Egy olyan világ, ahol ... semmi sem állandó... egy olyan Valakiért kiált, aki sohasem változik

Egy olyan világ, ahol mindenért fizetni kell ... egy olyan Valakiért kiált, aki gondoskodik

A hétperces, 2D-s animációs technikával közel egy évig készült filmet - melynek első vetítése vasárnap este volt a az M2" csatornán - az alkotók animációs-sorozatuk első, bemutató, úgynevezett pilot epizódjának szánják - tájékoztatta Szöllősi György, a magyar futball és a Puskás-ügyek nagykövete az MTI-t.
2020-04-01 09:11:11
Elhunyt Krizsánné Hegedűs Györgyi
...
Haláláról volt csapattársa tájékoztatta az MTI-t.
Hegedűs Györgyi az MTK-val hétszer nyert magyar bajnokságot, öt alkalommal volt kupagyőztes csapat tagja. Szerepelt a BEK-ben harmadik helyezést elért együttesben, tagja volt az Európa-bajnoki hetedik válogatottnak.
Három alkalommal választották meg az év kosárlabdázónőjének.

...
Füzes Gyula 1954-ben lett a BHSE kézilabdázója, a csapattal négyszer nyert bajnokságot, a válogatottban 14-szer szerepelt. Edzőként 1982-ben és 1983-ban Kovács László, majd Mocsai Lajos mellett volt részese a bajnoki címnek, 1982-ben megnyerte a csapat a Bajnokcsapatok Európa Kupáját - egyetlen magyar férfi együttesként. Füzes Gyula 1984-től haláláig a kézilabda-szakosztály v...
2019-07-31 10:51:04
Szia drága Barátnőm! Szép jó reggelt és napot kívánok! Puszi

...
2019-07-11 08:00:55
1 2 3 6 7 10 11 12 13 14
Címkék: Puskás Ferencből, Elhunyt Krizsánné Hegedűs Györgyi, Puskás Arénát, Elhunyt Füzes Gyula BEK-győztes, KIÁLTÓ VILÁG, Szöllősi György, Puskás Öcsi, Hegedűs Györgyi, LÁTVÁNYOS MÉRKŐZÉSSEL AVATTÁK FEL, Füzes Gyula, Kovács László, Mocsai Lajos, Bajnokcsapatok Európa Kupáját, kiáltó világ, leghíresebb magyarból, világoligarchia egyelőre, világgazdaság parancsnoki, megszerzésére törekszik, hasznot hajtó, olyan világ, olyan Valakiért, évig készült, magyar futball, sorozat-epizódok alapját, gyermek Puskás, kosárlabda mellett, vészterhes napokat, biztató jelenben, vész harangját, csapattal négyszer, válogatottban 14-szer, bajnoki címnek, játékszabályokat, ekgcvrvnzywwnjbh, tevékenységekre, világoligarchia, bajnokcsapatok, megszerzésére, világgazdaság, válogatottnak, kézilabdázója, kézilabdaedző, yserisjhoeyht, válogatottban, együttesként, választották, koncentrálja, tájékoztatta, súlylökésben, gondoskodik, korlátlanul, stratégiája, mérkőzéssel, leghíresebb, kupagyőztes, bajnokságot, csapattársa, úgynevezett,