Férfi kézilabda Eb - Spanyolország megvédte Európa-bajnok címét
... spanyoloké volt, akik a legfontosabb pillanatokban jó döntéseket hoztak támadásban és védekezésben is, így 22-20-ra győztek.
A mezőny legeredményesebb játékosa Aleix Gómez Abello és Domagoj Duvnjak volt egyaránt öt góllal. A MOL-Pick Szeged játékosai közül a spanyol Jorge Maqueda három, Joan Canellas két, a horvát jobbátlövő, Luka Stepancic pedig szintén három gólt szerzett. ...
2020-01-26 18:28:51
Férfi kézilabda Eb - Bánhidi Bence lett a torna legjobb beállója
... Sagosen harmadik egymást követő Európa-bajnokságon került be az álomcsapatba, és minden bizonnyal ő lesz a gólkirály is, hiszen 65 alkalommal volt eredményes. A legértékesebb játékos a horvát Domagoj Duvnjak lett, a jobbátlövők közül pedig a Szegedet erősítő spanyol Jorge Maquedát látták a legjobbnak.
Az Európa-bajnokság álomcsapata:
----------------------------------ka p...
2020-01-26 12:41:11
Férfi kézilabda Eb - Kétszeri hosszabbítás után döntőben a horvátok
... kértek, majd kapus nélkül, létszámfölényben támadtak, de nem jártak sikerrel, így hosszabbítás következett.
A ráadásban kevesebbet hibáztak a norvégok, egy góllal jobban álltak, de Domagoj Duvnjak időntúli hétméteresével egyenlítettek a horvátok, ezért további kétszer öt perc hosszabbításra volt szükség.
A második ráadásban Sego remekelt a horvát kapuban, a fáradtság mia...
2020-01-24 20:32:15
Férfi kézilabda Eb - Győzött a házigazda és a világbajnok is
... gólt, így ebben az időszakban eldőlt a meccs (21-15).
A hajrában csak az okozott ijedséget és bosszúságot a horvát játékosok és szurkolók számára, hogy a német THW Kiel irányítója, Domagoj Duvnjak térdsérülést szenvedett, két embernek kellett letámogatnia a pályáról. Csapata fölényes sikerét (32-22) ez a szerencsétlen eset sem befolyásolta.
A hazai játékosok közül végül ...
2018-01-12 22:37:31
Férfi kézilabda V.B. 2017
... Gérard (Franciaország)
Jobb szélső: NOR Kristian Bjørnsen (Norvégia)
Jobb átlövő: FRA Nedim Remili (Franciaország)
Beálló: NOR Bjarte Myrhol (Norvégia)
Irányító: CRO Domagoj Duvnjak (Horvátország)
Bal átlövő: NOR Sander Sagosen (Norvégia)
Bal szélső: SWE Jerry Tollbring (Svédország)
A legértékesebb játékos a francia Nikola Karabatić lett....
2017-01-29 20:25:52
Férfi kézilabda BL - Rangadót nyert a Veszprém
... szélsőt, hanem átlövőt játszott - fontos pillanatban talált be ismét, majd jól szolgálta ki Nilssont.
Ilicet a záró percre kiállították, miután honfitársát, Vujint leütközte. A hétgólos Domagoj Duvnjak tartotta a lelket a kieliekben, ám az utolsó támadásban, emberhátrányban Cristian Ugalde eldöntötte a fontos csatát.
A Veszprémre jövő vasárnap is rangadó vár: a francia ...
2015-10-17 17:22:38
1
Címkék: Bánhidi Bence, Aleix Gómez Abello, Domagoj Duvnjak, MOL-Pick Szeged, Jorge Maqueda, Joan Canellas, Luka Stepancic, Jorge Maquedát, Kristian Bj&#248, Nedim Remili, Bjarte Myrhol, Sander Sagosen, Jerry Tollbring, Nikola Karabatić, Cristian Ugalde, torna legjobb, legfontosabb pillanatokban, mezőny legeredményesebb, spanyol Jorge, horvát jobbátlövő, legértékesebb játékos, horvát Domagoj, jobbátlövők közül, ráadásban kevesebbet, góllal jobban, második ráadásban, horvát kapuban, időszakban eldőlt, hajrában csak, okozott ijedséget, horvát játékosok, szerencsétlen eset, hazai játékosok, francia Nikola, záró percre, hétgólos Domagoj, utolsó támadásban, fontos csatát, létszámfölényben, legeredményesebb, emberhátrányban, hétméteresével, hosszabbításra, egyenlítettek, spanyolország, franciaország, pillanatokban, legértékesebb, szerencsétlen, kiállították, hosszabbítás, legfontosabb, védekezésben, álomcsapatba, befolyásolta, letámogatnia, térdsérülést, horvátország, bosszúságot, világbajnok, bajnokságon, honfitársát,