Regisztráció  Belépés
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém kétszer annyi gólt dobott, mint ellenfele
...
A meccs legeredményesebb játékosa a veszprémiek spanyol balszélsője, Cristian Ugalde volt 11 góllal.
Eredmények:Telekom Veszprém-Váci KSE 42-21 (20-11) Balatonfüredi KSE-Csurgói KK 23-21 (13-8) CYEB Budakalász-Dabas KC 27-29 (12-13)
A tabella: 1.Telekom Veszprém

17 17 - -615-34234 pont 2.MOL-Pick Szeged

18 14 2 2586-42930 3.Grundfo...
2018-02-10 19:56:52
Jégkorong Erste Liga - Magabiztos MAC-siker a Dunaújváros ellen
...
Az összecsapás előtt Mikler Roland, a Telekom Veszprém és a férfi kézilabda-válogatott kapusa végezte el az ünnepélyes korongbedobást.
A hazaiak kezdték jobban a találkozót, gyorsan vezetéshez jutottak, és az első harmad közepére kétgólosra növelték előnyüket, amelyből egyet faragtak le a harmad végéig a dunaújvárosiak.
A második húsz percben is veszélyesebb és aktí...
2018-02-10 13:04:18
Férfi kézilabda NB I - Cegléden győzött a Tatabánya
... volt.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):Ceglédi KKSE-Grundfos Tatabánya KC 22-26 (10-10)
korábban:Ferencvárosi TC-Eger SBS Eszterházy 30-25 (13-11)

16 16 - -573-32132 pont 2.MOL-Pick Szeged

18 14 2 2586-42930 3.Grundfos Tatabánya KC
17 14 - 3455-38528 4.Balatonfüredi KSE

16 12 ...
2018-02-10 13:02:46
Férfi kézilabda NB I - Magabiztos szegedi siker
... legeredményesebb játékosa a hazaiak izlandi balszélsője, Stefan Sigurmannsson volt nyolc góllal.
Eredmény:MOL-Pick Szeged - B.Braun Gyöngyös 36-18 (18-9)

17 14 - 3456-38128 4.Balatonfüredi KSE

17 12 - 5444...
2018-02-06 19:43:30
Férfi kézilabda NB I - Döntetlen Dabason
...
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Dabas KC-Ceglédi KKSE 24-24 (12-14)

17 13 2 2550-41128 3.Grundfos Tatabánya KC

17 12 - 5444-41424 5.CYEB Budakalász

167 3 6462-47117 6.Eger SBS Eszterházy...
2018-02-05 07:09:46
Férfi kézilabda NB I - Kilenc góllal volt jobb a Tatabánya a Balatonfürednél
...
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Grundfos Tatabánya KC-Balatonfüredi KSE 27-18 (14-9)Csurgói KK - Sport36-Komló 22-22 (12-10)B.Braun Gyöngyös-Telekom Veszprém 18-31 (8-15)Váci KSE-Eger SBS Eszterházy 27-26 (13-13)CYEB Budakalász-Ferencvárosi TC 39-33 (19-15)

17 13...
2018-02-04 07:19:41
Férfi kézilabda NB I - Fölényes Szeged-siker
...
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Orosházi FKSE - MOL-Pick Szeged 20-36 (10-22)

15 15 - -542-30330 pont 2.MOL-Pick Szeged

15 12 - 3402-34524 4.Balatonfüredi KSE

15 12 - 3408-36024 5.Eger SBS Eszterházy

158 1 6334-35717 6.CYEB Budakalá...
2018-02-02 19:54:13
Férfi kézilabda Eb - Sterbik Árpádnak nem voltak nagy elvárásai önmagával szemben
... volt, 2008 óta azonban a spanyol nemzeti csapatban szerepel, amelly...
2018-01-30 12:12:18
Kézilabda Magyar Kupa - Sorsoltak az ötödik fordulóra
... tavalyi első két helyezettje vár rájuk: előbb a női final fourt re...
2018-01-23 13:22:12
Férfi kézilabda Eb - Az okos játék, az önbizalom és a tapasztalat is hiányzott
... árnyékunkat. Nem voltunk eléggé feszesek, a csehek átlőttek minket, Ondrej Zdráhala pedig bárhonnan próbálkozott, szinte minden összejött neki, nem tudtuk megállítani" - értékelt a Telekom Veszprém kapusa, aki arra utalt, hogy a svájci St. Gallen irányítója 21 kísérletből 14 gólt dobott.
Mikler elárulta, a szünetben a kapitány azt mondta, a négygólos hátrány "nem a világ vége...
2018-01-17 21:25:19
1 2 3 .....20 21 ...30 31 ..39 40 41
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Magabiztos MAC-siker, Döntetlen Dabason, Fölényes Szeged-siker, Sterbik Árpádnak, Kézilabda Magyar Kupa, Cristian Ugalde, Telekom Veszprém-Váci KSE, Balatonfüredi KSE-Csurgói KK, CYEB Budakalász-Dabas KC, Telekom Veszprém, MOL-Pick Szeged, Mikler Roland, Ceglédi KKSE-Grundfos Tatabánya KC, Ferencvárosi TC-Eger SBS Eszterházy, Grundfos Tatabánya KC, Balatonfüredi KSE, Stefan Sigurmannsson, Braun Gyöngyös, Dabas KC-Ceglédi KKSE, CYEB Budakalász, Eger SBS Eszterházy, Grundfos Tatabánya KC-Balatonfüredi KSE, Csurgói KK, Braun Gyöngyös-Telekom Veszprém, Váci KSE-Eger SBS Eszterházy, CYEB Budakalász-Ferencvárosi TC, Orosházi FKSE, CYEB Budakalá, Ondrej Zdráhala, ötödik fordulóra, okos játék, meccs legeredményesebb, veszprémiek spanyol, összecsapás előtt, ünnepélyes korongbedobást, hazaiak kezdték, első harmad, harmad végéig, második húsz, szövetség honlapjáról, hazaiak izlandi, spanyol nemzeti, csehek átlőttek, négygólos hátrány, világ vége, legeredményesebb,