Kézilabda női - Csoportelsőként lett negyeddöntős a Siófok +
Csoportelsőként lett negyeddöntős a Siófok az Európa-ligában
A Siófok KC csoportelsőként jut a női kézilabda Európa-liga negyeddöntőjébe, miután pénteken 31-25-re nyert az orosz Kubany Krasznodar otthonában a csoportkör ötödik fordulójában.
Nagyobb kép
.................
2021-02-13 21:08:09
Szoboszlai Dominik újabb gólt rúgott az ellenfélnek
... lecserélték.
Gól összefoglaló videó M4 sport

A másik két párharc közül a Krasznodar otthon 2-1-es előnyt harcolt ki a PAOK-kal szemben, míg a Slavia Praha gól nélküli döntetlent játszott a vendég Midtjylland együttesével.

Mindhárom visszavágót j...
2020-09-23 17:16:37
Már azt is tudni, kikkel kerülhet össze a Fradi, ......
... (dán)
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)/Dinamo Breszt (fehérorosz) - Salzburg (osztrák)
Olympiakosz (görög)-Crvena...
2020-09-01 13:24:19
Premjer Liga - Az orosz bajnokság június 21-től folytatódik
... tekintett...
2020-05-15 14:45:45
Labdarúgás - Oroszországban nőtt, Ukrajnában csökkent a listavezető előnye
... mérkőzéseket, Fehéroroszországban pedig csütörtökön rajtol az új idény.
Az orosz bajnokság 22. fordulójában az éllovas szentpétervári Zenit 7-1-re legyőzte az FK Uralt, míg az FK Krasznodar 2-0-ra kikapott Szocsiban, így lecsúszott a második helyről, ahová a Lokomotiv Moszkva került. A Zenit előnye kilenc pont a fővárosiakkal szemben.
Az ukrán liga felsőházi rájátszásába...
2020-03-15 19:32:59
Női kézilabda EHF Kupa - Csoportkörbe jutott a Debrecen is
... NKSE-Kastamonu Belediyesi GSK (török) 30-25 (15-9)-------------------...
2019-11-16 20:32:10
Női kézilabda EHF Kupa - Hazai vereségével is csoportkörbe jutott a címvédő Siófok
... NKSE-Kastamonu Belediyesi GSK (török) 30-25 (15-9)------------------------------ --------------------------
Továbbjutott: a Kastamonu 58-56-os összes...
2019-11-16 19:52:13
Női kézilabda EHF Kupa - Nem jutott csoportkörbe a Vác
... elején kerül sor.
Később:Siófok KC-Nantes Atlantique (francia) 1...
2019-11-16 17:51:39
Női kézilabda EHF Kupa - Csoportkörbe jutott az Érd
... kupasorozatban, a 2016/17-es idényben csoportkörbe jutottak, a 2014/15-ös szezonban pedig elődöntőt játszottak.
Eredmény,
Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, visszavágó:Kubany Krasznodar (orosz)-Érd HC 30-25 (19-13)----------------------------- -----------------
Továbbjutott: Érd 64-62-es összesítéssel
Az érdiek múlt vasárnap hazai pályán 39-32-re nyerték meg a...
2019-11-15 18:52:12
Női kézilabda EHF Kupa - Nyolcgólos előnyben a címvédő Siófok
... Aoustin és Nerea Pena egyaránt öt-öt gólt szerzett.
A visszavágót jövő szombaton rendezik Siófokon, a párharc győztese bejut az EHF Kupa csoportkörébe....
2019-11-10 20:02:05
1 2 3 .9 10 .14 15 .18 19 20
Címkék: Szoboszlai Dominik, Premjer Liga, Siófok KC, Kubany Krasznodar, Slavia Praha, Maccabi Tel-Aviv, Dinamo Breszt, Lokomotiv Moszkva, NKSE-Kastamonu Belediyesi GSK, Siófok KC-Nantes Atlantique, Nerea Pena, orosz bajnokság, listavezető előnye, címvédő Siófok, orosz Kubany, csoportkör ötödik, vendég Midtjylland, éllovas szentpétervári, második helyről, fővárosiakkal szemben, ukrán liga, érdiek múlt, visszavágót jövő, párharc győztese, negyeddöntőjébe, csoportelsőként, oroszországban, kupasorozatban, szentpétervári, csoportkörébe, összesítéssel, fővárosiakkal, összefoglaló, továbbjutott, csoportkörbe, negyeddöntős, fordulójában, együttesével, mérkőzéseket, rájátszásába, listavezető, csütörtökön, folytatódik, vereségével, ellenfélnek, midtjylland, visszavágót, olympiakosz, lecserélték, játszottak, visszavágó, krasznodar, nyolcgólos, belediyesi, labdarúgás, fehérorosz, ukrajnában, lecsúszott, döntetlent, otthonában, szoboszlai, atlantique, csoportkör, kastamonu, bajnokság, kézilabda, mindhárom, felsőházi, szocsiban, lokomotiv, szombaton,