Jégkorong Erste Liga - Háromgólos hátrányból nyert a Vasas
Erste Liga - Hazai pályán nyert a Debrecen
... DEAC

43 - - 114-11103. Dunaújvárosi Acélbikák 43 - - 111- 7 94. Corona Brasov

51 - 2 214-17 75. Sport Club Csíkszereda 5- - - 510-21 6
alsóház:Gyergyói HK (román)-Hokiklub Budapest 5-2 (2-0, 1-0, 2-2)Schiller-Vasas HC - UTE 1-5 (0-4, 0-1, 1-0)
A tabella:1. Gyergyói HK

43 1 - -15- 715 pont2. UTE

|...
2020-02-02 21:02:36
Erste Liga - Otthon nyert a Gyergyó és az UTE
...
A gyergyóiak 4-2-re múlták felül a Fehérvári Titánokat, az újpestiek gól nélküli első harmadot követően 6-0-ra bizonyultak jobbnak a Hokiklub Budapestnél. Az újpestiek mind a hat góljukat egyenlő létszámnál szerezték, Vincze Péter háromszor volt eredményes.
Eredmény, középszakasz, alsóház (a szövetség honlapjáról):Gyergyói HK (román)-Fehérvári Titánok 4-2 (1-0, 1-2, 2-0)...
2020-01-31 20:41:05
Jégkorong Erste Liga - Dunaújvárosban is kikapott a Csíkszereda
... erdélyi együttes negyedik mérkőzését játszotta a középszakasz felsőházában, és továbbra sem gyarapította pontjait.
A Vasas 50 percen át egygólos hátrányban játszott az alsóházban a Hokiklub Budapest vendégeként, remek harmadik harmadbeli teljesítményének köszönhetően mégis győzött.

korábban:
felsőház:FTC-Telekom - Sport Club Csíkszereda (r...

...
alsóház:Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest 4-2 (2-1, 0-1, 2-0)Schiller-Vasas HC - Gyergyói HK (román) 0-2 (0-0, 0-1, 0-1)

1-3 1
alsóház:Schiller-Vasas HC - Hokiklub Budapest 3-7 (1-3, 2-2, 0-2)

... középszakasz:
felsőház:Sport Club Csíkszereda (román)-Corona Brasov 1-3 (0-1, 0-1, 1-1)
később:
felsőház:Dunaújvárosi Acélbikák-DEAC 18.00
alsóház:Schiller-Vasas HC - Hokiklub Budapest 18.10
Az alapszakasz első öt helyezettje a felsőházban, a 6-10. helyezettek az alsóházban szerepelnek a középszakaszban. A felsőházban a Csíkszereda 6, a Ferencváros 3, a Br...
2020-01-21 20:08:02
Jégkorong Erste Liga - A Vasas győzelmével zárult az alapszakasz
...
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Schiller-Vasas HC - Hokiklub Budapest 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)

1 2 3 .8 9 .12 13 15 16 17
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák, Corona Brasov, Sport Club Csíkszereda, Gyergyói HK, Schiller-Vasas HC, Fehérvári Titánokat, Hokiklub Budapestnél, Vincze Péter, Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok, Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest, Dunaújvárosi Acélbikák-DEAC, hatvan perc, gyergyóiak 4-2-re, újpestiek mind, szövetség honlapjáról, középszakasz felsőházában, alapszakasz első, alsóházban szerepelnek, alapszakasz végeredménye, teljesítményének, középszakaszban, dunaújvárosban, csíkszeredát, dunaújvárosi, középszakasz, köszönhetően, gyarapította, felsőházában, végeredménye, csíkszereda, győzelmével, budapestnél, honlapjáról, alapszakasz, helyezettje, ferencváros, vendégeként, bizonyultak, szerepelnek, helyezettek, felsőházban, mérkőzését, harmadbeli, alsóházban, hátrányban, mérkőzésen, háromgólos, hátrányból, eredmények, eredményes, gyergyóiak, létszámnál, jégkorong, fehérvári, acélbikák, játszotta, szövetség, szerezték, háromszor, újpestiek, titánokat, idegenben, követően, hokiklub, játszott,