Férfi röplabda Extraliga - A Pénzügyőr sikerével indult a sorozat
...
A fővárosi együttes végig irányította a mérkőzést, és összességében magabiztos sikert aratott.
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Fino Kaposvár SE-LV Sport Pénzügyőr SE 0-3 (-21, -20, -22)
Az Extraligában hat csapat szerepel, a legjobb kettő az oda-visszavágós alapszakasz után egyből elődöntőbe jut, a harmadik a hatodikkal, a negyedik pedig az ötödikkel játszik a né...
2019-01-18 19:52:31
Férfi kosárlabda NB I - A Körmend és a Kecskemét is otthon nyert
...
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Egis Körmend - Pécsi VSK-VEOLIA 86-77 (25-23, 23-18, 22-15, 16-21)KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehérvár 94-79 (24-27, 26-20, 22-8, 22-24)
A tabella: 1.Szolnoki Olaj KK

1513 21293-110328 pont 2.Egis Körmend

1612 41430-131728 3.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 1510 51180-1...
2019-01-18 19:52:09
Női röplabda Extraliga - Három szettben győzött az UTE
...
A vendégcsapatnak - melynek kispadján a téli szünetben Bedőcs Gergőt Mucsi Péter váltotta - az első felvonásban két, a másodikban egy szettlabdája volt, azonban egyikkel sem tudott élni.
A találkozó legeredményesebb röplabdázója a fővárosiak venezuelai ütőjátékosa, Nelmaira Valdez volt 21 ponttal.
Eredmény (a szövetség honlapjáról:)UTE - Hungast-Haladás 3-0 (24, 26,...
...
Pelosi újságíróknak azt mondta: megfogadva az elnök tanácsát, menetrendszerű járattal tervezte volna az utazást, de az elnök veszélybe sodorta az ő és a küldöttség biztonságát azzal, hogy nyilvánosságra hozta ezt a tényt. Rendkívül felelőtlen lépésnek minősítette Donald Trump lépését.
A házelnök azt állította, hogy - megfogadva az elnök levélben tett javaslatát - azt te...
2019-01-18 19:32:13
1 2 3 ................55 56 .........83 84 .........110 111 112
Címkék: Fino Kaposvár SE-LV Sport Pénzügyőr SE, Egis Körmend, Pécsi VSK-VEOLIA, KTE-Duna Aszfalt, Alba Fehérvár, Szolnoki Olaj KK, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Bedőcs Gergőt Mucsi Péter, Nelmaira Valdez, Donald Trump, amerikai házelnök, fővárosi együttes, szövetség honlapjáról, legjobb kettő, oda-visszavágós alapszakasz, negyedik pedig, ötödikkel játszik, téli szünetben, első felvonásban, szettlabdája volt, találkozó legeredményesebb, fővárosiak venezuelai, elnök tanácsát, elnök veszélybe, küldöttség biztonságát, elnök levélben, legeredményesebb, vendégcsapatnak, menetrendszerű, nyilvánosságra, összességében, szettlabdája, extraligában, röplabdázója, újságíróknak, biztonságát, visszavágós, honlapjáról, minősítette, irányította, alapszakasz, aranymajmok, dcaaaaeddad, felvonásban, ütőjátékosa, szombathely, venezuelai, tigrismama, küldöttség, elődöntőbe, másodikban, kosárlabda, fővárosiak, megfogadva, jégmadarak, hattyúmama, magabiztos, hatodikkal, felelőtlen, javaslatát, eredmények, pénzügyőr, extraliga, sikerével,