Regisztráció  Belépés
Női vízilabda Európai Szuperkupa - Az orosz Kirisié a trófea
...
Eredmény:Kirisi (orosz)-UVSE 10-6 (5-3, 2-2, 1-1, 2-0)-------------------------------- -------------- a magyar csapat góldobói: Czigány, Csabai 2-2, Keszthelyi, Tóth 1-1
Az Euroliga-győztes Kirisi kezdte, majd folytatta is jobban a LEN Kupa-első magyar együttes ellen az összecsapást, amelyen gyorsan kétgólos előnyt csikart ki (2-0). Próbált közelebb jönni a házigazda együ...
2017-11-04 17:22:54
Női vízilabda Kirisi Kupa - Az UVSE második, a Dunaújváros harmadik lett
...
A magyar bajnoki címvédő UVSE - derült ki az esemény honlapjáról - a torna hétfői zárónapján negyedik győzelmét aratta, 15-6-ra verve Kirisi kettes számú együttesét, így a második helyen végzett.
Az ob I legutóbbi bronzérmese, a Dunaújvárosi Főiskola is sikerrel vívta meg utolsó meccsét: 11-9-re diadalmaskodott a kínai Tiencsin klubcsapata felett, ezzel pedig harmadik l...
2015-10-05 19:33:11
1
Címkék: Európai Szuperkupa, Kirisi Kupa, Euroliga-győztes Kirisi, Dunaújvárosi Főiskola, orosz Kirisié, magyar csapat, házigazda együ, magyar bajnoki, esemény honlapjáról, torna hétfői, második helyen, kínai Tiencsin, diadalmaskodott, dunaújvárosi, összecsapást, honlapjáról, dunaújváros, klubcsapata, bronzérmese, zárónapján, keszthelyi, együttesét, szuperkupa, legutóbbi, folytatta, győzelmét, vízilabda, házigazda, góldobói, harmadik, euroliga, kétgólos, együttes, eredmény, főiskola, negyedik, sikerrel, közelebb, tiencsin, próbált, második, bajnoki, csikart, gyorsan, esemény, címvédő, amelyen, végzett, kirisié, európai, czigány, meccsét, győztes, kirisi, utolsó, derült, trófea, felett, hétfői, előnyt, helyen, kettes, jobban, magyar, kezdte, csapat, csabai, aratta, pedig, ezzel, kínai,