Regisztráció  Belépés
Férfi kézilabda NB I - Pastor: összességében jobbak voltunk
... ide, hogy elérjem a célomat, ami most sikerült. Nagyon nehéz itt bajnokságot nyerni, ezért a jövőben is nagyon nehéz dolgunk lesz" - tette hozzá a Szeged edzője.
A mezőny legeredményesebb játékosa, a hét gólig jutott Bodó Richárd hangsúlyozta, nagyszerű csapatot tudtak felülmúlni, és azért is nagyon boldogok, mert történelmi sikert arattak.
A Veszprém tavaly nyáron érkez...
2018-05-20 18:12:01
Női kézilabda BL - Hosszabbításban védte meg címét a Győri Audi ETO KC
...
A mezőny legeredményesebb játékosa a győriek holland irányítója, Cornelia Nycke Groot volt nyolc góllal, a hosszabbítás "hősének" pedig a brazil Eduarda Amorim és Kiss Éva kapus bizonyult.
Ez volt a 16. magyar érdekeltségű finálé a női kézilabda BL, illetve elődje, a Bajnokcsapatok Európa Kupája történetében. A mérleg immár hat győzelem: 1982-ben a Vasas, 1999-ben a Duna...
2018-05-14 11:50:46
2018 év Bajnok a női kézilabda - Győri ETO
... 27-26-ra legyőzte a macedón Vardar Szkopje együttesét a női kézilabda Bajnokok Ligája fináléjában, a Papp László Budapest Sportarénában zajló négyes döntőben, vasárnap. A mezőny legeredményesebb játékosa a győriek holland irányítója, Cornelia Nycke Groot volt nyolc góllal, a hosszabbítás ,,hősének" pedig a brazil Eduarda Amorim és Kiss Éva kapus bizonyult.
A győrie...
2018-05-13 23:34:04
Női kézilabda NB I - Döntetlen Székesfehérváron
...
A mezőny legeredményesebb játékosa a hazaiak szerb válogatott jobbátlövője, Jelena Lavko volt nyolc góllal.
Eredmény:Alba Fehérvár KC - DVSC-TVP 25-25 (10-13)

...
A mezőny legeredményesebb játékosa a kaposvári Nagy Péter volt 17 ponttal.
Eredmény, a negyeddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés:Fino Kaposvár-MAFC 3-0 (29, 11, 17)
A párharc az egyik csapat második győzelméig tart, a második meccsre jövő csütörtökön kerül sor Budapesten.
A Kazincbarcika és a Kecskemét már tagja az elődöntő mezőnyének....
2018-03-23 20:12:33
Férfi kézilabda BL - Hétgólos hátrányban a Szeged
... százalékkal használták ki a helyzeteiket. A vendégek az utolsó 18 percben nagyon sokat hibáztak, és mindössze háromszor találtak a hálóba.
A THW Kiel - és egyben a mezőny - legeredményesebb játékosa a szerb Marko Vujin volt, aki 11 lövésből nyolcat gólra váltott.
A visszavágót jövő vasárnap rendezik Szegeden.
Szombaton játsszák:Vive Kielce (lengyel) - Rhein-Neckar L...
2018-03-21 20:42:45
Női kosárlabda NB I - Győrben nyert a Cegléd
...
A mezőny legeredményesebb játékosa a ceglédi Medgyessy Dóra volt 19 ponttal.
Eredmények:ZTE NKK-MTK Budapest 63-46 (26-20, 13-11, 13-13, 11-2)CMB CARGO UNI Győr-VBW CEKK Cegléd 69-83 (15-19, 23-19, 17-25, 14-20)
később:Vasas Akadémia - PINKK-Pécsi 42418.00...
2018-03-17 19:03:58
Női kézilabda BL - Kilenc góllal nyert a Ferencváros
... FTC végül fölényesen győzött.
A magyar csapatban a két kapuson kívül csak két védőjátékos, Szekeres Klára és Mészáros Rea nem dobott gólt. A vendégek - és egyben a mezőny - legeredményesebb játékosa Antje Lauenroth volt, aki 11 kísérletből nyolcszor talált be.
A Ferencváros február 24-én a montenegrói Buducnost Podgorica otthonában folytatja szereplését a BL középdöntőjé...
2018-02-10 18:16:44
Férfi kézilabda NB I - Cegléden győzött a Tatabánya
...
A mezőny legeredményesebbje a kilenc gólig jutó tatabányai Pásztor Ákos volt.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):Ceglédi KKSE-Grundfos Tatabánya KC 22-26 (10-10)
korábban:Ferencvárosi TC-Eger SBS Eszterházy 30-25 (13-11)
A tabella: 1.Telekom Veszprém

16 16 - -573-32132 pont 2.MOL-Pick Szeged

18 14 2 2586-42930 3.Grundfos...
2018-02-10 13:02:46
Férfi kosárlabda Európa Kupa - Fölényes fehérvári siker a magyar rangadón
...
A mezőny legeredményesebb játékosa a házigazdák amerikai légiósa, Sir'Dominic Pointer volt 18 ponttal.
A székesfehérváriak már a múlt héten biztosították nyolcaddöntőbe jutásukat. A Körmend veresége ellenére szintén továbbléphet, amennyiben a török Demir Insaat együttese nem győzi le a litván Nevezist szerdán.
Eredmény,
férfi Európa Kupa, 2. csoportkör, 6. ford...
2018-02-06 20:13:21
1 2 3 ...14 15 ..21 22 .27 28 29
Címkék: Győri Audi ETO KC, Győri ETO, Döntetlen Székesfehérváron, Európa Kupa, Bodó Richárd, Cornelia Nycke Groot, Eduarda Amorim, Kiss Éva, Bajnokcsapatok Európa Kupája, Vardar Szkopje, Bajnokok Ligája, Papp László Budapest Sportarénában, Jelena Lavko, Alba Fehérvár KC, FTC-Rail Cargo Hungaria, Dunaújvárosi Kohász KA, Nagy Péter, Fino Kaposvár-MAFC, Marko Vujin, Vive Kielce, Rhein-Neckar, Medgyessy Dóra, NKK-MTK Budapest, CARGO UNI Győr-VBW CEKK Cegléd, Vasas Akadémia, Szekeres Klára, Mészáros Rea, Antje Lauenroth, Buducnost Podgorica, Pásztor Ákos, Ceglédi KKSE-Grundfos Tatabánya KC, Ferencvárosi TC-Eger SBS Eszterházy, Telekom Veszprém, MOL-Pick Szeged, Dominic Pointer, Demir Insaat, rájátszás első, magyar rangadón, mezőny legeredményesebb, győriek holland, brazil Eduarda, mérleg immár, macedón Vardar, hosszabbítás &#8222, hazaiak szerb, kaposvári Nagy, negyeddöntőbe jutásért, egyik csapat, második meccsre, elődöntő mezőnyének, szerb Marko, visszavágót jövő, ceglédi Medgyessy, magyar csapatban,