Regisztráció  Belépés
Jégkorong Erste Liga - Magabiztos MAC-siker a Dunaújváros ellen
... korongbedobást.
A hazaiak kezdték jobban a találkozót, gyorsan vezetéshez jutottak, és az első harmad közepére kétgólosra növelték előnyüket, amelyből egyet faragtak le a harmad végéig a dunaújvárosiak.
A második húsz percben is veszélyesebb és aktívabb volt a fővárosi együttes, amely három góllal növelte előnyét. Így azzal együtt is magabiztos sikert aratott, hogy a zár...
2018-02-10 13:04:18
Jégkorong Erste Liga - A DVTK Jegesmedvék kiütötte az Újpestet
... Brassó hazai közönség előtt, a Vienna Capitals pedig vendégként nyert.
Erste Liga, középszakasz:
felsőház:UTE-DVTK Jegesmedvék 0-8 (0-5, 0-1, 0-2)
később:MAC Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák 19.00
alsóház:ASC Corona Brasov (román)-SC Csíkszereda (román) 3-1 (1-1, 1-0, 1-0)Ferencvárosi Torna Club-EV Vienna Capitals (osztrák) 4-5 (2-0, 1-2, 1-3)
A tabella: 1....
2018-02-10 13:03:39
Jégkorong Erste Liga - Kétgólos hátrányból nyert a DVTK Jegesmedvék
... voltak kétgólos (5-3) előnyben. A végeredményt a 60. percben a büntetőpadról visszatérő Vas János állította be üres kapus góllal.
Eredmény, Erste Liga, középszakasz:
felsőház:Dunaújvárosi Acélbikák-DVTK Jegesmedvék 3-6 (2-1, 1-1, 0-4)
A tabella: 1.DVTK Jegesmedvék

43 - - 118-1013 pont 2.MAC Budapest

43 - - 120-1411 3.Dunaújv...
2018-02-05 22:40:16
Jégkorong Erste Liga - Kétgólos ferencvárosi siker Csíkszeredában
... Ferencváros 2, a Brassó 1 bónuszp...
2018-02-05 20:33:55
Jégkorong Erste Liga - Újpesten győzött a MAC
... középszakasz:
felsőház:Újpesti TE-MAC Budapest 2-6 (0-0, 1-4, 1-2)
A tabella:1.MAC Budapest

43 - - 120-1411 pont2.DVTK Jegesmedvék

32 - - 1 12-7103.Dunaújvárosi Acélbikák
32 - - 115-11 74.Újpesti TE

4- - - 412-27
0 korábban:
alsóház:ASC Corona Brasov (román)-Fehérvári Titánok 3-2 (2-0, 0-0,...

...
Eredmény (a szövetség honlapja szerint):Alba Fehérvár KC-Dunaújvárosi Kohász KA 23-24 (11-12)

Jégkorong Erste Liga - Kiütéses győzelemmel élre állt a DVTK
... alapszakaszbeli összecsapásából háromszor a lila-fehérek ünnepelhettek.
Eredmények, Erste Liga, középszakasz:
felsőház:DVTK Jegesmedvék-UTE 6-2 (4-1, 0-0, 2-1)
korábban:Dunaújvárosi Acélbikák-MAC Budapest 6-3 (1-1, 2-0, 3-2)

32 - - 112- 710 pont 2.MAC Budapest

32 - - 114-12 8 3.Dunaújvárosi...
2018-02-02 20:54:32
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Dunaújvárosban a listavezető MAC
...
Az alsóházban eközben az utolsó Vienna Capitals és a vele azonos pontszámmal álló Fehérvári Titánok csapata is kikapott.
felsőház:Dunaújvárosi Acélbikák-MAC Budapest 6-3 (1-1, 2-0, 3-2)
később:DVTK Jegesmedvék-UTE 18.30
alsóház:EV Vienna Capitals (osztrák)-Ferencvárosi TC 1-2 (0-1, 1-1, 0-0)SC Csíkszereda (román)-Fehér...

1 2 3 .................105 106 .........158 159 ........209 210 211
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Magabiztos MAC-siker, DVTK Jegesmedvék, Kikapott Dunaújvárosban, Vienna Capitals, Erste Liga, UTE-DVTK Jegesmedvék, Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák, Corona Brasov, Ferencvárosi Torna Club-EV Vienna Capitals, Dunaújvárosi Acélbikák-DVTK Jegesmedvék, Újpesti TE-MAC Budapest, Dunaújvárosi Acélbikák, Újpesti TE, FTC-Rail Cargo Hungaria, Siófok KC, Dunaújvárosi Kohász KA, Kisvárdai KC, Alba Fehérvár KC-Dunaújvárosi Kohász KA, Győri Audi ETO KC, DVTK Jegesmedvék-UTE, Dunaújvárosi Acélbikák-MAC Budapest, Fehérvári Titánok, hazaiak kezdték, első harmad, harmad végéig, második húsz, fővárosi együttes, büntetőpadról visszatérő, szövetség honlapja, lila-fehérek ünnepelhettek, alsóházban eközben, utolsó Vienna, vele azonos, székesfehérváron, összecsapásából, alapszakaszbeli, korongbedobást, dunaújvárosiak, dunaújvárosban, csíkszeredában, ünnepelhettek, vendégsikerek, büntetőpadról, dunaújvárosi, végeredményt, ferencvárosi, középszakasz, veszélyesebb, ferencváros, győzelemmel,