BODÓ JÁNOS VERSEI

|...
2020-02-08 17:15:59
Vasárnap a foci V.B. kieső szakaszában büntető párbajok
... passzoltak a 120 perc alatt egymáshoz, amellyel világrekordot állítottak fel.

- Horvátország - Dánia 1:1 Büntetők rúgása után 3:2 lett. Horvátország jutott tovább.

- 2018 Labdarúgás V.B. Teljes eredmények, csoport állások

- M4 sport TV érdekes videók ...
2018-07-02 10:12:20
Gera Zoltán Isten gyermeke
... bizonysággal értem el a négy 7-es a teljesség számértékéhez.

FIFA labdarúgó V.B. 2018
FIFA labdarúgó V.B. 2018 Június 14 - Július 15-ig.

Teljes menetrend a mérkőzésekről

2018-06-05 20:03:48
2016 - 2017 - 2018 Labdarúgás V.B. selejtező és tabella
Wikipedia
Magyarország a "B" csoportban van Portugália, Svájc, Feröer, Lettország, Andorra

1 2 3
Címkék: Bodó János, Gera Zoltán Isten, Labdarúgás, Foci Eb, Férfi Labdarúgó-világbajnokságok, Férfi Labdarúgó, BODÓ JÁNOS VERSEI, DICSŐSÉG ISTENNEK, Labdarúgó VB, négy 7-es, teljesség számértékéhez, világbajnokságok, mérkőzésekről, világrekordot, számértékéhez, horvátország, magyarország, bizonysággal, szakaszában, bajnokságok, pénzdíjazás, labdarúgás, lettország, portugália, csoportban, állítottak, passzoltak, eredmények, labdarúgó, helyezett, selejtező, bejegyzés, menetrend, hungarian, bajnokság, teljesség, egymáshoz, wikipedia, gyermeke, vasárnap, dicsőség, amellyel, párbajok, harmadik, büntetők, istennek, csoport, állások, andorra, büntető, érdekes, második, tabella, városai, doodles, olimpia, dollár, teljes, július, európa, google, június, millió, zoltán, versei, összes, videók, jutott, tovább, rúgása, feröer,