Férfi vízilabda Magyar Kupa - Kettős győzelemmel elődöntős a címvédő FTC
...
A Miskolc a Pécs ellen szintén kettős sikerrel került a négy közé.
Eredmények, negyeddöntő, visszavágók:UVSE - FTC-Telekom Waterpolo 6-18 (1-3, 2-6, 3-5, 0-4)
Továbbjutott: az FTC kettős győzelemmel, 34-14-es összesítéssel.PannErgy-Miskolci VLC - PVSK-Mecsek Füszért 19-9 (7-3, 4-1, 3-4, 5-1)
Tj.: a Miskolc kettős győzelemmel, 35-21-es összesítéssel.
korább...
2019-10-26 19:22:18
Férfi kosárlabda NB I - Döntőben a Szombathely, Körmenden nyert a Pécs
...
Az Olaj szombaton 78-65-re kikapott a legutóbb ezüstérmes Falco csarnokában, majd kedden 87-71-re alulmaradt a Tiszaligeti Sportcsarnokban. Dragan Alekszics vezetőedző gondjait fokozta, hogy a sok sérült mellett a center Tóth Ádám eltiltás miatt nem léphetett pályára, míg öt U20-as játékos Cegléden szerepelt az NB II-es döntőben. Így a Szolnok négy felnőtt és több U18-as kosa...
2019-06-07 19:52:22
Magyar Kupa - Négy között az Újpest és a Videoton
...
A lila-fehérek a másodosztályú Gyirmót ellen az első félidőben eldöntötték a mérkőzés és a továbbjutás sorsát, míg a székesfehérváriak a Pécs ellenében mentek tovább kettős sikerrel.

Negyeddöntő, visszavágók:
-------------------------Újpest FC-Gyirmót (II.) 4-0 (3-0)
Továbbjutott: az Újpest FC 4-0-ás összesítéssel.PMFC-Matias - Videoton 0-3 (0-1)
...
2015-04-01 22:14:51
Női kosárlabda EK - Negyeddöntőben a Sopron, búcsúzott a Pécs
...
Eredmények, nyolcaddöntő, visszavágók:Uniqa Euroleasing Sopron-Umea (svéd) 81-76 (25-21, 22-25, 18-17, 16-13)
Továbbjutott: a Sopron, kettős győzelemmel Besiktas (török) - PEAC-Pécs 72-50 (14-13, 15-13, 22-14, 21-10)
Tj: a Besiktas, kettős győzelemmel
A soproniak egy hete 103-79-re győztek Svédországban, így továbbra is százszázalékosak az Európa Kupában és a ...
2015-01-22 20:02:08
1
Címkék: Magyar Kupa, FTC-Telekom Waterpolo, PannErgy-Miskolci VLC, PVSK-Mecsek Füszért, Tiszaligeti Sportcsarnokban, Dragan Alekszics, Tóth Ádám, Újpest FC, Uniqa Euroleasing Sopron-Umea, Európa Kupában, négy közé, legutóbb ezüstérmes, center Tóth, másodosztályú Gyirmót, első félidőben, továbbjutás sorsát, hete 103-79-re, százszázalékosak, sportcsarnokban, negyeddöntőben, összesítéssel, svédországban, másodosztályú, továbbjutott, nyolcaddöntő, győzelemmel, negyeddöntő, visszavágók, csarnokában, eldöntötték, továbbjutás, tiszaligeti, szombathely, euroleasing, eredmények, kosárlabda, ezüstérmes, alulmaradt, vezetőedző, félidőben, elődöntős, szerepelt, waterpolo, búcsúzott, körmenden, léphetett, vízilabda, szombaton, soproniak, alekszics, ellenében, legutóbb, pannergy, miskolci, kikapott, gondjait, döntőben, eltiltás, besiktas, videoton, cegléden, sikerrel, mérkőzés, továbbra, szintén, fehérek, szolnok, mellett, címvédő, fokozta, miskolc,