|
|
|
... világkupa szombati döntőiben.
ARANYÉREM
Kopasz Bálint K-1 500 m
Rendessy Eszter k-1 1000 m
Lucz Anna K-1 200 m)
EZÜSTÉRMESEK:
Kopasz Bálint k-1 1000 m
Csizmadia Kolos K-1 200 m
Adolf Balázs,és Fejes Dániel k-2 1000 m
Lucz Anna és Kiss Blanka k-2 200 m
BRONZÉRMES:
Birkás Balázs k-1 500 m
- Újabb magyar... |
2020-09-26 14:14:45 |
|
|
|
|
|
|
... Péter
25 m gyorstüzelő pisztoly férfiak:Pálinkás Lajos, Takács Tibor
25 m gyorstüzelő pisztoly férfi junior:Nagy Máté
25 m központi gyújtású pisztoly férfiak:Boros György, Csizmadia András
50 m pisztoly férfiak:Szűcs Gergely
50 m puska fekvő testhelyzet férfiak:Péni István, Pekler Zalán,Sidi Péter
50 m puska fekvő testhelyzet nők:Bajos Gitta, Toma Dor... |
|
2019-09-04 18:52:32 |
|
|
|
|
|
|
... oldalon
......................
......................
A tizenkét apostol egyikére, a bőrmunkások, csizmadiák, kesztyűsök, könyvkötők, mészárosok, szűrszabók, vargák védőszentjére... |
2019-08-24 09:38:03 |
|
|
|
|
|
|
... szám középfutamaival zárul, öt magyar hajó küzd majd a döntőbe kerülésért.
(FOTÓ)
később:
középfutamok 16.18:női K-1 200 m (Lucz Dóra)- olimpiai számférf... |
|
2019-08-23 16:42:47 |
|
|
|
|
|
|
... (Hagymási Réka, Medveczky Erika)férfi K-4 1000 m (Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek)
középfutamok 16.18:női K-1 200 m (Lucz Dóra)- olimpiai számférfi... |
|
2019-08-23 12:22:13 |
|
|
|
|
|
|
... (Hagymási Réka, Medveczky Erika)férfi K-4 1000 m (Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek)
középfutamok 16.18:női K-1 200 m (Lucz Dóra)- olimpiai számférfi... |
2019-08-23 11:01:59 |
|
|
|
|
|
|
... (Hagymási Réka, Medveczky Erika)férfi K-4 1000 m (Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek)
középfutamok 16.18:női K-1 200 m (Lucz Dóra)- olimpiai számférfi... |
2019-08-23 10:41:47 |
|
|
|
|
|
|
A szegedi vb-n induló magyar válogatott: augusztus 21-25.
FÉRFIAK
K-1 200 m: Csizmadia Kolos Attila
K-1 500 m: Dombvári Bence
K-1 1000 m: Kopasz Bálint
K-1 5000 m: Noé Bálint
K-2 200 m: Balaska Márk, Apagyi Levente
K-2 500 m: Noé Zsombor, Bogár Gábor
K-2 1000 m: Kammerer Zoltán, Gál Péter István
K-4 500 m: Nádas Bence, Tótka Sán... |
2019-08-10 21:37:55 |
|
|
|
|
|
|
... Birkás Balázs, Kuli István, Tótka Sándor (NKM Szegedi VSE, UTE) 1:26.138 2. Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek (Graboplast Győr, UTE, Szarvas) 1:29.473 3. Apagyi Levente, Csizmadia Kolos, Csontos Zsolt, Kovács Márk (Fémalk Bomba AVSE) 1:30.783
C-1:1. Bodonyi András (DVTK) 1:58.464 2. Kiss Tamás (NKM Szegedi VSE) 1:59.8593. Hajdu Jonatán (Dunaferr) 2:00.324... |
2019-07-27 18:42:39 |
|
|
|
|
|
|
... világbajnokságot augusztus 21. és 25. között rendezik meg a Maty-éren.
A szegedi vb-n induló magyar válogatott:
------------------------------------ ----
férfiak:K-1 200 m: Csizmadia Kolos AttilaK-1 500 m: Dombvári BenceK-1 1000 m: Kopasz BálintK-1 5000 m: Noé BálintK-2 200 m: Balaska Márk, Apagyi LeventeK-2 500 m: Noé Zsombor, Bogár GáborK-2 1000 m: Kammerer Zoltán,... |
2019-07-15 18:22:16 |
|
|
|
|