SzKT-acképcsarnok...
2018-06-30 19:55:48
Futsal NB I - Nyolcadszor bajnok a Rába ETO
...
A finálé első találkozóján, múlt pénteken a győriek 3-0-ra győztek idegenben, majd hétfőn otthon 3-3 után büntetőkkel 3-2-re múlták felül ellenfelüket.
A Győr 2010, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016 és 2017 után ünnepelhetett ismét bajnoki címet.
Eredmény:
döntő, 3. mérkőzés:
------------------Mezei-Vill FC Berettyóújfalu - Rába ETO 0-4 (0-1)
A párharc vé...
2018-06-08 19:58:01
Futsal NB I - Büntetőkkel nyert a Rába ETO, és 2-0-ra vezet a döntőben
...
A finálé első találkozóján pénteken a győriek 3-0-ra győztek idegenben.
Eredmény:
döntő, 2. mérkőzés:Rába ETO - Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3-3 (1-2, 2-2), büntetőkkel: 3-2
Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcának állása: 2-0 a Rába ETO javára
A harmadik meccset pénteken rendezik Berettyóújfaluban....
2018-06-04 22:30:48
SZKV-Boros J. u-7-es vill
2018-04-11 20:12:38
Számlák...
2018-04-06 18:30:08
Rezsi csökkentés hatásai , avagy nem minden az, aminek mondják?
Nálam is ingyen cserélték a vill.illetve a vízórát is!...
2018-03-27 16:03:19
Kiterjedt céghálózat segítette az Elios diadalmenetét a közv
... 2018. március 12. hétfő

Kiterjedt céghálózat segítette az Elios diadalmenetét a közvilágítás-korszerűsítési piacon

elios_versenytarsak_abra_nagy.001

Öt év börtön - ennyit kockáztat, aki összebeszéléssel megbundáz egy közbeszerzést. Ha bűnszervezetben teszi, akkor még ennél is többet. Mi kevés híján száz olyan közbeszerz...

2018-03-06 10:15:44
1 2 3 ..........................168 169 .............253 254 .............336 337 338
Címkék: Futsal NB, Rába ETO, SZKV-Boros, Attila Péter, Mezei-Vill FC Berettyóújfalu, Bakos Attila Péter, finálé első, győriek 3-0-ra, egyik csapat, harmadik meccset, tölgy alatt, összebeszéléssel, bűnszervezetben, berettyóújfalu, korszerűsítési, ünnepelhetett, szenvedéllyel, diadalmenetét, közbeszerzést, versenytarsak, találkozóján, ellenfelüket, közvilágítás, acképcsarnok, párharcának, büntetőkkel, nyolcadszor, megpihentem, közbeszerz, emlékeztem, céghálózat, csökkentés, győzelméig, segítette, percekben, idegenben, szerelmem, megbundáz, meghódítj, kockáztat, kiterjedt, cserélték, döntőben, pénteken, hűvösben, eredmény, mérkőzés, délutánt, kellemes, harmadik, mindenki, jármüvek, rendezik, mondják, illetve, március, legjobb, hatásai, vízórát, győztek, párharc, meccset, győriek, számlák, bajnoki, napjaid, megéled, melyben, postimg, remélsz, elmúlt,