Góllövők: Mosdóczi Evelin, Vágó Fanni, Zeller Dóra, Zágor Bernadett
Mér...
2017-06-07 19:41:24
Labdarúgás B.L. 2016/17 csoportok
Még egy link a csoportokról
18:00-kor kezdődött a Bajnokok Ligája 2016/17-es idény csoportjainak sorsolása, persze volt itt showműsor és kiderül ki lett a férfi legjobb labdarúgó is...
2016-08-25 20:07:30
UEFA-bajnokok ligája 2015.11.04 Barcelona - BATE 3:0
... Luis Suárez volt, aki spiccel talált a kapuba. Az uruguayi meghálálta az előzékenységet: a meccs hajrájában ő hozta kihagyhatatlan helyzetbe Neymart. 3-0

2015.06.13. Gibraltár–Németország 0–7
Góllövők: Schürrle 28.perc, 65.perc, 71.perc, Kruse 47.perc, 81.perc, Gündogan 51.perc, Bellarabi 57.perc
Videó
...
2015-06-14 20:17:15
Cr. Ronaldó mester hármast lőtt
...- 2015.06.13. Örményország-Portugália 2-3
Góllövők: Pizzelli 14.perc, Mkojan 72.perc, ill. C. Ronaldo 29.perc, 55.perc, 58.perc

FC Barcelona

Az FC Barcelona napjaink egyik legmeghatározóbb futballcsapata.

...
2012-10-18 18:39:21
1 2 3 4
Címkék: Labdarúgás, Mosdóczi Evelin, Vágó Fanni, Zeller Dóra, Zágor Bernadett, Bajnokok Ligája, Luis Suárez, BATE Boriszov, Camp Nou, Király Magyar, Real Madrid, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Ballai Attila, Magyar Nemzet, férfi legjobb, uruguayi meghálálta, meccs hajrájában, sátán Index, legmeghatározóbb, parajelenségek, előzékenységet, kihagyhatatlan, futballcsapata, stadionturista, valogatottnak, spanyolorszag, csoportjainak, válogatottnak, magyarország, csoportokról, magyarhirlap, örményország, oroszország, focimagazin, németország, valogatott, labdarúgás, válogatott, meghálálta, hajrájában, barátságos, portugália, finnország, erdeményei, leleplezte, bellarabi, barcelona, gibraltár, bernadett, csoportok, kezdődött, labdarúgó, csapatkep, selejtező, showműsor, cristiano, sorsolása, helyzetbe, bajnokok, cronaldo, uruguayi, carvajal, bulgária, góllövők, napjaink, pizzelli, foraggio, boriszov, schürrle,