US Open - Fuvocsics ismét az első fordulóban búcsúzott
...
A nyíregyházi teniszező az első szettet még magabiztos játékkal nyerte, riválisa azonban ezt követően fordított és a végső siker közelébe került. A negyedik felvonás közepén aztán újra a magyar játékos ragadta magához a kezdeményezést és egyenlített, a mindent eldöntő ötödik játszmában pedig rögtön brékelt. Baszilasvili azonban visszavette az adogatását (3:3), Fucsovics követ...
2019-08-26 21:01:56
Hallei tenisztorna - Fucsovics combsérülés miatt feladta mérkőzését
... 4:3-nál elvette a rangsorban 24. riválisa adogatását, de nem tudta kiszerválni a játszmát, a hazai közönség előtt szereplő Kohlschreiber három játszmalabdát hárított, mielőtt brékelt volna. Fuvocsics azonban nem tört meg, a következő játékban a negyedik és az ötödik szettlabdáját is kiharcolta, s utóbbit egy nagy tenyeressel ki is használta, ezzel 49 perc alatt játszmaelőnybe kerü...
2018-06-19 14:32:29
1
Címkék: első fordulóban, nyíregyházi teniszező, első szettet, végső siker, negyedik felvonás, magyar játékos, mindent eldöntő, hazai közönség, következő játékban, ötödik szettlabdáját, nagy tenyeressel, játszmaelőnybe, kezdeményezést, szettlabdáját, kohlschreiber, játszmalabdát, baszilasvili, visszavette, combsérülés, kiszerválni, egyenlített, nyíregyházi, tenyeressel, tenisztorna, magabiztos, adogatását, rangsorban, fordulóban, mérkőzését, kiharcolta, játszmában, fordított, fucsovics, fuvocsics, búcsúzott, használta, következő, teniszező, közelébe, felvonás, negyedik, szereplő, játékkal, hárított, játékban, közönség, riválisa, játszmát, követően, eldöntő, azonban, utóbbit, mindent, feladta, elvette, mielőtt, brékelt, ragadta, játékos, magához, közepén, szettet, hallei, nyerte, került, ötödik, magyar, rögtön, miatt, hazai, alatt,