51 1 - 312-14 5 6...
2019-09-22 20:22:39
Jégkorong Erste Liga - Először nyert a Gyergyószentmiklós
...
A hazaiak először győztek a regionális sorozatban, így már az UTE az egyetlen nyeretlen a mezőnyben.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Gyergyói HK (román)-Újpesti TE 5-3 (1-0, 0-3, 4-0)SC Csíkszereda (román)-Hokiklub Budapest 7-1 (1-1, 2-0, 4-0)

Visegrád Kupa, B csoport:
--------------------------- Újpesti TE-Podhale Nowy Targ (lengyel) 1-2 (0-0, 0-0, 1-1, 0-1)
Az újpestiek a múlt héten 6-1-es vereséget szenvedtek a szlovák HC 07 Detva vendégeként, majd kedden 6-0-ra kaptak ki a cseh másodosztályú HC RT Torax Porubától.
A másik magyar résztvevője a nyol...
2019-08-31 21:22:41
Női röplabda Extraliga - Újabb ötszettes Vasas-siker a döntőben
... utolérte riválisát (13-13), de így is az óbudaiak nyerték a 135 perces összecsapást, s egy lépésre kerültek történetük hatodik bajnoki címétől.|...
2019-04-24 21:40:58
Női röplabda Extraliga - Egy győzelemre a bronzéremtől a Békéscsaba
...
A találkozón végig egyoldalú volt, az újpestiek csak a harmadik szettben voltak egyenrangú partnerei az előző öt idényben bajnok viharsarkiaknak.
A mérkőzés legeredményesebb röplabdázója a BRSE montenegrói ütőjátékosa, Nikoleta Perovic volt húsz ponttal.
A harmadik mérkőzést pénteken rendezik Békéscsabán.
Eredmény, a 3. helyért, második mérkőzés:Újpesti TE - Sw...
2019-04-24 21:07:20
Női röplabda Extraliga - Vasas-sikerrel zárult az alapszakasz
... honlapjáról):Swietelsky-Békéscsabai RSE -...
2019-03-14 20:02:03
Jégkorong Erste Liga - Kétszeri hosszabbításban nyert Brassóban a Csíkszereda
... javára.
korábban:EV Vienna Capitals II (osztrák) - FTC-Telekom 2-5 (1-3, 1-1, 0-1)
Az egyik csapat ...
2019-03-05 10:42:57
Jégkorong Erste Liga - Növelte előnyét a Ferencváros és az Újpest
... negyedik győzelméig tartó párharcban.
Eredmények, negyeddöntő, 2. mérkőzés:FTC-Telekom - EV Vienna Capitals II (osztrák) 4-1 (2-1, 0-0, 2-0)
Az állás: 2-0, a Ferencváros javára.Újpesti TE-Fehérvári Titánok (1-1, 1-1, 1-1, 1-0), hosszabbítás után
Az állás: 2-0, az Újpest javára.
korábban:SC Csíkszereda (román)-Corona Brasov (román) 7-1 (1-0, 5-1, 1-0)
Az ál...
2019-03-01 21:12:41
Jégkorong Erste Liga - Ismét simán nyert a Csíkszereda
... negyeddöntő, 2. mérkőzés:SC...
2019-03-01 19:52:14
Jégkorong Erste Liga - A Csíkszereda vendégeként nyert az Újpest
... veszített tétmérkőzést hazai pályán, az UTE pedig legutóbb 2016 decemberében tudott győzni Csíkszeredában.
Eredmény (a sorozat honlapja szerint):
felsőház:SC Csíkszereda (román)-Újpesti TE 2-3 (0-1, 1-1, 1-1)
A tabella:1. FTC-Telekom
53 1 - 120-1717 pont2. Újpesti TE
64 - 1 120-11143. Debreceni EAC
43 - - 113- 9 94. SC Csíkszereda 51 - - 4 9-12 65. C...
2019-02-15 19:51:54
1 2 3 ..13 14 .19 20 .25 26 27
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Jégkorong Visegrád Kupa, Gyergyói HK, Visegrád Kupa, Újpesti TE-Podhale Nowy Targ, Torax Porubától, Nikoleta Perovic, Újpesti TE, Swietelsky-Békéscsabai RSE, Vienna Capitals II, Újpesti TE-Fehérvári Titánok, Debreceni EAC, hazaiak először, regionális sorozatban, egyetlen nyeretlen, szövetség honlapjáról, viadal honlapjáról, múlt héten, cseh másodosztályú, másik magyar, óbudaiak nyerték, lépésre kerültek, találkozón végig, újpestiek csak, harmadik szettben, mérkőzés legeredményesebb, harmadik mérkőzést, egyik csapat, sorozat honlapja, legeredményesebb, viharsarkiaknak, hosszabbításban, érvényesítette, csíkszeredában, másodosztályú, hosszabbítás, bronzéremtől, összecsapást, röplabdázója, tétmérkőzést, decemberében, papírformát, montenegrói, vendégeként, ütőjátékosa, honlapjáról, békéscsabán, dunaújváros, alapszakasz, csíkszereda, résztvevője, ferencváros, negyeddöntő, békéscsabai, történetük, harmadszor, szenvedtek, sorozatban, eredmények, regionális, találkozón, békéscsaba, párharcban,