Igéskép...
2018-06-24 22:28:27
Nem lehet ezt a meccset a vb döntővel egy lapon említeni, ..
Nem lehet ezt a meccset a vb döntővel egy lapon említeni, de... - Vámos Márton
A magyar férfi vízilabda-válogatott 6-6-os rendes játékidőt követően ötméteresekkel 4-2-re legyőzte Horvátországot a világliga budapesti szuper döntőjének negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé. Az NSO Tv stábja a mérkőzés után Vámos Mártonnal és a szenzáció...
2018-06-24 22:25:31
Vb-2018 - Kolumbia magabiztos győzelme, a lengyelek nem juthatnak tovább
...
Eredmény:
H csoport, 2. forduló: Kolumbia-Lengyelország 3-0 (1-0)------------------------------- -Kazany, 42 873 néző, v.: Cesar Arturo Ramos (mexikói)
gólszerzők: Mina (40.), Falcao (70.), Cuadrado (75.)
sárga lap: Bednarek (61.), Góralski (85.)
Kolumbia:
---------David Ospina - Santiago Arias, Davinson Sanchez, Yerri Mina, Johan Mojica - Abel Aguilar...
2018-06-24 22:12:25
Mesterségesen Létrehozott Lázadás Leverése - Ítéletnap
..."Doom Day / D-Day / D-Nap"

A "lelkes" német hadifoglyok védik a partot, lelkesek voltak mert nem szerettek volna meghalni.

1 2 3 ..........20567 20568 .....30851 30852 .....41134 41135 41136
Címkék: Mesterségesen Létrehozott Lázadás Leverése, Soviet Charge, Ludi Delfino, Vámos Márton, Vámos Mártonnal, Cesar Arturo Ramos, Santiago Arias, Davinson Sanchez, Yerri Mina, Johan Mojica, Abel Aguilar, Doom Day, lapon említeni, magyar férfi, világliga budapesti, legjobb négy, mérkőzés után, negyeddöntőjében, ötméteresekkel, horvátországot, lengyelország, mesterségesen, revolveassets, hadifoglyok, létrehozott, kefqkmouimo, válogatott, döntőjének, magabiztos, gólszerzők, világliga, budapesti, poznyakov, lázadások, vízilabda, kepkuldes, játékidőt, vacivilag, lengyelek, szerettek, juthatnak, szenzáció, pagespeed, mártonnal, ítéletnap, santiago, mérkőzés, bednarek, meghalni, említeni, kolumbia, győzelme, nmabjskm, cuadrado, eredmény, davinson, döntővel, góralski, bejutott, hesszeni, legyőzte, leverése, követően, lelkesek, delfino, deltakn, mexikói, meccset, lázadás, forduló, legjobb,