Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
...
Az utolsó, 33. fordulóban a kispestiek a gólkirály Eppel Márton találatával győzték le a Videotont a Bozsik Stadionban rendezett, bajnoki döntővé előlépő összecsapáson.
A harmadik helyen a Vasas végzett, amelynek elég volt egy pontot szereznie a Mezőkövesd ellen, s ezt egy 1-1-es döntetlennel meg is tette.
Az is az utolsó játéknapon dőlt el, hogy a Gyirmót mellett a...
2017-05-27 21:19:03
Labdarúgó NB I - Huszonnégy év után bajnok a Budapest Honvéd
...
A kispestiek sikerükkel három ponttal előzték meg székesfehérvári ellenfelüket.
A Budapest Honvéd legutóbb 24 éve volt bajnok, 1993-ban a finn Martti Kuusela személyében szintén külföldi edző vezette diadalra az együttest. Ezúttal az olasz Marco Rossinak sikerült ez a bravúr.
A klub a következő idényben a Bajnokok Ligája selejtezőjében lesz érdekelt, a Videoton ezüs...
2017-05-27 21:18:54
Labdarúgó NB I - Thomas Doll századik bajnokiján kikapott az FTC
... irányította századik alkalommal bajnoki meccsen az FTC-t. Mérlege 62 győzelem, 22 döntetlen, és immár 16 vereség.
Ez volt a két csapat 201. egymás elleni találkozója az élvonalban, a kispestiek 60. sikerüket ünnepelhették, 31 döntetlen mellett 110 meccset nyert a Ferencváros. A Bozsik-stadionban a Honvéd négy döntetlen és 23 vendégsiker mellett 25. alkalommal nyert.
OTP...
2017-04-01 22:34:11
Labdarúgó NB I - A Honvéd nyert az MTK otthonában
...
A kispestiek hét bajnoki találkozó óta veretlenek, míg a kék-fehérek hét meccse nyeretlenek az NB I-ben.
OTP Bank Liga, 20. forduló:MTK Budapest-Budapest Honvéd 1-2 (0-0)------------------------------- -------Új Hidegkuti Nándor Stadion, 2760 néző, v.: Pintér
gólszerzők: Torghelle (60., 11-esből), illetve Lanzafame (49.), Eppel (78., 11-esből)
piros lap: Torghel...
2017-02-18 17:33:36
Labdarúgó NB I - Győzött, de kiesett a Puskás Akadémia
... Nagy G., Vasiljevic - Holender (Kovács D., 79.), Youla (Constantinescu, a szünetben), Eppel
A felcsútiaknak mindenképpen győzniük kellett - korábban ez még soha nem sikerült nekik a kispestiekkel szemben -, és közben drukkolniuk, hogy a Vasas ne nyerjen Dunaújvárosban az MTK ellen.
Az első félidőben egyértelműen a hazaiak támadójátéka dominált, a kispestiek visszaálltak ...
2016-04-30 18:52:18
Labdarúgó NB I - Kispesten nyert a Haladás
...
A kispestiek csapatkapitánya, Kemenes Szabolcs vádlija kedden megsérült - egyelőre nem tudni, mennyit kell kihagynia -, ezért a télen igazolt kárpátaljai Nagy Sándor állt a kapuban.
OTP Bank Liga, 20. forduló:Budapest Honvéd - Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0-1 (0-1)------------------------------- ---------------------------Bozsik-st adion, 1570 néző, v.: Andó-Szabó
...
2016-02-13 17:42:45
1
Címkék: Labdarúgó NB, Budapest Honvéd, Thomas Doll, Puskás Akadémia, Eppel Márton, Bozsik Stadionban, Martti Kuusela, Marco Rossinak, Bajnokok Ligája, Bank Liga, Budapest-Budapest Honvéd, Hidegkuti Nándor Stadion, Nagy, Kovács, Kemenes Szabolcs, Nagy Sándor, Szombathelyi Swietelsky-Haladás, gólkirály Eppel, harmadik helyen, pontot szereznie, 1-1-es döntetlennel, utolsó játéknapon, kispestiek sikerükkel, finn Martti, olasz Marco, következő idényben, felcsútiaknak mindenképpen, kispestiekkel szemben, első félidőben, hazaiak támadójátéka, kispestiek visszaálltak, kispestiek csapatkapitánya, télen igazolt, székesfehérvári, csapatkapitánya, selejtezőjében, constantinescu, dunaújvárosban, felcsútiaknak, összecsapáson, ünnepelhették, kispestiekkel, döntetlennel, egyértelműen, támadójátéka, visszaálltak, mindenképpen, ellenfelüket, szombathelyi, drukkolniuk, ferencváros, találkozója, vendégsiker, irányította, találatával, személyében, nyeretlenek, kárpátaljai, veretlenek, eredmények, fordulóban, otthonában, stadionban, kispestiek,