Édes sze...
2020-01-19 19:23:09
Férfi kézilabda Eb - Gulyás István: várható volt, hogy jobb erőben leszünk
...
A szakvezető a 29-28-ra megnyert malmői meccs után elmondta, az volt a tervük, hogy tartsák magukat, ahogyan a norvégok ellen a második félidőben. Várható volt, hogy az elején nagy lesz a nyomás az ellenfél részéről, de a magyarok tudták, ha ekkor nem hagyják elhúzni a szlovénokat, akkor végig "meccsben lesznek" velük.
"Az is várható volt, hogy a második félidőben elfára...
2020-01-19 19:21:58
Férfi röplabda Extraliga - A Pénzügyőr legyőzte a címvédő Kazincbarcikát
...
Az ötszettes összecsapáson a hazaiak szereztek vezetést, de a vendégek fordítottak. A Pénzügyőr a 25-19-re megnyert negyedik játszmában egyenlített, majd az ötödikben is jobbnak bizonyult ellenfelénél.
A játéknap másik találkozóján a DEAC négy szettben kerekedett a vendég Kecskemét fölé: az Extraligában előbbi az első győzelmét aratta, utóbbi a második vereségét szenvedt...
2020-01-19 19:21:45
Nem az őrizetbe vett férfi, hanem a barátja okozott halálos balesetet Salgótarjánban
...
Dankóné Nagy Éva elmondta: pénteken este Salgótarjánban, a Rákóczi úton elütöttek egy gyalogost. A baleset következtében a nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A jármű vezetője a baleset helyszínéről megállás és segítségnyújtás nélkül továbbhajtott.
A forrónyomos intézkedések során beszerzett adatok alapján két férfit előállítottak ...
2020-01-19 18:51:59
Vízilabda Eb - Az oroszoké a második hely a magyarok csoportjában
...
Ezt azt jelenti, hogy a csoportelső magyarok mögött az oroszoké lett a második, a görögöké pedig a harmadik hely.
Bíró Attila százszázalékos együttese 19 órakor a pont nélküli szerbek ellen ugrik medencébe.
Eredmények:
nők, csoportkör, 5. forduló:
----------------------------
A csoport:Oroszország-Görögország 12-7 (1-3, 4-3, 3-0, 4-1)

S mosollyal arcomon sepertem a járdát,
Sötét felhők még itt vertek felettem tanyát...
2020-01-19 18:44:53
... Szépség és kisértés 2....
2020-01-19 18:40:56
2020-01-19 18:40:51
Férfi kézilabda Eb - Egygólos magyar siker Szlovénia ellen
...
Eredmény, középdöntő, 2. forduló, II. csoport:Magyarország-Szlovénia 29-28 (13-16)----------------------------- ---------Malmö, v.: Raluy López, Sabroso Ramirez (spanyolok)
lövések/gólok: 43/29, illetve 44/28
gólok hétméteresből: 1/1, illetve 3/2
kiállítások: 10, illetve 10 perc
Magyarország:
------------Mikler - Hornyák, Szita 1, Bánhidi 9, Győri 3, B...
2020-01-19 18:32:13
1 2 3 ...........39 40 .....58 59 ......77 78 79
Címkék: Petőfi Sándor, Ilyen Asszony Való Nékem, Gulyás István, Vízilabda Eb, Dankóné Nagy Éva, Bíró Attila, Raluy López, Sabroso Ramirez, címvédő Kazincbarcikát, őrizetbe vett, barátja okozott, második hely, magyarok csoportjában, világ rózsája, 29-28-ra megnyert, norvégok ellen, második félidőben, elején nagy, ellenfél részéről, magyarok tudták, ötszettes összecsapáson, hazaiak szereztek, vendégek fordítottak, 25-19-re megnyert, játéknap másik, vendég Kecskemét, első győzelmét, második vereségét, baleset következtében, helyszínen életét, jármű vezetője, baleset helyszínéről, forrónyomos intézkedések, csoportelső magyarok, oroszoké lett, görögöké pedig, harmadik hely, pont nélküli, segítségnyújtás, kazincbarcikát, salgótarjánban, százszázalékos, következtében, előállítottak, összecsapáson, továbbhajtott, hétméteresből, extraligában, helyszínéről, csoportjában, intézkedések, magyarország, találkozóján, szomorkodtam, ellenfelénél, szlovénokat, köszönhetem, fordítottak, kiállítások, csoportelső, egyenlített, oroszország,