Regisztráció  Belépés
Evezős ob - A férfiaknál a győri, a nőknél a csepeli nyolcas nyert
... elsőként a célba, de a kiírás értelmében az egység tagjai nem nyerhettek országos bajnoki címet, így a versenyben második mohácsiaké lett az aranyérem.
A 118. ob csütörtökön kezdődött a Maty-éri pályán.
A vasárnapi győztesek:
----------------------
férfiak:négypár: Mohácsi Torna Egylet (Matheisz József, Kerekes Krisztián, Molnár Balázs, Dudás Dominik)könnyűsúly...
Kajak-kenu válogató - Kopasz és Takács duplázott egyesben
... Ádám 500 méter egyesben és Hajdu Jonatánnal 200 méter párosban is aranyérmet szerzett. Férfi K-2 200-on a honvédos Balaska Márk és a szegedi Birkás Balázs volt a leggyorsabb.

A Maty-éri verseny a július 14-16-án sorra kerülő plovdivi Eb-re és az augusztus 24. és 27. közötti racicei vb-re válogat.
A mostani viadal egyik érdekessége volt, hogy ezúttal a megszokott ki...
2017-06-18 15:52:46
Kajak-kenu válogató - Ötszáz méteren is a Korisánszky, Mike kettős nyert
... nyerte rendkívül magabiztosan, míg a női kajakpárosoknál 200-on Hagymási Réka és Szabó Ágnes, 1000-en pedig Farkasdi Ramóna és Medveczky Erika ért elsőként a célba.
A vasárnapig tartó, Maty-éri verseny a július 14-16-án sorra kerülő plovdivi Eb-re és az augusztus 24. és 27. közötti racicei vb-re válogat.
A mostani verseny egyik érdekessége, hogy ezúttal a megszokott kil...
2017-06-17 18:23:29
Kajak-kenu válogató - Takács Tamara és Takács Kincső is duplázott
... Bárdfalvi Márk, de az utolsó métereken meglepte őket a honvédos Hufnágel Tibor és Ilyés Róbert, akik a hajrában gyakorlatilag állva hagyták a vetélytársaikat.

2017-06-17 12:31:54
Nyíltvízi úszó ob - Rasovszky centikkel, Olasz Anna második idővel bajnok
...
A szegedi Maty-éri evezőspályán rendezett viadalon a férfiak küzdelme elképesztően szoros "befutóval" ért véget Rasovszky és riói olimpián 13., a hazai rendezésű világbajnokságról azonban ezen a távon lemaradó Papp Márk között. A két versenyző 44 századmásodperc különbséggel csapott célba a 10 kilóméteres viadal végén.
A nőknél rendkívül érdekes helyzet állt elő, hiszen ...
2017-06-11 19:33:53
Nemzetközi Női Kenu Kupa Szegeden
... tiszte...
2017-06-06 17:47:48
Kajak-kenu vk - Újabb öt magyar érem, közte két arany
... meglátjuk mi lesz" - fogalmazott a parton Szabó Ágnes.
A női kenupáros, Bonyai Regina és a mindössze 15 éves Molnár Rebeka hatodik helye után a riói olimpikon Hajdu Jonatánért szoríthatott a Maty-ér közönsége. A Dunaferr 20 esztendős kenusa nagyot küzdött a döntőben, de végül leszorult a dobogóról, s a negyedik helyen végzett.
A női kajakosok hasonló számában aztán Lucz ...
2017-05-28 13:02:31
Kajak-kenu vk - Három magyar arany, összesen öt érem a szombati döntőkben
... legjobb a mezőnyben, így nem estünk pánikba" - fűzte hozzá Ilyés.
A szám másik magyar párosa, Tóth Dávid és Bán Kristóf hatodikként zárt. Tóth eredetileg Kulifai Tamással indult volna a Maty-éren, de utóbbi versenyző betegsége miatt az utolsó pillanatban váltani kellett.
A szegedi regattán, amely az idei gyorsasági vk-sorozat második állomása, 66 ország versenyzői küzden...
2017-05-27 11:56:46
1 2 3 .9 10 .14 15 .18 19 20
Címkék: Sárkányhajó Eb, Szegedi Sárkányhajó Egyesület, Takács Tamara, Takács Kincső, Olasz Anna, Nemzetközi Női Kenu Kupa Szegeden, Mohácsi Torna Egylet, Matheisz József, Kerekes Krisztián, Molnár Balázs, Dudás Dominik, Hajdu Jonatánnal, Férfi K-2, Balaska Márk, Birkás Balázs, Hagymási Réka, Szabó Ágnes, Farkasdi Ramóna, Medveczky Erika, Bárdfalvi Márk, Hufnágel Tibor, Ilyés Róbert, Papp Márk, Bonyai Regina, Molnár Rebeka, Hajdu Jonatánért, Tóth Dávid, Kulifai Tamással, csepeli nyolcas, válogatottak versenyeiben, szombati döntőkben, kiírás értelmében, egység tagjai, versenyben második, vasárnapi győztesek, honvédos Balaska, szegedi Birkás, július 14-16-án, mostani viadal, vasárnapig tartó, mostani verseny, utolsó métereken, honvédos Hufnágel, hajrában gyakorlatilag, szegedi Maty-éri, férfiak küzdelme, hazai rendezésű, távon lemaradó, nőknél rendkívül, parton Szabó, riói olimpikon, negyedik helyen, szám másik, utolsó pillanatban, szegedi regattán, idei gyorsasági, kajakpárosoknál, századmásodperc, vetélytársaikat,