Jó tudni
... amely 16 és 28 éves kor között született, nagyobb eséllyel lesz szilárd és hosszú távra szóló.

2. A nők általában jobban szeretik a mély, erős hangú férfiakat, mert magabiztosabbnak tűnnek.

3. Azok az emberek, akik a legjobb tanácsokat szokták adni, rendszerint a legtöbb problémával rendelkeznek.

4. Minél okosabb valaki, annál gyorsabban gondolkodi...
2022-10-04 23:29:00
Amivel Minden Szituációból Győztesen Jöhetsz Ki:
... Azzal, hogy helyet foglalunk és erőteljes tartást veszünk fel, elérhetjük, hogy erősnek és magabiztosnak érezzük magunkat. Kutatások szerint azok, akik erőteljes pózt vettek fel, magabiztosabbnak érezték magukat, és jobban teljesítettek az interjúkon, mint azok, akik nem vették fel. Így sok sportoló és előadó is előnyt kovácsol ebből a pszichológiai trükkből.

3. A megfe...
2022-07-24 19:18:01
Női kézilabda MK - Hétméteresekkel döntős a Győr
... viszont könnyedén ítéltek büntetőket.
A játék képe egy ideig nem változott, a második felvonás újabb kihagyott hetesekkel kezdődött, és mivel a győriek mindkét kapu előtt magabiztosabbnak tűntek, őrizték előnyüket (19-15). A fővárosiaknál Lukács Viktória teljesített a legjobban, és bár eleinte úgy tűnt, ez önmagában kevés lesz a címvédőnek, a 48. percre sikerült egy gólra fel...
2018-03-31 15:02:06
Rémisztően pontos!
... nehezen tudsz határozni dolgaidban, nem mindig vagy energikus és hajlamos vagy a féltékenységre. A képességeid ott vannak ahhoz, hogy megvalósítsd a céljaid, de nem bízol magadban. Magabiztosabbnak kell lenned és meg kell tanulnod határozottabbnak lenni. A kapcsolatok terén sok csalódás érhet, mert mindenkit szebbnek látsz, mint amilyen valójában.