Haladás házigazdaként nyerte meg a férfi futsal Magyar Kupát
... Gabriella három gólt szerzett, Megyeri Boglárka pedig hat másodperccel a találkozó vége előtt lőtte a győztes talál...

Uniós támogatással bővítik az ipari parkot Zalaegerszegen
... (Fidesz-KDNP) elmondta: az elmúlt időszakban az északi ipari parkban a Zalaco Zrt. két ütemben valósított meg fejlesztéseket. Elkészült az Edelmann nyomdaipari gyártóüzeme, felépült a Csejtei Fém-Vill Kft. üzemcsarnoka és megkezdődött az inkubátorház 320 millió forintos bővítése.
Hozzátette, hogy a városban az elmúlt öt évben négyezer új munkahely jött létre, a regisztrált á...
2019-11-28 21:44:20
Gyógynövény kisokos
... (Pulmonaria officinalis L.). Érdeslevelűek családjába tartozik. Teája leghatásosabb légzőszervi megbetegedésekre.

Tyúkhúr

Tikhúr, csibehúr, tyúkbegy, (Stellaria media Vill.) szegfűfélék családjába tartozik. Teája vese- és epeműködést serkentő házi szer.

Tölgyfa

Kocsányos tölgy, (Qquercus robur L.) a bükkfélék családjába tartozik. A fák ...
... múlták felül ellenfelüket.
A Győr 2010, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016 és 2017 után ünn...
2018-06-08 19:58:01
Futsal NB I - Büntetőkkel nyert a Rába ETO, és 2-0-ra vezet a döntőben
...
A finálé első találkozóján pénteken a győriek 3-0-ra győztek idegenben.
Eredmény:
döntő, 2. mérkőzés:Rába ETO - Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3-3 (1-2, 2-2), büntetőkkel: 3-2
Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcának állása: 2-0 a Rába ETO javára
A harmadik meccset pénteken rendezik Berettyóújfaluban....
2018-06-04 22:30:48
SZKV-Boros J. u-7-es vill
2018-04-11 20:12:38
1 2 3 .8 9 .12 13 16 17
Címkék: Magyar Kupát, Futsal NB, Rába ETO, SZKV-Boros, Megyeri Boglárka, Zalaco Zrt, Csejtei Fém-Vill Kft, Mezei-Vill FC Berettyóújfalu, férfi futsal, ipari parkot, találkozó vége, győztes talál, elmúlt időszakban, északi ipari, bükkfélék családjába, finálé első, győriek 3-0-ra, egyik csapat, harmadik meccset, megbetegedésekre, berettyóújfalu, fejlesztéseket, zalaegerszegen, jclglohsaqmqvk, leghatásosabb, házigazdaként, érdeslevelűek, támogatással, acképcsarnok, inkubátorház, megkezdődött, üzemcsarnoka, találkozóján, másodperccel, ellenfelüket, büntetőkkel, nyolcadszor, párharcának, nyomdaipari, epeműködést, regisztrált, gyártóüzeme, gyógynövény, officinalis, légzőszervi, szegfűfélék, győzelméig, hozzátette, facebookon, családjába, valósított, pulmonaria, időszakban, bükkfélék, idegenben, gabriella, stellaria, elkészült, munkahely, kocsányos, találkozó, mhlqzosed, délutánt, scontent, bővítése, pénteken, serkentő, forintos, harmadik, tartozik, döntőben,