Regisztráció  Belépés
Női kézilabda NB I - Mosonmagyaróváron győzött az MTK
...
Eredmények (a magyar szövetség honlapja szerint):Mosonmagyaróvári KC SE-MTK Budapest 29-31 (14-16)
korábban:DVSC-Schaeffler - Kisvárda Master Good SE 27-27 (14-12)

Dzsudzsák Balázs góllal mutatkozott be új csapatában
... beszámolója szerint a szünetben állt be csereként az al-Dafra SCC otthonában rendezett bajnoki meccsen, és a 75. percben büntetőből volt eredményes.
Az al-Ittihad Kalba végül 2-0-ra győzött, a második gólt az MTK Budapest brazil kölcsönjátékosa, Myke Bouard Ramos szerezte. Csapatuk három forduló után két győzelemmel és egy vereséggel áll.
A 97-szeres válogatott Dzsudzsák...
2018-09-21 20:09:56
Európa-liga - Csak pénteken délután ér haza Görögországból a Chelsea
... Sarri vezetőedző együttesének Szalonikiben kellett töltenie az éjszakát, és csak 48 órával a vasárnapi, West Ham United elleni bajnoki mérkőzés előtt érkezik haza.
A Chelsea 1-0-ra győzött a PAOK otthonában. Sarri a lefújás után úgy fogalmazott, egy angol csapat számára komoly nehézséget jelent az Európa-liga-szereplés, hiszen Olaszországban egy csütörtöki mérkőzés után csak ...
2018-09-21 11:37:15
Színikritikusok díja: az Újvidéki Színház kapta a legjobb előadás díját
... Korodi Jankával.
A sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színház számos más díjat is elnyert: a legjobb zenés/szórakoztató előadás kategóriában a Sardar Tagirovsky rendezte Chioggiai csetepaté győzött, a legjobb zene és a legjobb jelmez díja a Bocsárdi László által rendezett Alice-előadáshoz kötődik - előbbi a sZempöl Offchestra, utóbbi Kiss Zsuzsanna munkája.
Európa-liga - Vereséggel kezdett a Vidi FC
... kapuba. Az utolsó másodpercekben Alekszandr Filipovic kiállítása miatt tíz emberre fogyatkozott a BATE, de ennek már nem volt jelentősége...
2018-09-20 21:13:27
Asztalitenisz Eb - Póta és Pergel továbbjutott, Madarász kiesett egyesben
...
A nyolcadik helyen kiemelt Póta és a 24.-ként rangsorolt Pergel egyformán öt szettben győzött csütörtökön délután, előbbi a francia Oceane Guisnel, utóbbi pedig a cseh Dana Cechova ellen. Pótára pénteken a spanyol színekben versenyző Maria Xiao vár, míg Pergel második körös ellenfele egyelőre nem ismert.
Madarász szoros játszmákat vívott a horvát Mateja Jegerrel, aki 26 ...
2018-09-20 17:43:54
Női kézilabda NB I - A Ferencváros 13 góllal győzött
...
A mezőny legeredményesebb játékosa a fővárosiak válogatott irányítója, Kovacsics Anikó volt 12 találattal.
Eredmény:Dunaújvárosi Kohász KA - FTC-Rail Cargo Hungaria 23-36 (8-13)

44 - -152-104 8 3.Érd HC

33 - - 95- 85 6 4.Kisvárda Master G...
2018-09-19 19:43:49
Metzi tenisztorna - Fucsovics legyőzte Mannarinót
... teniszező a második felvonásban is sokkal hatékonyabban szervált - összesen tíz ásszal, valamint két kettős hibával zárt -, és 1:1-nél, majd 3:1-nél is brékelni tudott, így 1 óra 25 perc alatt győzött.
Fucsovics következő ellenfele csütörtökön a világranglista 107. helyén álló moldovai Radu Albot lesz.
Eredmény, 1. forduló (a 16 közé jutásért):Fucsovics Márton-Adrian Man...
2018-09-19 15:42:12
Kerekesszékes vívó Eb - Három éremmel kezdett a magyar csapat
... Zsolt szövetségi kapitány tájékoztatása szerint Mező mindenkit meglepett teljesítményével. A csoportból három győzelemmel és két vereséggel került a főtáblára, amelyen előbb két ukránt győzött le, majd az elődöntőben a világranglista-vezető grúz Irma Kecurijanit verte 15-13-ra. A fináléban aztán a szintén ukrán Olena Fedotával már nem bírt, így ezüstérmesként zárt.
Férfi tőrb...
2018-09-18 21:05:02
1 2 3 ....................493 494 ..........740 741 ..........985 986 987
Címkék: Dzsudzsák Balázs, Újvidéki Színház, Aranyosi Ervin, Mesemondó Nagyapó, Vidi FC, Asztalitenisz Eb, Mosonmagyaróvári KC SE-MTK Budapest, Kisvárda Master Good SE, FTC-Rail Cargo Hungaria, Győri Audi ETO KC, Myke Bouard Ramos, West Ham United, Korodi Jankával, Tamási Áron Színház, Sardar Tagirovsky, Bocsárdi László, Kiss Zsuzsanna, Alekszandr Filipovic, Oceane Guisnel, Dana Cechova, Maria Xiao, Mateja Jegerrel, Kovacsics Anikó, Dunaújvárosi Kohász KA, Kisvárda Master, Radu Albot, Fucsovics Márton-Adrian Man, Irma Kecurijanit, Olena Fedotával, legjobb előadás, magyar csapat, magyar szövetség, szünetben állt, al-Ittihad Kalba, második gólt, 97-szeres válogatott, lefújás után, angol csapat, csütörtöki mérkőzés, sepsiszentgyörgyi Tamási, legjobb zenés, legjobb zene, legjobb jelmez, sZempöl Offchestra, mese vége, utolsó másodpercekben, nyolcadik helyen, francia Oceane, cseh Dana, spanyol színekben, horvát Mateja, mezőny legeredményesebb, fővárosiak válogatott, második felvonásban, csoportból három, fináléban aztán,