Labdarúgó NB I - Egy éve veretlen saját közönsége előtt a Ferencváros
... bajnokságban, legutóbb tavaly november 30-án a Pécstől kaptak ki saját közönségük előtt.
OTP Bank Liga, 16. forduló:Ferencváros-Kecskeméti TE 3-1 (0-1)------------------------------- ----Groupama Aréna, 3627 néző, v.: Erdős
gólszerzők: Lauth (54., 68.), Lamah (62.), illetve Vukasovic (42., 11-esből)
sárga lap: Nalepa (41.), illetve Karan (57.), Fótyik (79.), Laczkó (...
2014-11-29 22:13:33
Ligakupa - A Ferencváros otthonában rendezik a derbi első felvonását
...
A Magyar Labdarúgó Szövetség honlapján olvasható információ szerint felcserélték a pályaválasztói jogot, így az első találkozóra jövő kedden 18 órától a Groupama Arénában kerül sor.
A visszavágó egy héttel később lesz a Szusza Ferenc Stadionban....
2014-11-28 10:22:04
Magyar-orosz - Először kapott ki Dárdaival a válogatott
...
A Groupama Arénában rendezett találkozón három cserejátékos volt eredményes: előbb a 49. percben Szergej Ignasevics egy jobb oldali szöglet után fejelt a kapuba, majd a 80. percben Alekszandr Kerzsakov egy ziccert értékesített magabiztosan a vendégeknél, a 86. percben pedig Nikolics Nemanja állította be a végeredményt.
A magyar csapat 36 éve nyeretlen az oroszok ellen, l...
2014-11-18 23:02:48
Dárdai: az oroszok elleni meccs után visszatérek Berlinbe
... oroszok el...
2014-11-18 20:22:29
Magyarország - Oroszország barátságos mérkőzés 1:2
... bizonyításra, akik eddig kevesebbet szerepeltek, mind a hat cserelehetőségét szeretné kihasználni és előre meg fogja mondani a játékosainak, ki mennyit játszik, mikor jön le, mikor áll be. A Groupama Arénában 20.30 órától sorra kerülő összecsapáson a tréner nem számíthat Varga Józsefre, aki vírusos fertőzés miatt már el is hagyta az edzőtábort.
Varga József - MTI Fotó: Oláh T...
2014-11-18 19:26:51
Magyar-orosz - Az orosz újságírókat elsősorban Capello jövője érdekli
... Svédország...
2014-11-17 20:42:51
Magyar-orosz - Dárdai: előre megbeszélt cserék lesznek
... bizonyításra, akik eddig kevesebbet szerepeltek, mind a hat cserelehetőségét szeretné kihasználni és előre meg fogja mondani a játékosainak, ki mennyit játszik, mikor jön le, mikor áll be. A Groupama Arénában 20.30 órától sorra kerülő összecsapáson a tréner nem számíthat Varga Józsefre, akik vírusos fertőzés miatt már el is hagyta az edzőtábort.
"Ezért kérek mindenkit, hogy m...
2014-11-17 17:32:33
Mindenki azt szeretné, ha Dárdai Pál maradna a szövetségi ..
... visszajövünk a csoportban. Vannak még nehéz meccseink, de jó irányba indultunk ...
2014-11-15 16:58:02
DÁRDAI: GERÁNAK A 60. PERCBEN LE KELLETT VOLNA JÖNNIE
... Harcoljatok! ott nagyon kellett a csapatnak, még rátettek egy lapáttal - magyarázta a jól láthatóan fáradt, de nagyon feldobott szövetségi kapitány nem sokkal a meccs lefújása után a Groupama Aréna vegyes zónájábanEz az 1-0 Magyarország győzelme - fogalmazott. - Ilyen kulturált közönséggel sok mindent el le...
2014-11-15 13:58:34
Magyar-finn - Egygólos győzelmével csoportharmadik a válogatott
... nyolcvanadik válogatott mérkőzésén szereplő Gera Zoltán szerezte a 84. percben.

Eb-selejtező, F csoport, 4. forduló:Magyarország-Finnország 1-0 (0-0)------------------------------- --Groupama Aréna, 19 ezer néző, v.: Clément Turpin (francia)
gólszerző: Gera (84.)
sárga lap: Tőzsér (35.), Dzsudzsák (75.), illetve Hurme (54.)
Magyarország:
------------K...
2014-11-14 23:03:32
1 2 3 ................54 55 ....70 71 72 ...82 83 ........108 109 110
Címkék: Labdarúgó NB, Dárdai Pál, GERÁNAK, PERCBEN LE KELLETT VOLNA JÖNNIE, Bank Liga, Ferencváros-Kecskeméti TE, Magyar Labdarúgó Szövetség, Groupama Arénában, Szusza Ferenc Stadionban, Szergej Ignasevics, Alekszandr Kerzsakov, Nikolics Nemanja, Varga Józsefre, Varga József, Oláh, Groupama Aréna, Gera Zoltán, Clément Turpin, derbi első, oroszok elleni, orosz újságírókat, pályaválasztói jogot, első találkozóra, héttel később, jobb oldali, ziccert értékesített, magyar csapat, oroszok ellen, lapáttal &#8211, meccs lefújása, cserelehetőségét, csoportharmadik, pályaválasztói, összecsapáson, magabiztosan, végeredményt, magyarország, bizonyításra, játékosainak, értékesített, visszajövünk, cserejátékos, nyolcvanadik, bajnokságban, felcserélték, győzelmével, kihasználni, szerepeltek, vendégeknél, ferencváros, találkozóra, oroszország, visszatérek, újságírókat, harcoljatok, fogalmazott, közönséggel, otthonában, edzőtábort, felvonását, információ, elsősorban, gólszerzők, kecskeméti, válogatott, finnország, mérkőzésén, közönségük,