Budapest Maraton - Részvételi csúcs, hazai és kenyai győzelem
... szabadidős sportrendezvényének minden távjára, a klasszikus 42,195 km-re, illetve 30 km-re, a 7 km-es minimaratonra és a 3,5 km-es maratonkára (ami gyalogolva is teljesíthető volt) egyaránt rekordnevezés érkezett.
A maratoni távon az első hat helyezett pénzdíjban részesült, a győztesek 150-150 ezer forintot kaptak. Időeredményért is lehetett volna jutalmat kapni: a férfiaknál...
2011-10-02 16:36:05
Ötvenhárom ország futói érkeznek a Budapest Maratonra
... legnagyobb szabadidős sportrendezvényének minden távjára, a klasszikus 42,195 km-re, illetve 30 km-re, a 7 km-es minimaratonra és a 3,5 km-es maratonkára (ami gyalogolva is teljesíthető) is rekordnevezés érkezett, így biztosan meghaladja majd a 15 ezret a résztvevők száma, ráadásul még egészen a verseny napjáig lehet jelentkezni.
A maratoni távon az első hat helyezett pénzdíj...
2011-09-28 13:22:46
1
Címkék: Budapest Maraton, Budapest Maratonra, maratoni távon, győztesek 150-150, résztvevők száma, verseny napjáig, időeredményért, rekordnevezés, minimaratonra, teljesíthető, maratonkára, jelentkezni, gyalogolva, férfiaknál, pénzdíjban, szabadidős, klasszikus, meghaladja, ötvenhárom, részvételi, résztvevők, legnagyobb, maratonra, részesült, győztesek, helyezett, maratoni, érkezett, biztosan, budapest, érkeznek, jutalmat, lehetett, forintot, egyaránt, győzelem, ráadásul, távjára, napjáig, illetve, maraton, pénzdíj, egészen, verseny, kaptak, kenyai, minden, ország, futói, csúcs, hazai, kapni, távon, lehet, volna, ezret, száma,