Haladás házigazdaként nyerte meg a férfi futsal Magyar Kupát
A Haladás házigazdaként nyerte meg a férfi futsal Magyar Kupát, miután a vasárnapi fináléban 4-2-re jobbnak bizonyult az előző kiírásban győztes Berettyóújfalunál.
A finálé első félidejében kétgólos előnyre tett szert a Haladás, de a Berettyóújfalu még a szünet előtt egyenlített. A második játékrész közepén ismét vezetéshez jutottak a szombathelyiek, majd mindkét fél előtt töb...

...
Balaicz Zoltán, Zalaegerszeg polgármestere (Fidesz-KDNP) elmondta: az elmúlt időszakban az északi ipari parkban a Zalaco Zrt. két ütemben valósított meg fejlesztéseket. Elkészült az Edelmann nyomdaipari gyártóüzeme, felépült a Csejtei Fém-Vill Kft. üzemcsarnoka és megkezdődött az inkubátorház 320 millió forintos bővítése.
Hozzátette, hogy a városban az elmúlt öt évben n...
2019-11-28 21:44:20
Gyógynövény kisokos
A természet patikája számos gyógynövényt kínál egészségünk megőrzésére, betegségek gyógyítására és tüneteinek enyhítésére.

Nincs olyan ember, aki valamilyen gyógynövénnyel még nem kezelte magát, vagy nem kezelték gyerekként szülei. Sokunk polca tele van mindenféle g...
...
A finálé első találkozóján, múlt pénteken a győriek 3-0-ra győztek idegenben, majd hétfőn otthon 3-3 után büntetőkkel 3-2-re múlták felül ellenfelüket.
A Győr 2010, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016 és 2017 után ünnepelhetett ismét bajnoki címet.
Eredmény:
döntő, 3. mérkőzés:
------------------Mezei-Vill FC Berettyóújfalu - Rába ETO 0-4 (0-1)
A párharc vé...
2018-06-08 19:58:01
Futsal NB I - Büntetőkkel nyert a Rába ETO, és 2-0-ra vezet a döntőben
...
A finálé első találkozóján pénteken a győriek 3-0-ra győztek idegenben.
Eredmény:
döntő, 2. mérkőzés:Rába ETO - Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3-3 (1-2, 2-2), büntetőkkel: 3-2
Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcának állása: 2-0 a Rába ETO javára
A harmadik meccset pénteken rendezik Berettyóújfaluban....
2018-06-04 22:30:48
SZKV-Boros J. u-7-es vill
2018-04-11 20:12:38
1 2 3 .8 9 .12 13 16 17
Címkék: Magyar Kupát, Futsal NB, Rába ETO, SZKV-Boros, Balaicz Zoltán, Zalaco Zrt, Csejtei Fém-Vill Kft, Mezei-Vill FC Berettyóújfalu, férfi futsal, ipari parkot, vasárnapi fináléban, előző kiírásban, finálé első, szünet előtt, második játékrész, elmúlt időszakban, északi ipari, természet patikája, győriek 3-0-ra, egyik csapat, harmadik meccset, berettyóújfalu, jclglohsaqmqvk, zalaegerszegen, gyógynövénnyel, fejlesztéseket, szombathelyiek, házigazdaként, polgármestere, ünnepelhetett, gyogynovenyek, acképcsarnok, ellenfelüket, találkozóján, megkezdődött, inkubátorház, gyógynövényt, üzemcsarnoka, támogatással, gyógyítására, zalaegerszeg, egészségünk, egyenlített, gyógynövény, büntetőkkel, egeszsegter, enyhítésére, nyomdaipari, megőrzésére, gyártóüzeme, félidejében, párharcának, nyolcadszor, valósított, facebookon, hozzátette, vezetéshez, időszakban, tüneteinek, mindenféle, győzelméig, gyerekként, betegségek, valamilyen, bizonyult, fináléban, kiírásban, elkészült, idegenben, vasárnapi, játékrész,