ISL rövid pályás úszás Budapest aréna második nap
... első, aki 29 potot szerzett a Los Angeles Current csapatnak
és második Vladimir Morzov , aki 22 pontot szerzett az IRON csapatnak.
Nőknél a Csillag szóró versenyt Ranomi Kromowidjojo nyerte, ezzel 30 pontot szerzett az IRON csapatnak,
,míg Cate Cambela második helyen úszott célba, s 13 pontot szerzett a Los Angeles Current csapatnak.

- A versenyzők nagy...
2019-10-28 17:08:05
Nemzetközi Úszóliga - Londoni győzelem és világcsúcs a Duna Arénában
... férfiaknál Milák Kristóf 1:49.98-as egyéni csúccsal nyert.
A viadal utolsó két számában az úgynevezett csillagszóró futamot rendezték meg: a nőknél - magyar versenyző nélkül - Ranomi Kromowidjojo nyert az Ironból. A férfiaknál Szabó Szebasztián az első körben kiesett, itt végül londoni győzelem született.
Az ISL budapesti állomásának legértékesebb versenyzője (MVP) Hossz...

1.világbajnok: Regan Smith (Egyesült Államok) 2:03.69 p
2. Kaylee McKeown (Ausztrália) 2:06.26...
2019-07-27 22:37:05
Vizes vb - A szombati úszóeredmények
... (Dél-afrikai Köztársaság) 51.164. MILÁK KRISTÓF 51.26
nők:
50 m pillangó, világbajnok:
---------------------------
Sarah Sjöström (Svédország) 25.02 mp2. Ranomi Kromowidjojo (Hollandia) 25.353. Farida Osman (Egyiptom) 25.47
200 m hát, világbajnok:
----------------------- Regan Smith (Egyesült Államok) 2:03.69 p2. Kaylee McKeown (Ausztrália) 2:06.263. ...

Úszó-vk - Eredmények
... perc...3. HOSSZÚ KATINKA 2:01.00...5. Burián Katalin 2:05.38...8. Szabó-Feltóthy Eszter 2:11.08
50 m mell:Alia Atkinson (jamaicai) 28.56 másodperc - világcsúcs
100 m gyors:Ranomi Kromowidjojo (holland) 51.01 másodperc
200 m vegyes:HOSSZÚ KATINKA 2:04.13 perc...6. Jakabos Zsuzsanna 2:07.89...8. Verrasztó Evelyn 2:11.17
4x50 m vegyes, vegyesáltó:Hollandia 1:38.68...
100 m mell:Alia Atkinson (jamaicai) 1:02.80 p
4x50 m vegyes gyorsváltó:Hollandia 1:30.01 p...3. MAGYARORSZÁG (Lobanovszkij Maxim, Kozma Dominik, Hosszú K...
... sztár pedig 272-vel követi.
Az már négy versennyel a vége előtt biztosnak tűnik, hogy az első hely sorsa kettejük között dől majd el, mivel a harmadik helyen álló holland Ranomi Kromowidjojo Hosszútól 117 ponttal van elmaradva.
A férfiaknál a dél-afrikai Chad Le Clos áll az élen, 87 ponttal megelőzve az amerikai Tom Shieldset.
A vk-sorozat szerdán Dohában folytatódi...
2017-10-02 12:22:22
1 2 3 4 5
Címkék: Nemzetközi Úszóliga, Duna Arénában, Úszó Világkupa Szingapúr, Úszó Vk, FINA Rövid, Angeles Current, Vladimir Morzov, Ranomi Kromowidjojo, Cate Cambela, Milák Kristóf, Szabó Szebasztián, Dél-afrikai Köztársaság, MILÁK KRISTÓF, Sarah Sjöström, Farida Osman, Regan Smith, Egyesült Államok, Kaylee McKeown, VILÁGKUPA VÉGEREDMÉNYE ÉS DÍJAZÁSA, Hosszú Katinka, Vlagyimir Morozov, Kirill Prigoda, HOSSZÚ KATINKA, Burián Katalin, Szabó-Feltóthy Eszter, Alia Atkinson, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn, Emily Seebohm, Lobanovszkij Maxim, Kozma Dominik, Hosszú, Mireia Belmonte, Ranomi Kromowidjojo Hosszútól, Chad Le Clos, szombati úszóeredmények, versenyzők nagy, viadal utolsó, úgynevezett csillagszóró, férfiaknál Szabó, első körben, vége előtt, első hely, harmadik helyen, dél-afrikai Chad, vk-sorozat szerdán, úszóeredmények, legértékesebb, kromowidjojo, magyarország, csillagszóró, végeredménye, lobanovszkij, versenyzője, világbajnok, köztársaság, sjöströmmel, rövidpályás, állomásának, szebasztián, úgynevezett, svédország,