Birkózó Eb - Gulyás Zsombor is ötödik
...
A szabadfogású szövetségi kapitány Gulyás István fia élete első felnőtt világversenyén egy-egy győzelem és vereség után vigaszági sikerével mérkőzhetett a bronzéremért a török Yakup Gorral, s édesapja szerint az esti meccsen sem számított teljesen esélytelennek.
A találkozó meddő első percében a törököt figyelmeztette a bíró, ellenfele ezek után egy gyors támadással kito...
2014-04-04 18:55:36
Birkózó Eb - Gulyás Zsombor és Németh Zsanett is bronzért birkózhat
... került. Az utolsó percben Andrejev elkeseredetten támadott, ám ellenfele egy újabb gyönyörű mögé kerüléssel eldöntötte a meccs (5-2) sorsát.
A bronzéremért Gulyás Zsombor a török Yakup Gorral mérkőzik.
A férfiak 70 kilós vigaszági meccsének hajrájában a másik szőnyegen Németh Zsanett kezdte meg saját, bronzmérkőzésért kiírt meccsét. A 19 éves versenyző - aki nyolcaddöntő...
2014-04-04 13:24:20
1
Címkék: Birkózó Eb, Gulyás Zsombor, Németh Zsanett, Gulyás István, Yakup Gorral, szabadfogású szövetségi, török Yakup, esti meccsen, találkozó meddő, törököt figyelmeztette, gyors támadással, utolsó percben, újabb gyönyörű, bronzéremért Gulyás, másik szőnyegen, bronzmérkőzésért, világversenyén, figyelmeztette, elkeseredetten, esélytelennek, szabadfogású, nyolcaddöntő, bronzéremért, mérkőzhetett, eldöntötte, kerüléssel, szövetségi, támadással, hajrájában, ellenfele, versenyző, birkózhat, vigaszági, sikerével, szőnyegen, találkozó, számított, meccsének, bronzért, teljesen, támadott, andrejev, gyönyörű, édesapja, győzelem, percében, kapitány, mérkőzik, zsombor, birkózó, szerint, zsanett, meccsen, meccsét, percben, vereség, törököt, felnőtt, férfiak, németh, került, utolsó, gulyás, ötödik, gorral, istván, kezdte, sorsát, kilós, yakup, újabb,