és a végén 4 tojás felvert habja

Máz: 2 tojás sárga, 10 dkg porcukor

A tésztából 2 cipót készítünk, (nag...
2016-04-20 20:11:46
Férfi kézilabda NB I - Idegenben nyert a Orosháza és a PLER
...
K&H férfiliga, rájátszás, a 7-14. helyért:Sport36-Komló - Orosháza-Linamar 22-26 (11-12)Kőnig Trade-Balmazújváros - B.Braun Gyöngyös 26-25 (12-16)Cegléd - PLER-Budapest 29-30 (12-16)Mezőkövesd - Eger-SBS Eszterházy 27-25 (12-13)

...
Az Érd hazai pályán öt góllal győzte le a Siófok együttesét, ezzel ledolgozta az első mérkőzésen kialakult kétgólos hátrányát.
A másik ágon óriási izgalmak után a Debrecen szintén öt góllal győzte le az EHF Kupa-döntős Dunaújvárost, és idegenben szerzett több találatának köszönhetően lépett a négy közé.
Az Érd a Győrrel, a Debrecen pedig a Ferencvárossal vívja majd ...
2016-04-20 19:52:56
Meghaladta az Eximbank refinanszírozott hitelállománya az 500 milliárd forintot
...
Urbán Zoltán, az Eximbank vezérigazgatója kiemelte, a pénzintézet kihelyezett hitelállománya 2016 első negyedév végén 719,4 milliárd forint volt, ami két százalékos növekedés tavalyhoz képest, az első negyedévben 55 milliárd forint összegű új hitelt folyósítottak.
Urbán Zoltán felhívta a figyelmet, hogy jelenleg az Eximbank közvetlenül és refinanszírozásban kiszolgált ü...
2016-04-20 18:12:52
Cannes - Makk Károly Szerelem című filmje a klasszikusok programjában
...
A három színészóriás, Törőcsik Mari, Darvas Lili és Darvas Iván főszereplésével 45 évvel ezelőtt készült film felújított változatát a Magyar Nemzeti Filmalap kezdeményezésére mutatják be a Cannes Classics nevű programban.
A költői szépségű Szerelem Makk Károly, Déry Tibor író és Tóth János operatőr egyszeri és megismételhetetlen közös alkotása, a "Budapesti tizenkettő" f...
2016-04-20 17:53:17
Szívem szeretetével

...
2016-04-20 16:01:10
Gif képek -vegyes...
2016-04-20 15:30:00
1 2 3 ............19497 19498 19499 .19961 19962 ......29941 29942 .......39921 39922 39923
Címkék: Labdarúgó NB, Puskás Akadémia, Makk Károly Szerelem, Bank Liga, Újpest FC-Paksi FC, Ferenc Stadion, Budapest-Puskás Akadémia, Kőnig Trade-Balmazújváros, Braun Gyöngyös, Eger-SBS Eszterházy, Kupa-döntős Dunaújvárost, Urbán Zoltán, Törőcsik Mari, Darvas Lili, Darvas Iván, Magyar Nemzeti Filmalap, Cannes Classics, Szerelem Makk Károly, Déry Tibor, Tóth János, négy közé, klasszikusok programjában, paksiakat bajnoki, fővárosi csapat, felcsútiak elmozdultak, utolsó helyről, első mérkőzésen, másik ágon, pénzintézet kihelyezett, első negyedévben, három színészóriás, költői szépségű, kezdeményezésére, refinanszírozott, vezérigazgatója, főszereplésével, dunaújvárosban, hitelállománya, kókuszreszelék, szódabikarbóna, ferencvárossal, balmazújváros, folyósítottak, klasszikusok, színészóriás, szeretetével, köszönhetően, programjában, környezetben, győzelmükkel, dunaújvárost, kihelyezett, pénzintézet, találatának, aaaaaaaatda, negyedévben, közvetlenül, dunaújváros, elmozdultak, felcsútiak, programban, emotloader, meghaladta,