mai stációs szentek, Péter és Marcellin, akik a vértanúságban testvérré lettek, a tékozló fiú példabeszédének ellenpontjai. Ott az atya jóságára féltékeny báty kiszakadt az apjával való közösségből, a két vértanú azonban együtt hirdeti az evangéliumot a börtönben és ad...
...
2019-03-23 21:23:40
Férfi kézilabda EHF Kupa - Újabb győzelmével negyeddöntős a Tatabánya
...
A két csapat győri mérkőzését február 8-án a horvátok nyerték 28-27-re. Azóta a Tatabánya egy döntetlent játszott, és immár harmadszor nyert, így a csoport további eredményeitől függetlenül biztosan az első kettő között végez a négyesben.
Eredmény,
Férfi EHF Kupa, csoportkör, 5. forduló, B csoport:RK Nexe (horvát)-Grundfos Tatabanya KC 26-29 (9-14)------------------...
1 2 3 4 5 ................57 58 ........85 86 .........113 114 115
Címkék: Férfi EHF Kupa, Tatabanya KC, vértanúságban testvérré, atya jóságára, apjával való, horvátok nyerték, döntetlent játszott, csoport további, első kettő, vuuuuuuuuuuuuuuú, példabeszédének, vértanúságban, eredményeitől, evangéliumot, negyeddöntős, ellenpontjai, győzelmével, közösségből, magyarkurir, függetlenül, marcellino, harmadszor, mérkőzését, csoportkör, döntetlent, tatabanya, varázslat, tulipánok, csillagok, kiszakadt, marcellin, testvérré, féltékeny, csillagos, börtönben, négyesben, tatabánya, kézilabda, grundfos, játszott, útravaló, biztosan, horvátok, eredmény, jóságára, csoport, tornádó, nyerték, forduló, fantazi, apjával, tékozló, vértanú, március, erdőben, február, azonban, hirdeti, szentek, további, stációs, rózsák, horvát, együtt, között, csapat, pietro, lettek, rózsa, immár, alatt,