|
|
|
... Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-FTC
Sport 215.45: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, Vác-Kastamonu 17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Azerbajdzsán-Wales20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező-mérkőzés, Horvátország-Szlovákia
Eurosport 1 7.40: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Makaó, 1. futam13.45 és 19.45: Sznúker... |
2019-11-15 08:00:55 |
|
|
|
|
|
|
... Garros, Párizs
június 8., szombat:
-------------------
M4 Sport14.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Németország-Kína17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Azerbajdzsán-Magyarország20.15: Labdarúgás, U20-as vb, Koreai Köztársaság-Szenegál
Duna19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, időmérő
Duna World14.45: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, ... |
|
2019-06-07 09:00:59 |
|
|
|
|
|
|
... Nagyszombat
Sport 115.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Kazahsztán-Skócia, Asztana18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Ciprus-San Marino, Nicosia20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Azerbajdzsán, Zágráb
Sport 220.00: Darts, Premier League, Berlin
Eurosport 110.45: Síugrás, vk, selejtező, Planica16.15: Sílövészet, vk, női sprint, Oslo18.15: Labdarúgás, U21-es felkés... |
2019-03-20 08:01:04 |
|
|
|
|
|
|
... Portugália6. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Róma6-8. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája nyolcas döntő, Hannover7-VII. 7. Női labdarúgó-világbajnokság, Franciaország8. Labdarúgó Eb-selejtező: Azerbajdzsán-Magyarország8-9. Hetesrögbi, női másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság, Budapest8-9. Hetesrögbi, férfi harmadosztályú (Conference 1) Európa-bajnokság, Belgrád9. Triatlon, vegyes v... |
|
2018-12-27 20:51:52 |
|
|
|
|
|
|
...
szeptember 7., péntek:
----------------------
M4 Sport18.15: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Svédország-Magyarország
Sport 117.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Azerbajdzsán-Koszovó20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Olaszország-Lengyelország
Sport 218.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, JYP-HC Pilsen20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Törökország-Oroszország... |
|
2018-09-07 09:10:30 |
|
|
|
|
|
|
...
szeptember 29., péntek:
-----------------------
M4 Sport 8.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, 2. szabadedzés15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, negyeddöntő, Azerbajdzsán-Németország18.30: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg
Sport 1 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu, negyeddöntők
Sport 213.00: Lósport, futam17.00: Cselgáncs, Gra... |
2017-09-29 08:01:20 |
|
|
|
|
|
|
...
szeptember 22., péntek:
----------------------
M4 Sport15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Azerbajdzsán18.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Németország-Lengyelország
Sport 213.00: Lósport, futam
Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1 8.00 és 13.30: Sznúker, World Open, Kína, negyeddöntő11.00 és 16.30: Kerékpár,... |
2017-09-22 08:11:07 |
|
|
|
|
|
|
... Flensburg-Handewitt
Digisport 310.00: Tenisz, WTA-torna, Kanton
szeptember 22., péntek:
----------------------
M4 Sport15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Magyarország-Azerbajdzsán18.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Baku, Németország-Lengyelország
Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, San Francisco 49ers-Los Angeles Rams13.00: Lóspor... |
2017-09-21 08:01:16 |
|
|
|
|
|
|
... 116.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Silkeborg - MOL-Pick Szeged20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Románia-Dánia
Sport 217.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Azerbajdzsán-Németország20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Montenegró-Lengyelország
Sport M14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1 9.45: Síugrás, világkupa, Planica12.30: Kerékp... |
2017-03-24 07:51:12 |
|
|
|
|
|
|
... PAOK-Fiorentina
RTL II18.45: Labdarúgás, Európa Liga, Feyenoord-Manchester United
szeptember 16., péntek:
----------------------
M4 Sport 1.00: Futsal, vb, Kolumbia, Azerbajdzsán-Spanyolország12.00: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1. szabadedzés15.25: Forma-1, szingapúri Nagydíj, 2. szabadedzés18.00: Kézilabda, női NB I, Debrecen-Békéscsaba
M514.00: Paralimpi... |
2016-09-15 08:10:59 |
|
|
|
|