Eb-pótselejtező - Kiemelt lesz a magyar labdarúgó-válogatott
... esztendeje nem múlta felül a nemzeti együttes, igaz azóta egyetlen meccset játszott a két gárda, amelyen gól nélküli döntetlen született a 2012-es Eb-t megelőzően. A dánok ellen hazai pályán veretlenek a magyarok, ugyanakkor az elmúlt 32 évben összességében egyszer sikerült nyerniük, míg egyszer a rivális győzött, háromszor pedig - köztük a tavaly májusi barátságos meccsen is - dö...
2015-10-14 12:23:32
Labdarúgó NB I - Nem bírt egymással a Diósgyőr és a Haladás
...
A vendégek immár tíz mérkőzés óta veretlenek, ugyanakkor sorozatban negyedszer szereztek egy pontot.
OTP Bank Liga, 11. forduló:Diósgyőri VTK-Szombathelyi Haladás 1-1 (1-1)----------------------Miskolc, 3409 néző, v.: Iványi
gólszerzők: Novothny (16.), illetve Németh M. (26.)
sárga lap: Tamás M. (89.), illetve Fehér Z. (15.), Medgyes (66.), Gaál (75.)
Diós...
2015-10-03 20:13:00
Ugye te nem vagy ilyen hiszékeny ?
A gond az amikor a hazugság is jogszerűséget élvez a szólásszabadság
örve alatt.
Az apám is mindig azt mondta, hogy:" Fiam mindig olyant hazudj amit te magad is elhiszel."
Persze azért próbálkoztam el is vert érte mindig.
És ezt még én sem hittem egy darabig el róla.
Nincsenek véletlenek és veretlenek sem....
2015-09-06 10:16:00
Labdarúgó NB I - Az Újpest és a Honvéd sorozata is folytatódott
...
A lila-fehérek ezzel tizenkét mérkőzés óta veretlenek, míg a kispestiek 2012 áprilisa óta nem kaptak ki bajnokin a Szusza Ferenc Stadionban.
OTP Bank Liga, 5. forduló:Újpest FC-Budapest Honvéd 1-1 (0-0)------------------------------- ----Szusza Ferenc Stadion, 4157 néző, v.: Vad II.
gólszerzők: Tóth P. (88.), illetve Youla (63.)
sárga lap: Nagy I G. (47.), Tóth ...
2015-08-15 20:12:44
Labdarúgó NB I - A Honvéd legyőzésével ezüstérmes a Ferencváros
...
A Magyar Kupa-győztes zöld-fehérek immár 19 bajnoki találkozó óta veretlenek és egy fordulóval a bajnokság vége előtt négy ponttal előzik meg a bronzérmes MTK Budapestet.
A Honvéd négy veretlen meccset követően kapott ki ismét és mivel nem szerzett pontot, így még kieshet.
OTP Bank Liga, 29. forduló:Ferencváros-Budapest Honvéd 1-0 (1-0)------------------------------...
2015-05-24 20:42:54
Férfi kosárlabda NB I - Döntőben a címvédő Szolnok
...
A februárban kupagyőztes Tisza-partiak ezzel továbbra is veretlenek a rájátszásban és sorozatban ötödik bajnoki fináléjukra készülhetnek.
Eredmény:
elődöntő, 3. mérkőzés:Szolnoki Olaj-Soproni Sördögök 86-63 (25-15, 26-15, 18-15, 17-18)
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc végeredménye: 3-0 a Szolnok javára.
később:KTE-Duna Aszfalt - Atomerőmű SE 18...
2015-05-12 18:42:11
Labdarúgó NB I - Diósgyőrben is folytatta menetelését a Videoton
...
A székesfehérváriak immár 13 bajnoki találkozó óta veretlenek, míg a miskolciak hét meccse nyeretlenek.
OTP Bank Liga, 24. forduló:Diósgyőri VTK-Videoton FC 1-2 (0-0)------------------------------- ----Miskolc, 4000 néző, v.: Iványi
gólszerzők: Griffiths (92.), illetve Oliveira (47.), Feczesin (58.)
sárga lap: Szolnoki (42.)
Diósgyőri VTK:
------------...
2015-04-19 16:11:48
Labdarúgó NB I - Kétgólos győzelmet aratott a Debrecen
...
A hajdúságiak négy meccse veretlenek az élvonalban, egyúttal megerősítették negyedik helyüket, ugyanis így öt pontra elhúztak az ötödik Pakstól.
OTP Bank Liga, 24. forduló:DVSC-TEVA - Paksi FC 2-0 (1-0)------------------------------D ebrecen, 2623 néző, v.: Pintér
gólszerzők: Rodenbücher (28., öngól), Sidibe (82.)
sárga lap: Sidibe (87.), Brkovic (90.), illetve ...
2015-04-18 20:42:38
Labdarúgó NB I - Magabiztos ferencvárosi siker Szombathelyen
...
A fővárosi zöld-fehérek immár 14 találkozó óta veretlenek a bajnokságban, a szombathelyiek ugyanakkor sorozatban harmadik vereségüket szenvedték el.
OTP Bank Liga, 24. forduló:Szombathelyi Swietelsky-Haladás - Ferencváros 0-3 (0-2)------------------------------- ------------------------Szombathely, 2980 néző, v.: Szabó Zs.
gólszerzők: Böde (22., 33.), Varga R. (51.)|...
2015-04-18 18:02:08
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte az Újpest elleni rangadót
...
A zöld-fehérek, akik sikerükkel feljöttek a tabella második helyére, immár 13 találkozó óta veretlenek az élvonalban, míg vasárnapi riválisuk hét forduló óta nyeretlen.
OTP Bank Liga, 23. forduló:Ferencváros-Újpest FC 2-0 (0-0)------------------------------- Groupama Aréna, 21 217 néző, v.: Solymosi
gólszerzők: Hajnal (61.), Varga R. (71.)
piros lap: Suljic (70....
2015-04-12 18:42:07
1 2 3 7 8 10 11 12 .14 15 16
Címkék: Labdarúgó NB, Bank Liga, Diósgyőri VTK-Szombathelyi Haladás, Németh, Tamás, Fehér, Szusza Ferenc Stadionban, Újpest FC-Budapest Honvéd, Ferenc Stadion, Tóth, Nagy, Magyar Kupa-győztes, Ferencváros-Budapest Honvéd, Szolnoki Olaj-Soproni Sördögök, KTE-Duna Aszfalt, Atomerőmű SE, Diósgyőri VTK-Videoton FC, Diósgyőri VTK, Paksi FC, Szombathelyi Swietelsky-Haladás, Szabó Zs, Varga, Ferencváros-Újpest FC, címvédő Szolnok, nemzeti együttes, 2012-es Eb-t, dánok ellen, rivális győzött, tavaly májusi, vendégek immár, lila-fehérek ezzel, kispestiek 2012, bajnokság vége, februárban kupagyőztes, székesfehérváriak immár, hajdúságiak négy, ötödik Pakstól, fővárosi zöld-fehérek, szombathelyiek ugyanakkor, tabella második, szólásszabadság, szombathelyiek, megerősítették, szombathelyen, jogszerűséget, összességében, ferencvárosi, bajnokságban, legyőzésével, folytatódott, rájátszásban, szombathelyi, pótselejtező, készülhetnek, próbálkoztam, végeredménye, menetelését, nyeretlenek, ferencváros, hajdúságiak, diósgyőrben, szombathely,