Férfi kézilabda-vb - Döntetlen lett a német-francia rangadó
... színvonalas meccsen szinte végig vezettek.
Fél perccel a vége előtt a kétgólos győzelemért támadhattak a társrendezők, de hibáztak, a címvédő viszont egy másodperccel a dudaszó előtt Timothey N'Guessan góljával egyenlített.
A mezőny legeredményesebb játékosa a Telekom Veszprém francia légiósa, Kentin Mahé volt, aki 11 lövésből kilenc gólt dobott.
Eredmények, csoport...
2019-01-15 22:23:14
Férfi kézilabda Eb - Szerbia továbbra is nyeretlen
... változott, a francia együttes csak annyit adott ki magából, amennyi a magabiztos sikerhez feltétlenül szükséges volt (33-26). A mezőny legeredményesebb játékosa a Barcelona balátlövője, Timothey N'Guessan volt hét találattal.
Eredmények, csoportkör, 2. forduló:
-----------------------------------
A csoport, Split:Svédország-Szerbia 30-25 (16-10)
később:Izland-H...
2018-01-14 21:34:17
1
Címkék: Timothey, Telekom Veszprém, Kentin Mahé, német-francia rangadó, vége előtt, kétgólos győzelemért, címvédő viszont, dudaszó előtt, mezőny legeredményesebb, francia együttes, magabiztos sikerhez, legeredményesebb, másodperccel, társrendezők, egyenlített, győzelemért, támadhattak, feltétlenül, színvonalas, balátlövője, eredmények, svédország, csoportkör, magabiztos, találattal, változott, szükséges, nyeretlen, kézilabda, barcelona, döntetlen, játékosa, góljával, timothey, kétgólos, hibáztak, veszprém, vezettek, együttes, továbbra, sikerhez, lövésből, guessan, forduló, amennyi, magából, francia, légiósa, csoport, szerbia, telekom, rangadó, meccsen, perccel, címvédő, viszont, dudaszó, dobott, később, mezőny, kilenc, annyit, izland, szinte, kentin, split, német, előtt, férfi, adott, végig,