Úszó Bajnokok Ligája Duna Arénába 2019.05.11
... kapott meghívást a szervezőktől, az egriek tehetsége pedig meg is hálálta ezt, ugyanis az orosz Julija Jefimova mögött másodikként csapott célba, ráadásul 2:27.54-es idejével.
- Kozma Dominik 200 méter gyorson volt érdekelt, a hazai közönség nagy kedvence végül 1:47.12 perccel harmadik lett.
*
A 3,9 millió dollár összdíjazású elitsorozatban egy számban csak négyen v...

... 4.25.88
A rövid pályás V.K -án FINA 2. helyén áll. Eddig összesen a versenyei során 253 ARANYÉRMET szerzett.

- Bernek Péter 400 m vegyes úszás 3.39.36
- Kozma Dominik 200 m gyors úszás 1.41.03 idővel
- Gyurta Dániel 1500 m gyorsúszás 14.33.69
(Minden versenyzőnél az első helyezett 1500 dollárt kap, és 12 pontot ér a győzelem))

.......
2017-11-19 13:21:54
ARANYÉREM Berlinben rövid pályás úszás
... Katinka 200 m hátúszás 2.00.37 idővel első lett. /világ csúcs idő: volt 1.59.23
- Hosszú Katinka 100 m pillangó úszás 55.86 idővel első lett. Világ csúcs idő: 54.61 volt.
- Kozma Dominik 200 m gyors úszás 1.41.03 idővel elő lett.
Egész versenyben tisztán vezetett a többiek előtt.

- Kozma Dominik 100 m. gyorsúszás 4. lett.

Kiegészítő in...
2017-08-07 20:28:55
Vizes V.B. eredmények 07.26- 07.30-ig
JÚLIUS 26., SZERDA
9.30: Úszás, selejtezők:
Férfi 100 m gyors (Bohus Richárd, Kozma Dominik) Nem jutottak tovább.
női 50 m hát (Joó Sára)
női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána) Bejutottak mindketten a középfutamba.Délutáni futamból mindketten be jutottak a döntőbe.
férfi 200 m vegyes (Sós Dániel) Nem jutott tovább
vegyes 4x100 m vegye...
2017-07-26 14:13:10
Vizes V.B. eredmények 07.23- 07.25.-ig
... - Magyarország (Molnár Flóra, Gyurinovics Fanni, Verrasztó Evelyn, Jakabos Zsuzsanna) nem jutott döntőbe, a 9. helyen végzett
Férfi 4x100 m gyorsváltó - Magyarország (Kozma Dominik, Németh Nándor, Holoda Péter, Bohus Richárd) az 5. helyen jutott be a döntőbe

Elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
férfi 400 m gyors, döntő - 1. Szun Jang (Kína)...
2017-07-23 18:03:22
Rio 2016 - A magyarok szerdai programja
... 200 m hát elődöntő (Földházi Dávid?, Telegdy Ádám?)3.54 (22.54): női 200 m pillangó DÖNTŐ (Hosszú Katinka?, Szilágyi Liliána?)4.03 (23.03): férfi 100 m gyors DÖNTŐ (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)4.11, 4.20 (23.11, 23.20): női 200 m mell elődöntő (Sebestyén Dalma?, Sztankovics Anna?)4.29, 4.38 (23.29, 23.38): férfi 200 m vegyes elődöntő (Verrasztó Dávid?)4.55 (23.55): női 4x200 m ...
2016-08-09 18:13:07
2014 EB úszás Berlin Magyarok erdménye
... db.
.......

Negyedik hely
- Gyurta Dániel 100 m mell 59:88
- Kozma Dominik 200 m gyors 1 perc46:78 (országos csúcs)

- Joó Abigél, cselgáncs - női 78 kg
- 4x100 m-es vegyesváltó,úszás (Cseh László, Gyurta Dániel, Pulai Bence, Kozma Dominik)

London 2012 - A keddi műsor
... csoport:12:15 ó: KOREAI KÖZTÁRSASÁG-MAGYARORSZÁG17:15 ó: Szerbia-Horvátország20:30 ó: Dánia-Spanyolország
ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4
előfutamok:11 ó: férfi 100 m gyors - 11:11 ó: KOZMA DOMINIK (5. futam)11:23 ó: női 200 m pillangó - 11:31 ó: HOSSZÚ KATINKA (3. futam), 11:35 ó: JAKABOS ZSUZSANNA (4. futam)11:40 ó: férfi 200 m mell - 11:48 ó: GYURTA DÁNIEL (3. futam), 11:52 ...
2012-07-30 21:22:05
1 2
Címkék: Úszó Bajnokok Ligája Duna Arénába, Glasgow-i Európa-bajnokság, FINA Rövid, ARANYÉREM Berlinben, Vizes, Berlin Magyarok, Julija Jefimova, Kozma Dominik, Szilágyi Liliána, Jakabos Zsuzsa, Verrasztó Evelin, Német Nándor, Burján Kata, Cseh László, Bernek Péter, Gyurta Dániel, Hosszú Katinka, Bohus Richárd, Molnár Flóra, Gyurinovics Fanni, Verrasztó Evelyn, Jakabos Zsuzsanna, Németh Nándor, Holoda Péter, Szun Jang, Földházi Dávid, Telegdy Ádám, Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna, Verrasztó Dávid, Kapás Boglárka, Karakas Hedvig, Pulai Bence, Hatos Gábor, KOREAI KÖZTÁRSASÁG-MAGYARORSZÁG17, KOZMA DOMINIK, HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA, GYURTA DÁNIEL, magyarok szerdai, keddi műsor, egriek tehetsége, orosz Julija, hazai közönség, számban csak, rövid pályás, versenyei során, első helyezett, többiek előtt, elitsorozatban, spanyolország, éremtáblázat, horvátország, magyarország, középfutamba, szervezőktől, versenyzőnél, vizesközpont, összdíjazású, köztársaság, gyurinovics, szabadfogás, sztankovics, másodikként, vegyesváltó,