Eredmény:Sport36-Komló - Mezőkövesdi KC 20-23 (9-12)

2017-04-23 20:03:46
Férfi kézilabda BL - Háromgólos hátrányban a Szeged
...
A párharc visszavágóját jövő szombaton rendezik Párizsban.
Eredmény, férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés:MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain (francia) 27-30 (14-16)----------------------------- --------------------------------a Szeged gólszerzői: Rodriguez 6, Balogh Zs. 5, Källman, Bánhidi 4-4, Bodó, Gorbok, Skube 2-2, Zubai, Buntic 1-1
Remekül kezdett a hét francia...
2017-04-23 18:55:59
Férfi kézilabda NB I - Nyolcgólos gyöngyösi siker
...
Eredmény:B.Braun Gyöngyös-Ceglédi KKSE 35-27 (16-14)

Férfi kézilabda BL - Háromgólos előnyben a Veszprém
... Montpellier legeredményesebb játékosa Valentin Porte volt öt találattal.
to...
2017-04-22 19:23:16
Férfi kézilabda NB I - Idegenben nyert a Budakalász
...
Eredmény:Balatonfüredi KSE-CYEB Budakalász 26-29 (14-11)

|...
2017-04-21 17:41:53
Férfi kézilabda NB I - A Tatabánya ismét legyőzte a Csurgót
... győzött az EHF Kupa-negyeddöntős Tatabánya.
Eredmény:Grundfos Tatabánya KC-Csurgói KK 35-26 (17-16)

22 17 2 3599-53236 4.Csurgó

24 13 2 9627-59828 5.Balatonfüred

2...
2017-04-19 19:44:50
Férfi kézilabda MK - Megvédte címét a Veszprém
...
A kupa fináléjában most találkozott 18. alkalommal a két együttes, a mérleg immár 14 veszprémi és négy szegedi siker. A Veszprém 26. Magyar Kupa-győzelmét ünnepelhette.
Eredmény, férfi Magyar Kupa, döntő:Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged 23-22 (13-9)------------------------------ ------------------a legeredményesebb játékosok: Marguc 7, Lékai, Palmarsson 5-5, illetve Bal...
2017-04-15 16:23:30
Férfi kézilabda MK - Ismét Veszprém-Szeged döntő lesz
...
A debreceni Főnix Csarnokban zajló négyes döntő első napján, pénteken a szegediek a Tatabányát győzték le 28-20-ra az elődöntőben.
A Tatabánya csapatkapitánya, Harsányi Gergely combsérülés miatt a mostani szezonban már nem léphet pályára, így a kupaelődöntőt is ki kellett hagynia, a szegediek keretébe viszont sérülése után visszatért a horvát kapus, Marin Sego.
--------------------
M4 Sport12.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés14.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Telekom Veszprém-Csurgó17.15: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, MOL-Pick Szeged - Grundfos Tatabánya
Sport 212.00: Lósport, futam18.30: Jégkorong, KHL, SZKA Szentpétervár-Metalurg Magnyitogorszk21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston...
2017-04-14 08:01:15
1 2 3 .......27 28 ....41 42 ....53 54 55
Címkék: Nyert Komlón, Ismét Veszprém-Szeged, Mezőkövesdi KC, Telekom Veszprém, MOL-Pick Szeged, CYEB Budakalász, Paris Saint-Germain, Balogh Zs, Braun Gyöngyös-Ceglédi KKSE, Valentin Porte, Balatonfüredi KSE-CYEB Budakalász, Kupa-negyeddöntős Tatabánya, Grundfos Tatabánya KC-Csurgói KK, Magyar Kupa-győzelmét, Magyar Kupa, Főnix Csarnokban, Harsányi Gergely, Marin Sego, Bahreini Nagydíj, Telekom Veszprém-Csurgó17, Grundfos Tatabánya, SZKA Szentpétervár-Metalurg Magnyitogorszk21, sereghajtó Mezőkövesd, címvédő Veszprém, első döntős, párharc visszavágóját, kupa fináléjában, mérleg immár, debreceni Főnix, mostani szezonban, szegediek keretébe, horvát kapus, legeredményesebb, csapatkapitánya, magnyitogorszk, kupaelődöntőt, szentpétervár, balatonfüredi, visszavágóját, balatonfüred, ünnepelhette, negyeddöntős, montpellier, combsérülés, fináléjában, találkozott, elődöntőben, mezőkövesdi, szabadedzés, negyeddöntő, palmarsson, budakalász, csarnokban, alkalommal, mezőkövesd, sereghajtó, gólszerzői, tatabányát, találattal,