Isteni csendb...
2020-01-12 19:30:19
Kijutott az Eb-re az U17-es Magyar foci válogatott
Magyarország - Norvégia 1:0
Zuigéber Ákos góljával 1-0-ra legyőzte a magyar U17-es labdarúgó-válogatott az Eb-selejtező elitkörében a bosnyákokat, így kijutott a májusi Európa-bajnokságra.
U17-es válogatottunk a norvégok 1-0-s legyőzése után pénteken délután azzal a tudattal lépett pályára, hogy amennyiben legyőzi a bosnyákokat (és a belgák pontot szereznek a norvégok ell...
2019-03-29 18:39:57
Vb-2018 - Fordított és győzött Egyiptom ellen a szaúdi válogatott
...
Eredmény:
A csoport, 3. (utolsó) forduló:Szaúd-Arábia - Egyiptom 2-1 (1-1)------------------------------- --Volgográd, Volgográd Aréna, 36 823 néző, v.: Wilmar Roldan (kolumbiai)
gólszerző: Szalman (45+6.), Szalem (95.), illetve Szalah (22.)
sárga lap: Gabr (45+5.), Faszj (86.)
Szaúd-Arábia:
------------Jasszer al-Moszajlem - Mohammed al-Brejk, Oszama ...
2018-06-25 18:12:41
Vb-2018 - Hatgólos döntetlen a spanyol-portugál rangadón
...
Dmitrij Medvegyev orosz miniszterelnök és Gianni Infantino, a nemzetközi szövetség (FIFA) elnöke a helyszínen tekintette meg a mérkőzést, amelyen Cristiano Ronaldo mesterhármast szerzett. Az ötszörös aranylabdás portugál támadó ezzel Puskás Ferencet utolérve Európa-rekorder lett 84 válogatottbeli góljával.
Eredmény:
B csoport, 1. forduló:Portugália-Spanyolország 3-3...
2018-06-15 22:23:12
Fájdalom
... ingében,
s nem vágynék szerelmet, mikor menni látom...

A messze távolba ...
2017-08-12 11:41:01
Labdarúgó Magyar Kupa - Sorozatban harmadszor nyert a Ferencváros
...
Az FTC a klub történetében harmadik alkalommal tudta sorozatban háromszor elhódítani a trófeát, korábban 1942 és 1944, valamint 1993 és 1995 között sikerült neki ez a bravúr.
Magyar Kupa, döntő:Ferencváros-Vasas 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) - 11-esekkel: 5-4--------------------------------- ------------------Groupama Aréna, 14 970 néző, v.: Solymosi

...
Portugália a pénteki Wales-Belgium negyeddöntő győztesével találkozik jövő szerdán a fináléba jutásért.
Eredmény, negyeddöntő:Portugália-Lengyelország 1-1 (1-1, 1-1, 1-1), tizenegyesekkel: 5-3--------------------------------- --------------------------------Mars eille, Stade Vélodrome, 62 940 néző, v.: Felix Brych (német)
gólszerzők: R. Sanches (33.), illetve Lewandow...
2016-07-01 09:18:50
1 2 3 4 5 6
Címkék: U17-es Magyar, Labdarúgó Magyar Kupa, Reményik Sándor, Baranyi Ferenc, Zuigéber Ákos, Volgográd Aréna, Wilmar Roldan, Dmitrij Medvegyev, Gianni Infantino, Cristiano Ronaldo, Puskás Ferencet, Magyar Kupa, Varga, Stade Vélodrome, Felix Brych, szaúdi válogatott, spanyol-portugál rangadón, encián megkékül, kereszt feleletként, szent bizonyosság, nyár illatát, elbájolt ringatás, hegygerinc felmagasul, magyar U17-es, norvégok 1-0-s, tudattal lépett, belgák pontot, nemzetközi szövetség, helyszínen tekintette, ötszörös aranylabdás, messze távolba, klub történetében, szegen lógó, szobám ajtaját, éjszakában tétován, pénteki Wales-Belgium, fináléba jutásért, tizenegyesekkel, válogatottbeli, miniszterelnök, bejárhatatlan, spanyolország, válogatottunk, lengyelország, mesterhármast, történetében, összemosásom, magyarország, negyeddöntő, bizonyosság, bosnyákokat, szeretnélek, feleletként, ferencváros, elitkörében, győztesével, megbízatása, bajnokságra, tapogatózva, aranylabdás, napfelkelte, nyomorultan, sikátorában, éjszakában,