Svájci-magyar - Sima vereség Bázelben
... mindig - biztosan lemarad a vb-ről.
Európai vb-selejtezők, 9. forduló: B csoport:Svájc-Magyarország 5-2 (3-0)----------------------------Báz el, St. Jakob Park, 32 018, v.: Paolo Tagliavento (olasz)
gólszerzők: Xhaka (18.), Frei (20.), Zuber (43., 49.), Lichtsteiner (83.), illetve Guzmics (58.), Ugrai (89.)
sárga lap: Ugrai (35.), Elek (44.)
Svájc:
------Ya...
2017-10-07 23:17:08
Svájci-magyar - Ugrai személyében újoncot avat Storck
... volt eredményes.
Az eltiltott Dzsudzsák Balázs helyett ezúttal a Dinamo Kijevben futballozó Kádár Tamás lesz a csapatkapitány.
A találkozó 20.45-kor kezdődik az olasz Paolo Tagliavento sípjelére. A svájciak százszázalékos teljesítménnyel vezetik a selejtezőcsoportot, amelyben a magyarok nyolc forduló alatt tíz pontot gyűjtve harmadik helyen állnak, de már nem léphetnek ...
2017-10-07 19:53:18
Svájci-magyar - Több órával a meccs előtt már kiváló a hangulat
... nyilatkozott furcsa érzés számára ez a meccs, mert mindkét válogatottnak drukkol, ahogy a Bajnokok Ligájában szereplő FC Baselnek is.
A találkozó 20.45-kor kezdődik az olasz Paolo Tagliavento sípjelére. A svájciak százszázalékos teljesítménnyel vezetik a selejtezőcsoportot, amelyben a magyarok nyolc forduló alatt tíz pontot gyűjtve harmadik helyen állnak, de már nem léphetnek...
2017-10-07 19:22:52
Svájci-magyar - Storck: a játék képe és az eredmény is fontos
... léphet előrébb, így - ahogy 1986 óta mindig - biztosan lemarad a világbajnokságról.
A svájci-magyar találkozó szombaton 20.45-kor kezdődik a bázeli St. Jakob P...
2017-10-06 18:24:09
1
Címkék: Jakob Park, Paolo Tagliavento, Dzsudzsák Balázs, Dinamo Kijevben, Kádár Tamás, Bajnokok Ligájában, Jakob, meccs előtt, játék képe, eltiltott Dzsudzsák, olasz Paolo, svájciak százszázalékos, magyarok nyolc, svájci-magyar találkozó, teljesítménnyel, csapatkapitány, százszázalékos, válogatottnak, magyarország, lichtsteiner, nyilatkozott, személyében, tagliavento, gólszerzők, eredményes, selejtezők, futballozó, ligájában, léphetnek, szombaton, találkozó, eltiltott, sípjelére, dzsudzsák, amelyben, magyarok, kijevben, kezdődik, svájciak, harmadik, bázelben, biztosan, baselnek, eredmény, szereplő, hangulat, bajnokok, forduló, gyűjtve, újoncot, helyett, ezúttal, lemarad, mindkét, számára, vezetik, drukkol, előrébb, vereség, guzmics, európai, csoport, illetve, magyar, svájci, fontos, órával, storck, pontot, kiváló, állnak,