Cicák...
2018-10-21 20:23:19
Nagy Dominik gólt szerzett és gólpasszt adott a Wisla Krakow ellen
...
A hétfőn Észtországban pályafutása első válogatottbeli gólját szerző középpályás a 21. percben juttatta vezetéshez csapatát az összecsapáson, amely végül 3-3-s döntetlennel ért véget.
Nagy Dominiket a 79. percben lecserélték....
2018-10-21 20:22:22
Minden ház alapja a bizalom. Az első pillanat, amikor biztos
Minden ház alapja a bizalom. Az első pillanat, amikor biztos vagy abban, hogy ott ház épül majd, és megkezded a mély gödör ásását. A falak, a téglákat összetartó, semmihez nem hasonlítható szeretet, melyek mindegyike egymástól függ, és nem rombolhatja semmi szét. Ajtaja a szabadság, melyen távozva új útra lépsz, de mindig hazavár, ablaka a lehetőség, hogy a múltba tekintve a jövőt ...
...
Az újpestiek a Vienna Capitals II otthonában győztek 4-2-re, a Gyergyó a vendég Schiller-Vasas gárdájánál bizonyult jobbnak 6-4-re.
Eredmények (a liga honlapja alapján):
------------------------------------ -Gyergyói HK (román) - Schiller-Vasas HC 6-4 (3-1, 1-1, 2-2)EV Vienna Capitals II (osztrák)-UTE 2-4 (2-1, 0-1, 0-2)
korábban:Corona Brasov (román)-Fehérvári ...
2018-10-21 20:12:41
1 2 3 .................53 54 .........80 81 ........106 107 108
Címkék: Nagy Dominik, Wisla Krakow, Jégkorong Erste Liga, Nagy Dominiket, Vienna Capitals II, Schiller-Vasas HC, Corona Brasov, első pillanat, hétfőn Észtországban, mély gödör, téglákat összetartó, múltba tekintve, vendég Schiller-Vasas, liga honlapja, válogatottbeli, észtországban, összecsapáson, házigazdaként, hasonlítható, döntetlennel, alkothatunk, rombolhatja, lecserélték, középpályás, pályafutása, gárdájánál, eredmények, összetartó, vendégként, mindegyike, otthonában, vezetéshez, egymástól, kepkezelo, jégkorong, feleségem, lehetőség, bajkeverő, keverőtál, szabadság, fehérvári, nyugodjon, gólpasszt, bizonyult, dominiket, újpestiek, megkezded, emlékére, csapatát, semmihez, juttatta, szerzett, szeretet, pillanat, téglákat, capitals, korábban, schiller, tekintve, szavakat, gyergyói, honlapja, bájbolt, percben, osztrák, dominik, bizalom, jobbnak, alapján, győztek, békében,