Férfi kézilabda NB I - Sima szegedi győzelem
...
A továbbra is százszázalékos szegedi csapatban az egyaránt magyar válogatott Bodó Richárd hét, míg Balogh Zsolt hat gólt szerzett.
Eredmény: MOL-Pick Szeged - Sport36-Komló 39-29 (21-14)

...
Eredmények:Vecsési SE-Balatonfüredi KSE 21-30 (10-16)Mezőkövesdi KC - DVTK-Eger 25-24 (12-13)

...
Eredmények:HE-DO B. Braun Gyöngyös - CYEB Budakalász 27-22 (16-11)Dabasi KC VSE-Csurgói KK 24-27 (13-16)

...
A két együttes hetedik alkalommal találkozott, egy döntetlen és két vereség mellett a magyar csapat negyedszer nyert.
Férfi kézilabda BL, csoportkör 4. forduló, B csoport:MOL-Pick Szeged - RK Celje PL (szlovén) 33-24 (18-8)------------------------------ ----------------------a Szeged gólszerzői: Bánhidi, Maqueda 5-5, Källman, Sigurmannsson, Sostaric 4-4, Balogh Zs., Canel...
2018-10-06 19:31:37
Férfi kézilabda BL - Edzőváltás után győzött a Veszprém
... góllal.
A két győzelemmel...
2018-10-06 17:01:05
A Telekom Veszprém kölcsönadta olimpiai bajnok átlövőjét a Celjének
... felépült, és bár a Bajnokok Ligájában nem számított rá a szakmai stáb, mind a négy bajnoki mérkőzésen pályára lépett.
A BL csoportkörének negyedi...
2018-10-05 09:01:40
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
... FTC-DVSC
Sport 110.30: Tenisz, ATP-torna, Peking14.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Meskov Breszt-Telekom Veszprém17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged - Celje19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri Audi ETO-Krim Ljubljana 21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Braga-Rio Ave
Sport 2 8.00: Tenisz, ATP-torna,...
2018-10-05 08:00:59
Férfi kézilabda BL - Küszködve nyert a Szeged
...
A szegediek harmadszor találkoztak ukrán riválisukkal tétmeccsen és harmadszor győztek.
Eredmény, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, B csoport:Motor Zaporizzsja (ukrán) - MOL-Pick Szeged 31-32 (13-19)----------------------------- --------------------------a Szeged gólszerzői: Sostaric 8, Bánhidi 7, Bombac 4, Balogh Zs. 3, Maqueda, Sigurmannsson, Canellas, Zsit...
2018-09-30 18:52:07
Férfi kézilabda NB I - Továbbra is pont nélkül az újonc Vecsés
...
Eredmények:Balatonfüredi KSE-Mezőkövesdi KC 28-20 (15-11)CYEB Budakalász-Vecsési SE 27-23 (12-12)Csurgói KK - HE-DO B. Braun Gyöngyös 29-26 (15-15)

55 - -183-12310 pont 2.Grundfos Tatabánya KC

54 1 -131-109 9 3.Telekom Veszprém

43 - 1106-102 6 ...
2018-09-29 20:03:51
Férfi kézilabda NB I - Veretlen maradt a Tatabánya, Cegléden nyert a Dabas
...
Eredmények: Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 30-26 (18-15) Ceglédi KKSE-Dabasi KC VSE 24-31 (13-17)

44 - - 143-90 8 4.Sport36-Komló

53 - 2127-131 6 5.HE-DO B. Braun Gyöngyös
32 1 -...
2018-09-28 20:03:57
1 2 3 ..........36 37 .....54 55 .....71 72 73
Címkék: Telekom Veszprém, Bodó Richárd, Balogh Zsolt, MOL-Pick Szeged, Grundfos Tatabánya KC, Vecsési SE-Balatonfüredi KSE, Mezőkövesdi KC, Csurgói KK, HE-DO, Braun Gyöngyös, CYEB Budakalász, Dabasi KC VSE-Csurgói KK, Celje PL, Balogh Zs, Bajnokok Ligájában, Bajnokok Ligája, Meskov Breszt-Telekom Veszprém17, Győri Audi ETO-Krim Ljubljana, Braga-Rio Ave, Motor Zaporizzsja, Balatonfüredi KSE-Mezőkövesdi KC, CYEB Budakalász-Vecsési SE, Ceglédi KKSE-Dabasi KC VSE, újonc Vecsés, egyaránt magyar, magyar csapat, szakmai stáb, négy bajnoki, szegediek harmadszor, százszázalékos, csoportkörének, sigurmannsson, balatonfüredi, balatonfüred, magabiztosan, riválisukkal, zaporizzsja, kölcsönadta, találkoztak, mezőkövesdi, találkozott, győzelemmel, tétmeccsen, edzőváltás, budakalász, mérkőzésen, eredmények, negyedszer, csoportkör, válogatott, labdarúgás, gólszerzői, harmadszor, vendégként, alkalommal, kézilabda, küszködve, szegediek, bajnokság, ljubljana, tatabánya, számított, döntetlen, csapatban, átlövőjét, ligájában, idegenben, gyöngyös,