S mert a szegény feje tizenegyest kirótt,
...
2023-03-22 22:17:09
Puskás szándékos tönkretétele, lábtörések és soha nem látott
... Sándor.

A spanyolok a meccs után természetesen azonnal támadták Puhlt. Az állami televízió, a TVE képújságja (akkor még nem volt internet) ezt írta: Puhl kiejtette a válogatottunkat, tizenegyestől fosztott meg minket"

Javier Clemente, az ezzel a vb-szereplését befejező Spanyolország szövetségi kapitánya a hazaérkezést követően is támadta Puhl Sándort:
...
2022-10-31 22:45:32
Ronaldo: Számomra kiváltság Messi ellen játszani
... nyilatkozott így, hogy olasz klubcsapatával, a Juventusszal 3-0-ra legyőzték az FC Barcelonát a katalán fővárosban, a Bajnokok Ligája csoportkörének záró fordulójában. A kedd este két tizenegyest is értékesítő Ronaldo és a Barca argentin világklasszisa két és fél év után most először játszott egymás ellen azt követően, hogy a portugál a torinóiakhoz igazolt a Real Madridtól.
...
2020-12-09 16:36:50
Cser-Palkovics András: egész Székesfehérvár köszönettel tartozik Juhásznak és Viníciusnak
... mérkőzés előtti beszéd volt a legnehezebb része keddi búcsúmeccsén, de a kezdő sípszó után már csak a futballra koncentrált.
"A büntetőnél meglepően határozott voltam, sohasem rúgtam tizenegyest felnőttként, ennek ellenére ha már az élet így alakította, élnem kellett a lehetőséggel, hogy góllal búcsúzhassak" - idézte fel a győztes találatot Juhász Roland.
A jövőről elmon...
2020-06-24 17:23:03
Online térben népszerűsíti a tejfogyasztást a Tej Terméktanács
... szervezet újító megoldással, Tejszív 11-es rangadó címmel szerdán online focibajnokságra hívja ki az országot a jatek.tejsziv.hu oldalon, amelyen a gyerekeket és felnőtteket virtuális tizenegyes lövő versenyre várják. A legjobbak Xboxot nyerhetnek, de csütörtökön kisorsolnak több focilabdát és egyéb nyereménytárgyakat is - tették hozzá.
Emellett készülnek játékokkal, tejterm...
2020-06-03 07:05:59
Labdarúgó NB I - Hátrányból felállva győzte le a Fehérvár a Puskás Akadémiát
... jobban, több veszélyes támadásuk volt az első negyedórában. Kiegyenlítettebb játékot hozott a folytatás és hazai vezetést: Nagy Zsolt beadását a holland Luciano Slagveer lőtte a kapuba a tizenegyes pont magasságából. A gól után is csak a Puskás Akadémiának voltak lehetőségei, de a szünetig az eredmény nem változott.
Fordulást követően rögtön egyenlített a Fehérvár Funsho Bamg...
2020-03-07 19:13:26
Labdarúgó NB I - Az éllovas Ferencváros nyerte a Fehérvár elleni rangadót
... amikor irányította a játékot, de a kapura nem jelentett veszélyt. A hajrában Varga Roland harcolt ki büntetőt - a szabálytalankodó Elek Ákost második sárga lappal kiállították -, de Isael tizenegyesét Kovácsik kivédte.
A két együttes a 100. bajnoki mérkőzését játszotta, a Ferencváros - 28 döntetlen és 26 vereség mellett - a 46. győzelmét aratta. A bajnokságban a Ferencváros v...
2020-02-15 23:13:55
Labdarúgó NB I - A Honvéd vendégeként nyert a Mezőkövesd
... irányítást, de a 15 perc után feléledő vendégek intenzív letámadásos taktikájával nem tudtak mit kezdeni. A 29. percben kezezés miatt megítélt büntetőből mégis vezetéshez jutott a Honvéd - a tizenegyest Moutari értékesítette -, ám a támadásban egyébként keveset nyújtó mezőkövesdiek Nagy Dániel találatával még a szünet előtt egyenlítettek.
A fordulást követően a hazai védelem ...
2020-02-01 19:13:25
Labdarúgó NB I - Kisvárdán is nyert a címvédő FTC
... forduló:Kisvárda Master Good-Ferencváros 1-2 (1-1)------------------------------- -----------Kisvárda, 3308 néző, v: Erdős
gólszerzők: Obradovic (39.), illetve Boli (28.), Isael (85., tizenegyesből)
sárga lap: Hej (26.), Melnyik (68.), Lucas (78.), illetve Lovrencsics (85.)
Kisvárda:
----------Dombó - Melnyik, Beriosz, Rubus, Hej - Lucas, Karaszjuk (Viana, a szü...
2020-02-01 19:03:43
1 2 3 ....19 20 ...29 30 ...38 39 40
Címkék: Romhányi József, Cser-Palkovics András, Labdarúgó NB, Puskás Akadémiát, Javier Clemente, Puhl Sándort, Bajnokok Ligája, Real Madridtól, Juhász Roland, Nagy Zsolt, Luciano Slagveer, Puskás Akadémiának, Fehérvár Funsho Bamg, Varga Roland, Elek Ákost, Nagy Dániel, Kisvárda Master Good-Ferencváros, éllovas Ferencváros, bíró minden, szegény feje, fele közönség, nagy embertömbből, másik fele, meccs után, állami televízió, vb-szereplését befejező, hazaérkezést követően, katalán fővárosban, kedd este, torinóiakhoz igazolt, legnehezebb része, kezdő sípszó, futballra koncentrált, büntetőnél meglepően, győztes találatot, jövőről elmon, legjobbak Xboxot, első negyedórában, holland Luciano, tizenegyes pont, hajrában Varga, szabálytalankodó Elek, tizenegyest Moutari, támadásban egyébként, szünet előtt, fordulást követően, hazai védelem, kiegyenlítettebb, szabálytalankodó, focibajnokságra, válogatottunkat, világklasszisa, székesfehérvár, klubcsapatával, tejfogyasztást, csoportkörének, spanyolország, tizenegyesből,