|
|
|
... U21-Belgium U21..............2-1 1 3. Olaszország U21-Lengyelország U21..........0-1 2 4. Olaszország-Brazília................ .......0-1 2 5. Japán-Anglia........................ .......0-2 2 6. Stjarnan-Breidablik................. .......1-3 2 7. KR-Valur............................ .......3-2 1 8. Panama-Trinidad és Tobago..................2-0 1 9. Kuba-Martinique..................... |
2019-06-20 07:03:51 |
|
|
|
|
|
|
... Folgore/Falciano-Valletta........... ..........0-1210. Ballymena Utd.-Odd Grenland...................0-2211. Cork City... |
|
2017-07-07 07:03:44 |
|
|
|
|
|
|
... magyarok ellen, három nappal később pedig a most listavezető Romániát látják vendégül.
A feröeri válogatott kerete:
----------------------------
kapusok:Gunnar Nielsen (Stjarnan), Teitur M. Gestsson (HB Tórshavn), Tórdur Thomsen (B36 Tórshavn)
védők:Jónas Tór Naes (B36 Tórshavn), Atli Gregersen (Víkingur), Sonni Ragnar Nattestad (Midtjylland), Rógvi Baldvinsson... |
2015-09-29 11:02:04 |
|
|
|
|
|
|
... (svájci)Ludogorec (bolgár)/Milsami Orhei (moldovai) - Skenderbeu (albán)/Crusaders (északír) HJK Helsinki (finn)/Ventspils (lett) - Maribor (szlovén)/Asztana (kazah) Celtic Glasgow (skót)/Stjarnan (izland) - Qarabag (azeri)/Rudar Pljevlja (montenegrói)Trencin (szlovák)/Steaua Bucuresti (román) - Partizan (szerb)/Dila Gori (grúz) Midtjylland (dán)/Lincoln Red Imps (gibraltári) - AP... |
|
2015-07-17 13:02:13 |
|
|
|
|
|
|
... (fehérorosz)-Dundalk (ír)HJK (finn)-Ventspils (lett)Midtjylland (dán) - Lincoln Red Imps/Santa ColomaMolde (norvég) - Pjunik/FolgoreMalmö FF (svéd)-Zalgiris Vilnius (litván)Celtic Glasgow (skót)-Stjarnan (izlandi)Trencin (szlovák)-Steaua Bucuresti (román)Partizan (szerb)-Dila Gori (grúz)Ludogorec (bolgár)-Milsami Orhei (moldovai)Fola Esch (luxemburgi)-Dinamo Zagreb (horvát)Skender... |
|
2015-06-22 13:11:36 |
|
|
|
|
|
|
... (holland)-Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)Ruch Chorzow (lengyel)-Metaliszt Harkiv (ukrán)Kardemir Karabükspor (török) - Saint-Etienne (francia)Feyenoord (holland)-Zorja Luhanszk (ukrán)Stjarnan (izlandi)-Internazionale (olasz)Real Sociedad (spanyol)-Krasznodar (orosz)RNK Rijeka (horvát)-Sheriff Tiraspol (moldovai)Panathinaikosz (görög)-Midtjylland (dán)Grasshoppers (svájci)-Club B... |
2014-08-08 13:53:30 |
|
|
|
|
|
|
...
A magyar válogatott futballistát a 87. percben lecserélték.
EL-selejtező, 3. forduló, első mérkőzések (az uefa.com alapján):Stjarnan (izlandi)-Lech Poznan (lengyel) 1-0 (0-0)FSV Mainz 05 (német)-Aszterasz Tripolisz (görög) 1-0 (1-0)Club Brugges (belga)-Bröndby (dán) 3-0 (2-0)FK Sarajevo (bosnyák)-Atromitosz (görög) 1-2 (1-1)Real Sociedad (spanyol)-Aberdeen (skót) 2-0 (0-... |
2014-07-31 22:46:32 |
|
|
|
|
|
|
... (lengyel)-Esbjerg (dán) 0-0Dinamo Moszkva (orosz)-Hapoel Kirjat Smona (izraeli) 1-1 (0-0)Omonia (ciprusi) - Metalurg Szkopje (macedón) 3-0 (2-0)
később:DIÓSGYŐRI VTK - Krasznodar (orosz) 20.30Stjarnan (izlandi)-Lech Poznan (lengyel) 20.30FSV Mainz 05 (német)-Aszterasz Tripolisz (görög) 20.30Club Brugges (belga)-Bröndby (dán) 20.30FK Sarajevo (bosnyák)-Atromitosz (görög) 20.30... |
2014-07-31 22:06:58 |
|
|
|
|
|
|
... (román)-Viktoria Plzen (cseh) 20.00Vikingur (feröeri)- Rijeka (horvát) 20.00Zulte Waregem (belga)-Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 20.00RNK Split (horvát)-Csornomorec Ogyessza (ukrán) 20.00Stjarnan (izlandi)-Lech Poznan (lengyel) 20.30FSV Mainz 05 (német)-Aszterasz Tripolisz (görög) 20.30Club Brugges (belga)-Bröndby (dán) 20.30FK Sarajevo (bosnyák)-Atromitosz (görög) 20.30Real Soc... |
2014-07-31 21:06:39 |
|
|
|
|
|
|
... (román)-Viktoria Plzen (cseh) 20.00Vikingur (feröeri)- Rijeka (horvát) 20.00Zulte Waregem (belga)-Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 20.00RNK Split (horvát)-Csornomorec Ogyessza (ukrán) 20.00Stjarnan (izlandi)-Lech Poznan (lengyel) 20.30FSV Mainz 05 (német)-Aszterasz Tripolisz (görög) 20.30Club Brugges (belga)-Bröndby (dán) 20.30FK Sarajevo (bosnyák)-Atromitosz (görög) 20.30Real Soc... |
2014-07-31 20:15:54 |
|
|
|
|