Legszebb, legkönnyebb,
C...
2018-01-13 20:40:18
Várkert Bazár. Volt egyszer egy Ifipark
... szakmai színvonalra jellemző volt, hogy az egyik meghallgatás eredményeként Rajnák nem engedte Kalmár Magdát, Kossuth-díjas operaénekesünket a nyilvánosság elé.
Nyitáskor ott állt a kapuban és a belépésre várók alapos szemrevételezése után döntött arról, hogy az illető ruházata és hajviselete megfelel-e a kívánatosnak. A farmer, a hosszú haj elegendő ok volt az elküldésre. A ...
Női kézilabda-vb - Rasmussen: csalódottan utazunk haza
... lehetőséget, és hat góllal zárta a találkozót. A 22 éves játékos is elismerte, hogy "nem volt a legjobb" a védekezésük, és bár az első félidőben Bíró Blanka remek teljesítményt nyújtott a kapuban, a szünet után elfáradt a csapat.
"Nem kell szégyenkeznünk, mert a franciák ma jobbak voltak nálunk" - összegzett.
Bíró Blanka 42 perc alatt 33 lövésből tízet védett ki. Mint em...
2017-12-10 20:12:58
Női kézilabda-vb - Kikapott a franciáktól és kiesett a magyar válogatott
... (7-6), de ezután ismét a lendületesebb, gyorsabb franciák szereztek gólokat, ráadásul Kovács Anna is elhibázott egy hétméterest.
Bíró Blanka egyre nagyobb bravúrokat mutatott be a kapuban, és erre, illetve a csereként beállt játékosok teljesítményére alapozva sikerült az egyenlítés (9-9). Az első félidő hajrájában ismét pontatlanná váltak a magyarok támadásai, ezt kihasználva...

1 2 3 ....................124 125 ..........186 187 ..........248 249
Címkék: Várkert Bazár, Szuhanics Alber, Kalmár Magdát, Bíró Blanka, Kovács Anna, első múzsa, magyar válogatott, egyből lassan, végső csók, egyik kanyarban, hatalmas márványkaput, arannyal kikövezett, férfi őrködött, vándor odament, hosszú csókot, csúf csalódást, egyik meghallgatás, belépésre várók, illető ruházata, első félidőben, szünet után, csereként beállt, első félidő, magyarok támadásai, derék hónap, lehulló hónak, szemrevételezése, operaénekesünket, teljesítményére, kristálytiszta, szégyenkeznünk, megszólította, lendületesebb, eredményeként, teljesítményt, nyilvánosság, fénysugárban, fönntartásai, meghallgatás, telefonálást, márványkaput, kívánatosnak, versvirágok, franciáktól, csalódottan, lehetőséget, védekezésük, meglepetést, szerelemtől, költözésünk, észrevettek, asszonyként, legkönnyebb, színvonalra, lépcsőnkint, maradhattak, hajviselete, elköltözött, pontatlanná, kihasználva, hétméterest, csordogált, tanulságos, bravúrokat, hajrájában, menetelünk, elhibázott, elküldésre, lépteimhez, köszöntése, egyenlítés,