...
2019-10-02 11:08:30
Labdarúgó NB I - Kisvárdán nyert a Mezőkövesd
...
A vendégek - három döntetlen és egy kudarc után - ebben az idényben először gyűjtötték be a három pontot idegenben, egyúttal három forduló óta veretlenek, a Kisvárda viszont sorozatban harmadszor maradt alul.
OTP Bank Liga, 11. forduló:Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2 (1-0)------------------------------- -------------------Kisvárda, 1910 néző, v.: Iványi

Valencia - Barcelona 1:1
Góllövők: Rodrigo Moreno (60'), ill. Jordi Alba (82')
Videó a mérkőzés góljairól

Nos, a belga védőnek kevés dolga akadt az első félidőben, mert a Valencia csak igen ritkán támadott - annál inkább támadni fogják Ignacio Iglesias Villanueva játékvezetőt, aki nem adta meg Messi teljesen ...

1 2 3 4
Címkék: Lackfi János, Labdarúgó NB, Herbert Katicatol, Bank Liga, Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC, Rodrigo Moreno, Jordi Alba, Ignacio Iglesias Villanueva, kudarc után, idényben először, három pontot, mérkőzés góljairól, belga védőnek, első félidőben, bcambigaceqedeqh, ialetvuhuiifjci, ogxaqgyslicutls, lcwslcwslcwslcw, hczaaixydbmwwa, qmbigaceqedeqh, aaajwcaiaaacye, fwooexmweoyre, obkrsgikeknkc, játékvezetőt, qqplcayceacb, magyarország, ogxaqgzqkicq, agsundihbyb, dhygggholhr, xitejjsorli, zzhopeohvwj, játékvezető, ruhaméretét, üdvözlettel, kthlciauaeb, bzturrfcli, villanueva, ehwynocsrm, sorozatban, harmadszor, mezőkövesd, veretlenek, gyűjtötték, eqipsolltm, pfzjcockjr, khsrqzunlb, elintéztem, qznnbrjmqt, gondolatok, megfürödni, barcelona, labdarúgó, idegenben, htwgslfgv, döntetlen, fatálisan, katicatol, kisvárdán, góljairól, aabeiaoea, megbántva, hegytetőn, ibozwgycf, félidőben, vfilnruva, ijiaknlbp, jkkmaebga, tévedett, ruwfyrdu, iglesias, egyúttal,