Ifjúsági olimpia, Buenos Aires: Magyarország a 4. a éremtáblázaton

2018-10-19 21:30:01
Újabb magyar érem az ifjúsági olimpián
... Krisztián bronzérmes lett nyújtón
.............
a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpia hétfői versenynapján, ezzel hivatalosan 22, nem hivatalosan 26 medálnál tart a magyar küldöttség.
A magyarok eddig 12 arany-, 6 ezüst- és 4 bronzérmet, összesen 22 medál...
2018-10-16 20:04:31
2018-as nyári ifjúsági olimpiai játékok - Kajak_kenu
... a rangsoroló futamban, majd az összes páros csatában a legkisebb különbségű győzelménél is öt másodperccel jobb időt mutatott a versenyóra, mint riválisainál. Fölényes előnnyel lett ifjúsági olimpiai bajnok.
Képen: Az aranyérmes Rendessy Eszter kajakos az ifjúsági olimpián
...........
2018-10-13 20:33:52
Milák Kristóf triplázott, megvan a 10. magyar arany
Milák Kristóf triplázott, megvan a 10. magyar arany az ifjúsági olimpián
........
Milák Kristóf harmadik ifjúsági olimpiai bajnoki címét szerezte Buenos Airesben, miután meggyőző fölénnyel nyerte a 200 pillangó pénteki döntőjét.
Az érdi úszó az este folyamán a 100 ...
2018-10-13 12:42:50
Videón a magyarok duplázásai az ifjúsági olimpia negyedik na
Három magyar, Késely Ajna, Pusztai Liza és Rabb Krisztián is második aranyérmét szerezte a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpián, amelyen a két kardvívóhoz hasonlóan a tornász Balázs Krisztián is a csapatversenyben ünnepelhetett elsőséget. Összefoglaló a negyedik napról és videón a magyar érmes teljesítmények.

Videón a magyarok duplázásai az ifjúsági olimpia negyedik n...
2018-10-11 17:43:02
Magyar tornászarany csapatban az ifjúsági olimpián
A tornász Balázs Krisztián ifjúsági olimpiai bajnoki címet szerzett a vegyes csapatversenyben a Buenos Airesben zajló multisport eseményen.
..........
Szerd...
2018-10-11 17:31:00
Videón a magyarok négy érme az ifjúsági olimpia harmadik ...
Videón a magyarok négy érme az ifjúsági olimpia harmadik napjáról
Kedden újabb két arannyal, összesen négy éremmel gazdagodott a magyar küldöttség a Buenos Airesben rendezett ifjúsági olimpián: az úszó Késely Ajna és a kardvívó Pusztai Liza aranyat, Milák Kristóf egy ezüstöt, a cselgáncsozó Vég Zsombor pedig egy bronzérmet ,,tett be a közösbe", de rajtuk kívül is na...
2018-10-10 19:03:27
Ifjúsági olimpia - Mindhárom magyar csapat továbbjutott, második hely az éremtáblán
... tagjaként a vegyes csapatversenyben elért helyezését nem számolják be az...
2018-10-10 09:41:28
Ifjúsági olimpia - Díjlovaglásban ezüst-, cselgáncsban bronzérmet szereztek a magyarok
... kategóriáj...
2018-10-09 23:03:08
Ifjúsági olimpia - Szabó Tünde: rendkívül sikeres a hazai utánpótlás-nevelés
...

Az államtitkár, aki a Buenos Aires-i nyári ifjúsági olimpia helyszínén tartózkodik, telefonon azt mondta az MTI-nek, hogy "a magyar utánpótlás sikerpályán van", és az idei nyár végéig megszerzett 43 arany-, 34 ezüst-, és 41 bronzérem mellé a magyar versenyzők Argentínában gyarapíthatják tovább a medálok számát.

"Külön szeretném kiemelni azt, hogy az utánpótlá...
2018-10-09 15:31:31
1 2 3 ...14 15 ..22 23 .28 29 30
Címkék: Buenos Aires, Milák Kristóf, Szabó Tünde, IFJÚSÁGI OLIMPIA, BUENOS AIRES, Buenos Airesben, Rendessy Eszter, Késely Ajna, Pusztai Liza, Rabb Krisztián, Balázs Krisztián, Buenos Aires-i, ifjúsági olimpián, magyarok duplázásai, ifjúsági olimpia, magyarok négy, magyar küldöttség, magyarok eddig, rangsoroló futamban, összes páros, legkisebb különbségű, aranyérmes Rendessy, érdi úszó, este folyamán, tornász Balázs, csapatversenyben ünnepelhetett, negyedik napról, magyar érmes, vegyes csapatversenyben, úszó Késely, kardvívó Pusztai, bronzérmet &#8222, magyar utánpótlás, idei nyár, magyar versenyzők, medálok számát, csapatversenyben, éremtáblázaton, teljesítmények, díjlovaglásban, gyarapíthatják, ünnepelhetett, versenynapján, összefoglaló, riválisainál, cselgáncsozó, cselgáncsban, magyarország, tornászarany, továbbjutott, másodperccel, argentínában, hivatalosan, megszerzett, kardvívóhoz, sikerpályán, államtitkár, tartózkodik, győzelménél, gazdagodott, éremtáblán, multisport, duplázásai, bronzérmet, triplázott, rangsoroló,