Női röplabda Eb - A holland válogatott az első döntős
... játszmára került sor. Ebben a hajrát a hollandok bírták jobban, ezzel aranyéremért mérkőzhetnek vasárnap.
Eredmény (az európai szövetség honlapjáról):
elődöntő:Hollandia-Azerbajdzsán 3-2 (-20, 19, 19, -25, 12)
bronzmérkőzés:Azerbajdzsán-Szerbia/T örökország 14.00...
2017-09-30 18:43:26
Női röplabda Eb - Németországgal lett teljes a negyeddöntő mezőnye
... ellenfele (100-95).
Németország a legjobb nyolc között a házigazda Azerbajdzsánnal játszik, amelytől a csoportkörben 3-1-es vereséget szenvedett.
a negyeddöntőbe jutásért:
-------------------------Németország -Bulgária 3-2 (-14, 20, -16, 19, 11)
korábban:Törökország-Lengyelország 3-1 (22, 25, -18, 23)
kedden...
2017-09-28 07:27:00
Női röplabda Eb - Törökország is negyeddöntős
... szerepelt Lengyelországot győzték le négy játszmában.
Ellenfelük az elődöntőbe kerülésért az előző két kiírásban győztes orosz válogatott lesz.
-------------------------Törökország -Lengyelország 3-1 (22, 25, -18, 23)
később:Bulgária-Németország 18.30
kedden játszották:Hollandia-Hor...
2017-09-28 07:17:04
Női röplabda Eb - A hollandok is negyeddöntősök
...
Ellenfelük az elődöntőbe kerülésért az olasz válogatott lesz.
-------------------------Hollandia-H orvátország 3-0 (18, 8, 21)
korábban: Fehéroroszország-Csehország 3-2 (-18, -23, 25, 22, 15)

szerdán játsszák: Lengyelország-Törökország 16.00 Bulgária-Németország 18.30
A...
2017-09-26 20:21:14
Férfi kézilabda NB I - Érvényesítette a papírformát a Veszprém
...

Eredmény ( a szövetség honlapjáról):
------------------------------------ Váci KSE-Telekom Veszprém 18-36 (9-17)

Női röplabda Eb - A fehéroroszok csatlakoztak a negyeddöntős mezőnyhöz
... mérkőzés kiélezett küzdelmet hozott, a két együttes között minimális volt a különbség, de a fehéroroszoknak sikerült a fontos pontokat megnyerniük.
------------------------- Fehéroroszország-Csehország 3-2 (-18, -23, 25, 22, 15)
később:Hollandia-Horvátország 18.30
szerdán játsszák: Le...
2017-09-26 19:21:28
Jégkorong Erste Liga - Háromgólos hátrányból fordítva nyert a MAC
...
Az előző idényben ezüstérmes fővárosiak az első harmad végén még háromgólos hátrányban voltak.
Eredmény (a szövetség honlapjáról):MAC Budapest-ASC Corona Brasov (román) 4-3 (0-3, 3-0, 1-0)
korábban:Dunaújvárosi Acélbikák-SC Csíkszereda (román) 1-4 (1-1, 0-1, 0-2)
A tabella: 1.Ferencvárosi Torna Club
65 - - 131-1615 pont 2.MAC Budapest

...
2017-09-25 22:15:35
Jégkorong Erste Liga - Magabiztosan nyert Dunaújvárosban a Csíkszereda
...
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Dunaújvárosi Acélbikák-SC Csíkszereda (román) 1-4 (1-1, 0-1, 0-2)
később:MAC Budapest-ASC Corona Brasov (román) 20.00...
2017-09-25 20:24:07
Jégkorong Erste Liga - Nehéz meccset nyert a listavezető
...
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Ferencvárosi Torna Club-ASC Corona Brasov 5-4 (2-2, 1-1, 2-1)UTE-SC Csíkszereda (román) 4-2 (1-0, 1-2, 2-0)
korábban:Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals (osztrák) 7-2 (2-0, 4-2, 1-0)Fehérvári Titánok-DVTK Jegesmedvék 3-4 (1-1, 1-1, 1-1, 0-0, 0-1) - szétlövés után
A tabella: 1.Ferencvárosi Torna Club65 - - 131-1615 pont 2.DV...
2017-09-24 21:39:06
Női röplabda Eb - Olasz és holland siker
...
Előbbiek közvetlenül a legjobb nyolc közé kerültek, utóbbiaknak viszont még játszaniuk kell a negyeddöntőért.
Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):
A csoport (Baku):
-----------------
korábban:Azerbajdzsán-Lengyelország 3-0 (14, 21, 23)Németország-Magyarország 3-1 (21, -19, 21, 18)
A csoport állása: 1. (már továbbjutott) Azerbajdzsán 6 pont/2...
2017-09-24 21:38:51
1 2 3 ......24 25 26 ..32 33 .....48 49 ....64 65 66
Címkék: Jégkorong Erste Liga, KSE-Telekom Veszprém, MOL-Pick Szeged, Telekom Veszprém, Balatonfüredi KSE, Eger SBS Eszterházy, Dabas KC, Budapest-ASC Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbikák-SC Csíkszereda, Ferencvárosi Torna Club, Ferencvárosi Torna Club-ASC Corona Brasov, UTE-SC Csíkszereda, Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals, Fehérvári Titánok-DVTK Jegesmedvék, Ferencvárosi Torna Club65, holland válogatott, első döntős, negyeddöntő mezőnye, fehéroroszok csatlakoztak, negyeddöntős mezőnyhöz, hollandok bírták, európai szövetség, vasárnapi program, legjobb nyolc, házigazda Azerbajdzsánnal, csoportkörben 3-1-es, negyeddöntőbe jutásért, elődöntőbe kerülésért, olasz válogatott, szövetség honlapjáról, fehéroroszoknak sikerült, fontos pontokat, előző idényben, első harmad, csoport állása, fehéroroszország, lengyelországot, fehéroroszoknak, azerbajdzsánnal, németországgal, negyeddöntőért, negyeddöntősök, érvényesítette, dunaújvárosban, lengyelország, negyeddöntőbe, balatonfüredi, bronzmérkőzés,