|
|
|
... csatában diadalmaskodott.
A következő fordulóban a selejtezőből főtáblára került dán Clara Tauson (139.) vár Babosra, aki óriási meglepetésre legyőzte az első helyen kiemelt orosz Jekatyerina Alekszandrovát (33.).
1. forduló (a 16 közé jutásért):
Babos Tímea-Varvara Gracsova (orosz) 6:4, 5:7, 6:3
Tauson (dán)-Alekszandrova (orosz, 1.) 6:3, 6:4... |
2021-03-01 22:34:57 |
|
|
|
|
|
|
... de a házasságot Sztálin utasítására nem ismerték el törvényesnek. Megszületett a fia, Joszif, akit a második férje, Jurij Zsdanov kémikus és filozófus adoptált, és akitől egy leánya, Jekatyerina született.
Szvetlana figyelte apja munkáját: Churchill és Sztálin a brit miniszterelnök 1944 októberi moszkvai látogatásán
És bár megpróbált távolságot tartani, mégis figye... |
|
2020-02-29 15:38:39 |
|
|
|
|
|
|
... Suzanne Schulting, Yara van Kerkhof, Rianne de Vries) 4:12.877 perc2. Olaszország (Arianna Fontana, Cynthia Mascitto, Martina Valcepina, Nicole Botter Gomez) 4:13.0223. Oroszország (... |
2020-01-26 17:58:56 |
|
|
|
|
|
|
... Debrecenben 500 és 1000 méteren.
A nőknél a kisdöntőben voltak érdekeltek a magyarok, de Jászapáti Petrának és Lockett Deannának nem sikerült jól összedolgoznia. A futam elején az orosz Jekatyerina Jefremenkova és Jászapáti csatázott az éllovas pozícióért, amikor az ausztrál születésű magyar versenyző megpróbált előretörni, éppen honfitársával akadt össze, aki emiatt kisodród... |
|
2020-01-26 16:18:39 |
|
|
|
|
|
|
...
Elsőként a táv 2018-as Eb-bronzérmesét, Bácskai Sára Lucát szólították jégre, aki féltávig a mezőny végén korcsolyázott, majd ritmust váltva egészen a második helyig tört előre az orosz Jekatyerina Jefremenkova mögé. Ezt a pozícióját nagyon taktikusan versenyezve végig biztosan őrizte az agresszíven korcsolyázó szlovák Petra Rusnakovával szemben, aki felesleges igyekezetében ... |
|
2020-01-24 11:31:24 |
|
|
|
|
|
|
... Patrick Roest (Hollandia) 1:44.82
női 1500 m, Európa-bajnok:
-------------------------
Ireen Wüst (Hollandia) 1:54.88 p2. Jevgenyija Lalenkova (Oroszország) 1:55.223. Jekatyerina Sihova (Oroszország)
1:55.31
férfi csapat üldözéses verseny, Európa-bajnok:
------------------------------------ ---------
Oroszország (Pavel Kulizsnyikov, Ruszlan Muraso... |
2020-01-10 22:12:56 |
|
|
|
|
|
|
... Simona Quadarella (olasz) 13,1
műugrás:
--------
férfiak:1. Alekszandr Bondar (orosz) 37,52. Jack Laugher (brit) 33,33. Olekszij Szereda (ukrán) 21,2
nők:1. Jekatyerina Beliajeva (orosz) 50,02. Inge Jansen (holland), Vitalija Koroljeva (orosz), Szofia Liszkun (ukrán), Tina Punzel (német) 12,5-12,5
szinkronúszás:
---------------
... |
2020-01-09 12:51:23 |
|
|
|
|
|
|
... magát.
Eredmények:
buzogány, világbajnok: Dina Averina (Oroszország) 23,800 pont2. Linoj Asram (Izrael) 23,3003. Vlada Nikolcsenko (Ukrajna) 22,350
szalag, világbajnok: D. Averina 21,8002. Asram 20,7503. Jekatyerina Szeleznyova (Oroszország) 20,650
korábban:
egyéni csapatverseny, világbajnok: Oroszország (Arina Averina, Dina Averina, Jekatyerina Szel... |
2019-09-19 19:12:07 |
|
|
|
|
|
|
... vagy 17 helyezettje jut ki, ez a házigazda Japán versenyzőjének szereplésétől függ.
Eredmények:
egyéni csapatverseny, világbajnok: Oroszország (Arina Averina, Dina Averina, Jekatyerina Szeleznyova) 186,500 pont2. Izrael 174,7503. Fehéroroszország 168,550.20. Magyarország (Boldizsár Blanka, Juhász Anna, Juhász Emma, Pigniczki Fanni) 142,450
A világbajnokság további p... |
2019-09-19 18:31:55 |
|
|
|
|
|
|
... kategóriájában a honosított Muszukajev Iszmail.
Eredmények:
nők, 50 kg, világbajnok:
------------------------ Mariya Stadnik (Azerbajdzsán)2. Emilia Alina Vuc (Románia) 13 - 03. Jekatyerina Polescsuk (Oroszország) és Valentina Ivanovna Iszlamova Brik (Kazahsztán)
a döntőben:Stadnik-Vuc 13-0 - technikai tus
nők, 53 kg, világbajnok:
--------------------... |
2019-09-18 17:22:19 |
|
|
|
|