Nem nyugszik a fizetett Soros-aktivista, a Színművészeti Főiskoláról elzavart egykori rendezőhallgató, Gulyás Márton. Az erőszakos akcióiról ismert többszörös garázda felvette a kapcsolatot a Hamburgot nemrégiben lángba borító Soros-rohamosztagosokkal. Szombaton reggel érkeznek Budapestre.

Gu­lyás Már­ton be­hívta a Soros-ro­ham­osz­ta­got: Törni-zúzni akar­nak Pes­te...
2018-04-13 22:31:31
Jégkorongliga - A Csíkszereda nyerte a romániai rangadót
...
Az éllovas Dunaújváros ezúttal vereséget szenvedett, négy góllal kapott ki Miskolcon.
Eredmények:Corona Brasov (román)-HSC Csíkszereda (román) 0-2 (0-1, 0-0, 0-1)-------------------------------- ---------------------------------gól szerzők: Tranca (13.), Kmit (44.)Nové Zámky (szlovák)-Újpest 4-1 (0-1, 2-0, 2-0)-------------------------------- ---------------gólszerzők: Mamo...
2013-01-11 20:52:46
U18-as jégkorong-vb - Büntetőkkel kapott ki a magyar válogatott
...
A nemzetközi szövetség honlapja szerint Eric Thurston tanítványai sokáig vezettek, majd a záróharmadban az osztrákok fordítottak, ugyanakkor Kocsis a rendes játékidő utolsóelőtti percében egyenlített. A hosszabbításban nem esett újabb gól, így következhettek a büntetők, amiben az osztrákok diadalmaskodtak.
Eredmények, 1. forduló: Ausztria-Magyarország 5-4 (1-1, 1-2, 2-1,...
2012-04-11 22:25:01
1
Címkék: Gu­lyás Már­ton, Színművészeti Főiskoláról, Gulyás Márton, Corona Brasov, Nové Zámky, Eric Thurston, romániai rangadót, magyar válogatott, fizetett Soros-aktivista, erőszakos akcióiról, éllovas Dunaújváros, nemzetközi szövetség, osztrákok fordítottak, rendes játékidő, osztrákok diadalmaskodtak, hosszabbításban, diadalmaskodtak, rendezőhallgató, következhettek, jégkorongliga, színművészeti, záróharmadban, utolsóelőtti, magyarország, főiskoláról, dunaújváros, kapcsolatot, fordítottak, büntetőkkel, csíkszereda, tanítványai, egyenlített, válogatott, nemzetközi, eredmények, gólszerzők, ugyanakkor, többszörös, nemrégiben, szenvedett, budapestre, aktivista, miskolcon, vereséget, akcióiról, hamburgot, erőszakos, szombaton, jégkorong, osztrákok, szövetség, romániai, rangadót, érkeznek, büntetők, ausztria, felvette, percében, játékidő, elzavart, vezettek, thurston, fizetett, honlapja, nyugszik, egykori, szerint, éllovas, ezúttal, garázda, forduló,