Labdarúgó NB I - Győzelemmel mutatkozott be a bajnokságban Márton Gábor
... együtt gyorsan előnybe kerültek a lila-fehérek, bő negyedóra elteltével érett góllá a fölény. Ezt követően hosszú percek teltek mezőnyjátékkal, majd szinte a semmiből egyenlített a ZTE. Az újpestiek ezt követően is veszélyesebben futballoztak, de a szünetig nem született újabb gól.
A második félidő eleje Banairól, a vendégek kapusáról szólt, aki remek védésekkel őrizte az er...
2020-02-15 23:25:52
A BHSE nyerte meg a birkózó csapatbajnoki Extraligát
... bravúrt, hogy újjáalakulása óta 2017-ben megnyerte az...
2019-11-17 18:54:23
Jégkorong Erste Liga - A Hokiklub legyőzte az Újpestet
...
Eredmények:Debreceni EAC-Corona Brasov (román) 5-4 (1-1, 1-1, 2-2, 1-0), hosszabbítás utánHokiklub Budapest-Újpesti TE 6-2 (1-0, 3-1, 2-1)
korábban:SC Csíkszereda (román)-Gyergyói HK (román) 4-5 (1-1, 2-1, 1-2, 0-1), hosszabbítás utánFTC-Telekom - Schiller-Vasas HC 5-0 (1-0, 1-0, 3-0)
A tabella: 1. SC Csíkszereda

19 14 3 1 195-4649 pont 2. FTC-Telekom...
2019-11-03 21:02:24
Jégkorong Erste Liga - Öt góllal győzött a címvédő Ferencváros
...
Eredmények:SC Csíkszereda (román)-Gyergyói HK (román) 4-5 (1-1, 2-1, 1-2, 0-1), hosszabbítás utánFTC-Telekom - Schiller-Vasas HC 5-0 (1-0, 1-0, 3-0)
később:Debreceni EAC-Corona Brasov (román) 18.30Hokiklub Budapest-Újpesti TE 18.40...

...
Eredmények:Újpesti TE-SC Csíkszereda (romániai) 2-5 (0-1, 1-3, 1-1)Debreceni EAC-Hokiklub Budapest 3-2 (1-1, 1-1, 0-0, 1-0) - szétlövés után

Jégkorong Erste Liga - Hátrányból fordítva nyert idegenben a Ferencváros
... honlapjáról): SC Csíkszereda (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 5-3 (1-0, 3...
2019-10-04 20:02:56
Jégkorong Erste Liga - Ismét kikapott hazai pályán a címvédő FTC
... honlapjáról):FTC-Telekom - Dunaújvárosi Acélbikák 1-3 (0-0, 0-1, 0-2)Gyergyói HK (román)-Corona Brasov (román) 4-9 (1-4, 1-1, 2-4)Hokiklub Budapest-SC Csíkszereda (román) 1-4 (1-0, 0-0, 0-4)Újpesti TE - Schiller-Vasas HC 4-3 (1-0, 1-2, 1-1, 0-0, 1-0) - szétlövéssel

...
A hazaiak először győztek a regionális sorozatban, így már az UTE az egyetlen nyeretlen a mezőnyben.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Gyergyói HK (román)-Újpesti TE 5-3 (1-0, 0-3, 4-0)SC Csíkszereda (román)-Hokiklub Budapest 7-1 (1-1, 2-0, 4-0)
A tabella: 1. FTC-Telekom

43 1 - - 20- 711 pont 2. SC Csíkszereda

42 2 - - 21-1010 3. Duna...
2019-09-21 20:02:57
1 2 3 ..13 14 ..20 21 .25 26 27
Címkék: Labdarúgó NB, Márton Gábor, Jégkorong Erste Liga, Debreceni EAC-Corona Brasov, Budapest-Újpesti TE, Schiller-Vasas HC, Dunaújvárosi Acélbikák14, Corona Brasov, Debreceni EAC, Újpesti TE, Gyergyói HK, Fehérvári Titánok, Hokiklub Bu, Újpesti TE-SC Csíkszereda, Debreceni EAC-Hokiklub Budapest, Sport Club Csíkszereda, Dunaújvárosi Acélbikák, Hokiklub Budapest-SC Csíkszereda, bajnokságban Márton, birkózó csapatbajnoki, címvédő Ferencváros, listavezető Csíkszereda, semmiből egyenlített, második félidő, vendégek kapusáról, hazaiak először, regionális sorozatban, egyetlen nyeretlen, szövetség honlapjáról, veszélyesebben, mezőnyjátékkal, érvényesítette, csapatbajnoki, vendégsikerek, újjáalakulása, hosszabbítás, bajnokságban, dunaújvárosi, utánhokiklub, futballoztak, szétlövéssel, csíkszereda, dunaújváros, honlapjáról, listavezető, ferencváros, papírformát, egyenlített, vendégeként, győzelemmel, mutatkozott, extraligát, elteltével, eredmények, sorozatban, hátrányból, regionális, védésekkel, acélbikák, született,