Férfi kosárlabda NB I - Otthon nyert a ZTE
...
Az összecsapás legeredményesebb játékosa a hazaiak ukrán légiósa, Andrij Agafonov volt, aki 20 pontja mellé 10 lepattanót is szerzett.

Eredmény (a szövetség honlapjáról): Zalakerámia ZTE KK - JP Auto-JKSE 70-66(16-16, 24-15, 16-23, 14-12)

...
Eredmények (a szövetség honlapjáról):GVM Europe-Vác - Kisvárda Master Good SE 25-24 (14-13)Győri Audi ETO KC - EUbility Group-Békéscsaba 47-23 (22-9)Eszterházy SC-Siófok KC 11-31 (7-13)

...
Sikerével az erdélyi csapat megerősítette vezető helyét a tabellán, miután közvetlen üldözője, a Ferencváros csak szétlövéssel tudta legyűrni a DEAC együttesét.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Schiller-Vasas HC - Sport Club Csíkszereda (román) 3-10 (1-1, 0-4, 2-5)FTC-Telekom - DEAC 3-2 (0-1, 1-0, 1-1, 0-0, 1-0) - szétlövésselFehérvári Titánok-Dunaújvárosi Acélbikák ...
2018-09-30 20:52:28
Női asztalitenisz vk - Ting Ning nyerte a kínai házidöntőt
... bajnokságon.
A 250 ezer dollár összdíjazású viadalon a győztes 60 ezer d...
2018-09-30 16:41:57
Férfi kézilabda NB I - Legyőzte a Ferencvárost a Szeged
... fővárosi együttes a huszadik percig tudta tartani a lépést a Szegeddel. A találkozó legeredményesebbje a ferencvárosi Bujdosó Bendegúz lett hat találattal.
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Ferencvárosi TC - MOL-Pick Szeged 22-35 (12-17)
A tabella: 1. MOL-Pick Szeged

55 - -183-12310 pont 2. Telekom Veszprém

44 - -143- 90 8 3. Grundfos Tatabánya KC...
2018-09-26 19:48:46
Férfi kézilabda NB I - Nyolc góllal nyert a Veszprém
...
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Telekom Veszprém-Balatonfüredi KSE 32-24 (19-11)

...
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Sport36-Komló - Ceglédi KKSE 31-27 (18-14)

... aratott négygólos győzelmet.
A két élgárda mögött a harmadik helyért csatázó együttesek mérkőzésén a Siófok hazai pályán 12 góllal verte az Érdet.

Eredmények (a szövetség honlapjáról):Moyra-Budaörs - FTC-Rail Cargo Hungaria 26-38 (12-21) Siófok KC-Érd HC 34-22 (13-11) GVM Europe-Vác - Békéscsabai ENKSE 43-21 (20-9) Dunaújvárosi Kohász KA-Győri Audi ETO KC 24-28 (11...
2018-09-22 19:52:36
Asztalitenisz Eb - Póta egyesben kiesett
... délutáni (16.15 óra) elődöntőben a Sofia Polcanova, Jana Noszkova osztrák, orosz kettős lesz az ellenfelük. A finálét vasárnap rendezik.

Eredmények (a nemzetközi szövetség honlapjáról):
női egyes, nyolcaddöntő:Petrissa Solja (német, 15.)-Póta Georgina (8.) 4-0 (8, 5, 10, 12)

korábban:
női páros, negyeddöntő:Póta Georgina, Matilda Ekholm (magyar, sv...
2018-09-22 13:03:45
Asztalitenisz Eb - Póta elődöntős és már biztosan érmes női párosban
... éves Póta van versenyben az Eb-n, 11.45-től az egyes nyolcaddöntője vár rá, ellenfele ugyancsak korábbi berlini klubtársa, Petrissa Solja lesz.
Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):
női páros, negyeddöntő:Póta Georgina, Matilda Ekholm (magyar, svéd, 1.)-Sabine Winter, Petrissa Solja (német, 7.) 4-3 (9, -7, 10, -5, 9, -10, 8)
később:
női egyes, nyolcadd...
2018-09-22 11:43:30
1 2 3 .........33 34 ....49 50 .....65 66 67
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Ting Ning, Asztalitenisz Eb, Andrij Agafonov, Zalakerámia ZTE KK, Szolnoki Olaj KK, Pécsi VSK-VEOLIA, Kisvárda Master Good SE, Győri Audi ETO KC, EUbility Group-Békéscsaba, Eszterházy SC-Siófok KC, FTC-Rail Cargo Hungaria, Siófok KC, Kisvárda Mas, Schiller-Vasas HC, Sport Club Csíkszereda, Titánok-Dunaújvárosi Acélbikák, Bujdosó Bendegúz, Ferencvárosi TC, MOL-Pick Szeged, Telekom Veszprém, Grundfos Tatabánya KC, Telekom Veszprém-Balatonfüredi KSE, HE-DO, Braun Gyöngyös, Csurgói KK, Ceglédi KKSE, Siófok KC-Érd HC, Békéscsabai ENKSE, Dunaújvárosi Kohász KA-Győri Audi ETO KC, Sofia Polcanova, Jana Noszkova, Petrissa Solja, Póta Georgina, Matilda Ekholm, kínai házidöntőt, összecsapás legeredményesebb, hazaiak ukrán, szövetség honlapjáról, erdélyi csapat, huszadik percig, ferencvárosi Bujdosó, harmadik helyért, finálét vasárnap, nemzetközi szövetség, egyes nyolcaddöntője, legeredményesebb, nyolcaddöntője, asztalitenisz, balatonfüredi, megerősítette, ferencvárost, dunaújvárosi,