EL-selejtező - Ukrán és portugál továbbjutás
... 6-4-es összesítéssel.Dila Gori (grúz)-Marítimo (portugál) 0-2 (0-1)
Továbbjutott: a Marítimo, kettős győzelemmel, 3-0-ás összesítéssel.
később:PSV Eindhoven (holland)-FK Zeta (montenegrói) 19 (az első mérkőzésen: 5-0)Heerenveen (holland)-Molde (norvég) 19 (0-2)CSZKA Moszkva (orosz)-AIK Solna (svéd) 19 (1-0)Rosenborg (norvég)-Legia Warszawa (lengyel) 19 (1-1)APOEL (ciprus...
2012-08-30 20:36:00
Serie A - Fiorentina-siker a szezon első mérkőzésén
...
A vendégek az első félidőben Maicosuel góljával vezetéshez jutottak, ám a fordulást követően Jovetic révén előbb egyenlítettek a hazaiak, majd az utolsó percben - újfent a montenegrói válogatott futballistának köszönhetően - a győztes találatot is megszerezték.

2012-08-19 19:53:44
1 2 3 .........................158 159 .............237 238 ..251 252 253 ..........315 316 317
Címkék: Serie, Dila Gori, CSZKA Moszkva, szezon első, első mérkőzésen, első félidőben, fordulást követően, utolsó percben, montenegrói válogatott, győztes találatot, discoverthetrip, futballistának, egyenlítettek, összesítéssel, ferienwohnung, köszönhetően, továbbjutott, megszerezték, győzelemmel, montenegrói, továbbjutás, hotelulcinj, fiorentina, montenegro, mérkőzésén, copacabana, heerenveen, mérkőzésen, ferienhaus, vezetéshez, válogatott, ninisworld, maicosuel, rosenborg, félidőben, selejtező, eindhoven, wikipedia, wikimedia, találatot, fordulást, warszawa, góljával, juventus, jutottak, követően, vendégek, vasárnap, portugál, marítimo, jovetic, booking, content, percben, udinese, holland, commons, hazaiak, uploads, forduló, moszkva, győztes, lengyel, ulcinj, később, travel, europe, szezon, urlaub, upload, places,