Kovács Bálint sporttörténelmet írt a gyorsaságimotoros német bajnokságban
... szombati és a vasárnapi futamon is az első rajtkockából indulhatott, szombaton győzött, míg vasárnap - három tizedmásodperccel lemaradva a győztestől - második lett az 1000 köbcentis versenymotorokat felvonultató mezőnyben.
"Annak ellenére, hogy a hétvége első felében sokat bajlódtunk a motor beállításainak finomhangolásával, minden edzésen sikerült gyorsulnom, és a nemzetköz...
2018-05-01 12:51:38
Versenymotorok mellett találtak csempészett cigarettát Zalában
...
Cséve Szabolcs sajtóreferens közölte: a napokban az M70-es autóúton egy szerb furgont és a hozzá kapcsolt, versenymotorokat szállító utánfutót állítottak meg a pénzügyőrök. Az ellenőrzés során vették észre, hogy az utánfutó oldalfalát átalakították, majd a megbontott falazatból összesen 1075 karton, magyar adójegy nélküli cigaretta került elő.
A pénzügyőrök a megközelítő...
2013-10-17 09:51:57
1
Címkék: Kovács Bálint, Cséve Szabolcs, gyorsaságimotoros német, vasárnapi futamon, első rajtkockából, 1000 köbcentis, hétvége első, motor beállításainak, szerb furgont, hozzá kapcsolt, ellenőrzés során, utánfutó oldalfalát, megbontott falazatból, sporttörténelmet, versenymotorokat, beállításainak, versenymotorok, sajtóreferens, átalakították, bajnokságban, rajtkockából, felvonultató, indulhatott, megközelítő, pénzügyőrök, csempészett, állítottak, bajlódtunk, ellenőrzés, győztestől, cigarettát, falazatból, megbontott, gyorsulnom, oldalfalát, nemzetköz, utánfutót, mezőnyben, cigaretta, köbcentis, lemaradva, vasárnapi, szombaton, találtak, napokban, autóúton, szabolcs, ellenére, kapcsolt, sikerült, vasárnap, szombati, szállító, utánfutó, összesen, zalában, nélküli, adójegy, második, mellett, felében, edzésen, furgont, győzött, futamon, közölte, hétvége, került, karton, vették, magyar,